GG. Mk2 atmo benzin

Post Reply
Para
Posts: 764
Joined: 19.09.2013, 16:08
VW: statek mk2
Location: Rīga/Ziepniekalns Latvija
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by Para » 10.08.2020, 20:37

Tempi šķiet kosmiski ātri...
Prieks par progressu.
Gaidu nākošo postu, kad salons būs gatavs.
Nesēdināt ir grēks.

User avatar
DODmanSOJU
Posts: 2135
Joined: 08.03.2012, 10:22
VW: Golf/Jetta Mk2, G60
Location: Copenhagen
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by DODmanSOJU » 11.08.2020, 08:29

GG. wrote:
03.08.2020, 23:39
Lielā doma ir salikt visu aprīkojumu, notestēt vai viss strādā, un tad lasīt kopā paneli un salonu. Jo priekš Golfa tur ir ĻOOOOTI daudz vadu. Šajā bildē ir tikai motora un lampu vadi - tas kas visiem.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Image
Brīžiem ļoti gribējās nošauties, jo saliekot visas pravodkas ir skaidri redzams, ka tas nabags nav īsti inženierēts tādam daudzumam opciju, un releju kastes aizmugurē būs pilnīgs mudžeklis, bet tā būtu arī no rūpnīcas. Releju kaste vietā būs jāiegrūž ar kāju.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Image
Respekts, ka dari lietas veciit.

Loti labi saprotu tavu struggle. Kad man praataa ienaaca gjeniaala ideja paarcelt pilniigi visu no USDM Corrado uz galiigi pliku Euro kuzavu es veel nezinaaju, ka pavadiishu dirsaaaaaaaa ilgu laiku lai tikai savilktu visus vadus.

Zemaak vari iechekot vadu un releju daudzumu ieksh USDM Corrado. Lieki piebilst - shii manupraat bija pirmaa un peedeejaa reize, kad paarlieku visu no viena kuzava citaa.. :D

(otraa bilde sagaazusies uz saaniem..)
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
20190711_200445.jpg
20190711_200445.jpg (428.88 KiB) Viewed 2209 times
20190711_210646.jpg
20190711_210646.jpg (569.75 KiB) Viewed 2209 times

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 11.08.2020, 18:19

Tavu projektu var kaut kur apskatīt?

EDIT:

Šodien ieliku pakaļējos lukturus un viduskonsoli, viduskonsolei pārliku piepīpētāju un penutrauka atvilktni un apgaismojuma stikliņu no šī auto dzimtās konsoles, kas bija labākā stāvoklī. Pieliku apšuvumu zem pečkas un pūkaino kabatu zem bardačoka. Reāli lēns progress, jo lietas no donora ir appelējušas un ļoti netīras, kamēr visu ar tornadoru izmazgāju, izžāvēju un apstrādāju ar ozonu, pagāja laiciņš.

Image

User avatar
DODmanSOJU
Posts: 2135
Joined: 08.03.2012, 10:22
VW: Golf/Jetta Mk2, G60
Location: Copenhagen
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by DODmanSOJU » 12.08.2020, 08:25

GG. wrote:
11.08.2020, 18:19
Tavu projektu var kaut kur apskatīt?
No shiis nedeeljas beigaam kaadu laicinju staavees Lielvaardee vai Ciemupee. :D
Pats gan tur nebuushu.

Bildes man nav baigi daudz no procesiem. It iipashi no shii gada. Parcik naakas straadaat lielos tempos un ar lielu stresu - nesanaak daudz bildeet.
Shogad atkal vasaras atvaljinaajumu pavadiiju Minsteree, bet nesanaaca liidz galam visu sadariit, lai tiktu pie TUV un vareetu braukt ar 5 dienu numuriem uz DK. (probleemas ar dzineeju un nelielas probleemas ar bremzeem)

Tam auto gan veel ir daudz, daudz ko dariit. Meegjinashu Latvijaa lielu dalju no iecereetaa paveikt. Noteikti vajadzees kaadus kontaktus no tevis ar vietaam/cilveekiem kuriem devi restaureet dazhaadus siikumus utt. Bet es tev privaati uzrakstiishu, kad beidzot buushu sastaadiijis sarakstu ar lietaam, kas jaapaveic. Iespeejams vareesi paliidzeet ar padomu.

User avatar
Bobiks
Posts: 933
Joined: 03.02.2019, 22:08
VW: zaļonka
Location: CaBlox
Has thanked: 158 times
Been thanked: 61 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by Bobiks » 12.08.2020, 09:31

Viens no (labākais!) golf mk2 projekts, ko esmu redzējis!
Labprāt, kaut kad ievērtētu dzīvajā, klātienē.


P.S. Digifiz iecepī :gott:
Brūnie saloni ir mana vājība

Jrs85
Posts: 737
Joined: 07.11.2011, 21:51
Has thanked: 33 times
Been thanked: 12 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by Jrs85 » 12.08.2020, 12:52

Salons baigi skaists. Nebiju redzējis tādus paneļus ar sarkanu strīpu. Tas laikam GTI kaut kāds. Nice.

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 12.08.2020, 17:35

DODmanSOJU wrote:
12.08.2020, 08:25
No shiis nedeeljas beigaam kaadu laicinju staavees Lielvaardee vai Ciemupee. :D
Pats gan tur nebuushu.

Bildes man nav baigi daudz no procesiem. It iipashi no shii gada. Parcik naakas straadaat lielos tempos un ar lielu stresu - nesanaak daudz bildeet.
Shogad atkal vasaras atvaljinaajumu pavadiiju Minsteree, bet nesanaaca liidz galam visu sadariit, lai tiktu pie TUV un vareetu braukt ar 5 dienu numuriem uz DK. (probleemas ar dzineeju un nelielas probleemas ar bremzeem)

Tam auto gan veel ir daudz, daudz ko dariit. Meegjinashu Latvijaa lielu dalju no iecereetaa paveikt. Noteikti vajadzees kaadus kontaktus no tevis ar vietaam/cilveekiem kuriem devi restaureet dazhaadus siikumus utt. Bet es tev privaati uzrakstiishu, kad beidzot buushu sastaadiijis sarakstu ar lietaam, kas jaapaveic. Iespeejams vareesi paliidzeet ar padomu.
Mierīgi :thumbs:

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 12.08.2020, 17:39

Jrs85 wrote:
12.08.2020, 12:52
Salons baigi skaists. Nebiju redzējis tādus paneļus ar sarkanu strīpu. Tas laikam GTI kaut kāds. Nice.
Eiropas GTI nāca hroma līnija kā jebkuram Golfam, es pārlīmēju ar sarkanu plēvi pod amerikāņu GTI.

It kā neliela izmaiņa, bet totāli izmaina salona izskatu.

Image

Jrs85
Posts: 737
Joined: 07.11.2011, 21:51
Has thanked: 33 times
Been thanked: 12 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by Jrs85 » 13.08.2020, 02:04

Jā šitā ir daudz labāk, es pat teiktu krutāk un dārgāk izskatās👍

bergs
Posts: 8857
Joined: 27.10.2006, 10:14
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by bergs » 13.08.2020, 09:00

Iespaidīgi vecīt . :thumbs:
Ja Tu saki ka krāsotājs labs , tad man arī noderēs kontakti .

User avatar
Rimis
Posts: 1724
Joined: 07.06.2013, 08:31
VW: 4mo Passat, mk2 gti un Corrado
Location: Cēsis.
Has thanked: 12 times
Been thanked: 55 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by Rimis » 17.08.2020, 19:30

Riktīgs gaļas klapējamais materiāls. 8O
Imageviewtopic.php?t=24814 ex mk2 un jaunais projekts.
viewtopic.php?f=112&t=23601&start=270 rusted mk4

User avatar
ledusskapis
Posts: 1926
Joined: 25.02.2007, 17:25
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Location: saldus
Been thanked: 30 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by ledusskapis » 20.08.2020, 12:38

GG. wrote:
12.08.2020, 17:39
Eiropas GTI nāca hroma līnija kā jebkuram Golfam, es pārlīmēju ar sarkanu plēvi pod amerikāņu GTI.

It kā neliela izmaiņa, bet totāli izmaina salona izskatu.

Image
. Kur var nopirkt to sarkano plēvi? Sagribējās arī uztaisīt sarkanu strīpu. Hroma strīpa tāda padilusi.

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 20.08.2020, 18:24

Jānomēra platums tai strīpai, un pie vietējā drukas uzņēmuma jāpasūta, lai izploterē strīpas.

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 27.08.2020, 01:40

Labs vakars, laiks nelielam apdeitam.

-nopirkts porolons un līme griestiem
-pasūtīta ņeržas Jetex 2,5 collu izplūdes sistēma ar trīs bunduļiem
-norestaurēti diski
-norestaurētas abšivkas

Ar griestu apvilkšanu notikumus neforsēju, jo auto kādu laiku bija nekustīgs, bez riteņiem un aizņēma vietu garāžā. Griestus sataisīšu nākamajās divās nedēļās, jo septembra vidū atbrauks meistars izmasēt vienu bukti Golfa jumtā. Atgādinu, ka jumts netika krāsots jo bija ļoti labā stāvoklī, tik cik viena neliela lēzena buktīte. Griestus likšu vēlāk, lai meistaram vieglāk tikt klāt buktei, un lai necieš paši griesti.

Pēdējo divu nedēļu brīvo brīžu nr1 nodarbošanās bija durvju apšuvumi. Mans oriģinālais plāns bija iegādātos durvju apšuvumus izmantot kā auduma donoru un pārlīmēt to uz šī Golfa dzimtajiem apšuvumiem. Golfiem apšuvumi nāk divu veidu - preskartona vai kompozītmateriāla (sāka nākt pēdējos gados). Protams, ka donora apšuvumi bija vecā tipa - preskartona, ar visām no tā izrietošajām sekām. Tie bija no briesmīgā stāvoklī esoša, sapuvuša auto. Vienu no apšuvumiem, šķiet, no iekšpuses bija sākusi grauzt arī kāda pele. Nedaudz pasmadzeņojot par manu auduma pārlīmēšanas plānu, sapratu, ka nebūs tik viegli, un nolēmu mēģināt saglābt donora preskartona apšuvumus. Vietās kur tie ir bijuši slapji, preskartons bija palicis mīksts un ļumīgs, vispār neturēja formu. Plaknes bija savērpušās, pelējums apakšējās malās un briesmīga smaka. Kāpēc vispār visa šī epopeja ar apšuvumiem? Jo tie ir vienīgie apšuvumi, kas piederās Recaro salonam.

Image

Noņemot durvju kabatu uzgāju ko dīvainu. Aiz šūplādītes durvju kabatā bija rūpīgi ar virvīti aizsiets plēves masiņš ar nenosakāmu saturu :emo:

Image

Fakts, ka nopirku apšuvumus no ļoooooti aizdomīga tipa, tautā zināma appisēja un narika, šo atradumu padarīja vēl aizdomīgāku. :emo:

Image


Sāku ar to, ka notīrīju apšuvumus no lieluma netīrumu ar tornadoru un iemetu kastē ar ozonatoru. Tālākie soļi gaužām vienkārši, bet laikietilpīgi un ķēpīgi. Aizmugures piesūcināju ar epoksīda sveķiem un aplīmēju ar stiklaškiedras matu. Vietās, kur bojājumi bija nopietnākie līmēju divas kārtas. Piesūcinātais preskartons palika mīkstāks un viegli formējams. Par cik šī epoksīda sacietēšanas laiks ir 24h, izmantoju žūšanas laiku, lai apšuvumus pie taisnas virsmas piespiestu ar smagumiem vai līmspīlēm, lai tie atgūtu savu sākotnējo formu. Izmantoju plēvē vai skočā ietītus bruģa gabalus un plēvē ietītas koka līstītes, lai kantēm piedotu pareizo formu.

Image

Random bildes no procesa.

Image

Image

Image

Image

Kad apšuvumi bija nokaltuši, atlobītās auduma malas pielīmēju atpakaļ ar kontaktlīmi, un vēlreiz notīrīju ar tornadoru.

Image

Image

Iemetu pirmo pabeigto apšuvumu, lai papriecētu acis. Lai liktu durvju apšuvumus jāpielīmē plēves un jāsaliek klipši. Ar to nodarbošos nedēļas nogalē.

Image

Paralēli tika iegādāts r15 rezerves ritenis, lai atbilst pārējo riteņu izmēram un lai lien virsū priekšējām bremzēm. Nāca komplektā ar praktiski nelietotu instrumentu komplektu.

Image

Diskus biju nostrūklojis pirms gada un tie nekrāsoti nomētājās līdz šim brīdim. Liels paldies Kristapam aka diskumeistars.com par steidzamo disku atjaunošanu. Diski vēlreiz pārstrūkloti, sagrunēti un nokrāsoti atbilstoši oriģinālajam izpildījumam. Esmu mega priecīgs, šis cilvēks savu darbu tiešām pieprot.

Pāris meistara foto no procesa:
Image

Image

Image

Paldies synthia.custom @ Tireshop par riepu sagādāšanu. Izmērs 195/50r15, kā paredzēts pēc grāmatas. Izvēle krita uz Bridgestone Turanza 005.

Image

Šodien saliku diskus, un esmu ļooooti apmierināts ar izskatu.

Image

Image

Pagaidām viss. Nākamajā apdeitā salasīts salons, un darbi pie eksterjera - moldingi, bamperi utt.

:beer:

User avatar
Chubaka
Posts: 53
Joined: 03.10.2018, 15:26
VW: Golf3 VR6 AAA
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by Chubaka » 27.08.2020, 11:27

:megaeek: seksīgi
If you are going to drag race the car, just ignore everything I just posted and
don't buy a VW.

Post Reply

Return to “vw Golf Latvijas miestos un ielās”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest