SPAMS

Par visu un neko
Locked

Vajag spamu?

Vajag spamu
31
42%
Nevajag spamu
4
5%
Atlajst sajmu
14
19%
Balsot par kajminu
15
20%
Bojkotet circle k
10
14%
 
Total votes: 74

User avatar
msh
Posts: 9606
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by msh » 19.09.2018, 13:27

Para wrote:
18.09.2018, 13:23
Msh cik reizes tu esi bijis tālāk par LV vai LT? Kā jau iepriekš tika teikts, mūsdienu viedierīces ļauj ērtāk un ātrāk pielāgoties vietai/situācijai kurā esi.
Kā piemērs, pat nav tālu jāskatās, Vācijā atrast viesnīcu tuvu metro un adekvātā cenā ir mega viegli izmantojot telefonu.
Personīgi man izmaksas mēnesī uz ekstrām kuras MAN šķiet nepieciešamas aiziet pie 40 eur.(spotify,bezlimita nets, utt.)
Pilnīgi saprotu ka varētu atteikties no tā visa un dzīvot - darbs/mājas/garāža. Bet īsti nesaskatu baudu tā dzīvot. Katram savs, man un pēc novērojumiem spriežot daudziem šejieniešiem patīk paceļot un dzīvot komfortā(par to maksājot). Tev tīri pēc mana subjektīvā viedokļa šķiet ir labi tāpat neiespringstot un dreifējot pa dzīvi.
Nu paga, tu jau te iebrauci turīgu cilvēku problēmās - naudiņa spiež kabatu, tāpēc jāaizbrauc uz vāciju, to naudiņu pabirdināt tur, un procesā uzreiz rodas problēmas, kam vajag plakano telefonu. Šādas problēmas varētu būt kādiem 5% latvijas iedzīvotāju - sagadīšanās pēc no spama ~10 lietotājiem kādi 4 ietilpst tajos 5 procentos. Pārējiem 95% šādas problēmas nav, ja vien nav mākslīgi radītas. Kā tūrists tālāk ārpus latvijas esmu bijis vienreiz - grupas brauciens uz vācijas otru galu; grupas vadītāji jau savlaicīgi, pirms latvijas pamešanas, bija noorganizējuši kur nakšņot turpceļā [hostelis vroclavā] un kur nakšņot atpakaļceļā [kaut kādas katoļu organizācijas izmitināšanas telpās netālu no varšavas], jā, ar viedierīcēm, ko par datoriem sauc. Ja man kādreiz nāksies braukt pašam kaut kur tālāk, iespējami divi varianti - šis ir pirmais - otrais ir močīt līdz galam, pie vajadzības benzīntankos nosnaužoties, kurus var atrast bez plakanā telefona, vai, līdzīgs variants, no pazīstamu cilvēku pieredzes - brauciens uz franciju ar 9 vietīgu busu, pa ceļam izmantojot busa lielumu, guļot tajā, braucot, protams - tajā braucienā, kurā es biju, tas vienkārši nebija variants, jo brauciens bija ar lielo autobusu, kam likumi paredz šoferu atpūtu autobusam nekustoties.

Bet stāsts jau vispār bija par kaut ko citu. Kādai situācijai cilvēki lielākoties pielāgojas ar plakano telefonu, izmantojot vāzi? Vēlmei pārkāpt CSN. Vai tas ir kaut kas apsveicams un slavējams? Labi, ir vēl otrs nišas pielietojums, bet tā niša latvijā ir diezgan liela - pārvietošanās pa dižo pilsētu darbadienās, bet nu, tad jau atkal - nav jau obligāti tajā dižajā pilsētā jādzīvo - var pārvākties kaut kur tālāk no tās, atkritīs liela kaudze ar problēmām.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
msh
Posts: 9606
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by msh » 19.09.2018, 13:29

fckns wrote:
18.09.2018, 16:06
Nu vispār tā nav diedelēšana, bet nu labi - ja Tevi apmierina tas, ka maksā par pakalpojumu vairāk nekā tev gribētos tad tā ir tava darīšana. Un vispār - Tu Audi forumā teici ka esi tīri lai troļļotu, bet Tev pat tas nesanāk. Atslābsti un iedzer odekolonu. :)
Kā jau teicu - es vai nu pērku, vai nepērku. Cenas var optimizēt arī bez diedelēšanas.

Attiecībā par otro - citātu studijā.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

fokume
Posts: 11808
Joined: 28.05.2018, 01:13
Has thanked: 234 times
Been thanked: 563 times

Re: SPAMS

Post by fokume » 19.09.2018, 13:34

msh wrote:
19.09.2018, 13:01
Jep, pirms 10 gadiem nopirku pa 5 lati, un joprojām darbojas un tiek aktīvi lietota [sāk jau divas bedrītes korpusā izdilt], tik prasās abu pogu sensorus ielodēt citus.

Starpību visdrīzāk necentīsies - vai, necenties jau tagad - saprast tu. Pastāsti, kāda tad ir tā starpība, neskaitot to ka dārga un to ražojusi geJmeru aprīkojuma ražotājfirma? Pāris pogas vairāk? Jā, tas ir forši, es arī no tādas lietas neatteiktos - bet nu šo peli pērkot, galvenais bija lai ērta forma. Vēl kaut kas, bez brenda un cenas? Velk uz to variantu, kāds bija savulaik ar vienu dažas reizes satiktu čatotāju, ar kuru tiek čatots jau 14 gadus [lasīt - mēs te daži purni jau 14 gadus mēdzam "cīnīties", agrāk IRCā, nu skypā], un kurš nopirka mehānisko klavu un sāka ar to lielīties - lai arī vienīgais, ar ko tur lielīties, bija cena un fakts ka noteiktās fetišistu aprindās tādas ir iecienītas... :D
Korpusa materiāls (nopērc un salīdzini)
Razer Synapse 2.0
6400dpi regulējams caur softu. Vairāk vai mazāk
Sānu pogu nozimes maiņa, arī caur softu
Sensora kalibresana, arī caur razer synapse
Un protams samērā ērta.

Spēles nespēlēju, ja nu vienīgi pubg 2x mēnesī.

User avatar
fckns
Posts: 4933
Joined: 06.10.2013, 13:01
VW: C209
Has thanked: 125 times
Been thanked: 169 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by fckns » 19.09.2018, 13:41

msh wrote:
19.09.2018, 13:29
Kā jau teicu - es vai nu pērku, vai nepērku. Cenas var optimizēt arī bez diedelēšanas.

Attiecībā par otro - citātu studijā.
Kas attiecas uz pērku vai nepērku - Tu arī savus lūžņus pērc par cenu kas norādīta vai tomēr apspriedies ar pārdevēju un tiekat pie abiem patīkamas cenas?

Image

Nav īsti vārds vārdā troļļošana, bet domu tu saprati. Par datoru periferiālajām ierīcēm pat nesākšu, tur būs kapi ar msh - viņš atkal bļaus ka tas ir lobijs un lieka naudas tērēšana, foršāk ir ar maksimas peli un klavieri rakstīt garus referātus un spēlēt CS. :D
msh wrote: Dīzelis ir feniņdrāšu degviela; cilvēku kam to vajag nevis tāpēc ka nevar atļauties ieliet benzīnu, bet tāpēc ka negrib to atļauties, un kam vibrācijas un spriguļu klaudzēšana rada patīkamu ieseksota centa sajūtu.

fokume
Posts: 11808
Joined: 28.05.2018, 01:13
Has thanked: 234 times
Been thanked: 563 times

Re: SPAMS

Post by fokume » 19.09.2018, 13:46

msh wrote:
19.09.2018, 13:27
Nu paga, tu jau te iebrauci turīgu cilvēku problēmās - naudiņa spiež kabatu, tāpēc jāaizbrauc uz vāciju, to naudiņu pabirdināt tur, un procesā uzreiz rodas problēmas, kam vajag plakano telefonu. Šādas problēmas varētu būt kādiem 5% latvijas iedzīvotāju - sagadīšanās pēc no spama ~10 lietotājiem kādi 4 ietilpst tajos 5 procentos. Pārējiem 95% šādas problēmas nav, ja vien nav mākslīgi radītas. Kā tūrists tālāk ārpus latvijas esmu bijis vienreiz - grupas brauciens uz vācijas otru galu; grupas vadītāji jau savlaicīgi, pirms latvijas pamešanas, bija noorganizējuši kur nakšņot turpceļā [hostelis vroclavā] un kur nakšņot atpakaļceļā [kaut kādas katoļu organizācijas izmitināšanas telpās netālu no varšavas], jā, ar viedierīcēm, ko par datoriem sauc. Ja man kādreiz nāksies braukt pašam kaut kur tālāk, iespējami divi varianti - šis ir pirmais - otrais ir močīt līdz galam, pie vajadzības benzīntankos nosnaužoties, kurus var atrast bez plakanā telefona, vai, līdzīgs variants, no pazīstamu cilvēku pieredzes - brauciens uz franciju ar 9 vietīgu busu, pa ceļam izmantojot busa lielumu, guļot tajā, braucot, protams - tajā braucienā, kurā es biju, tas vienkārši nebija variants, jo brauciens bija ar lielo autobusu, kam likumi paredz šoferu atpūtu autobusam nekustoties.

Bet stāsts jau vispār bija par kaut ko citu. Kādai situācijai cilvēki lielākoties pielāgojas ar plakano telefonu, izmantojot vāzi? Vēlmei pārkāpt CSN. Vai tas ir kaut kas apsveicams un slavējams? Labi, ir vēl otrs nišas pielietojums, bet tā niša latvijā ir diezgan liela - pārvietošanās pa dižo pilsētu darbadienās, bet nu, tad jau atkal - nav jau obligāti tajā dižajā pilsētā jādzīvo - var pārvākties kaut kur tālāk no tās, atkritīs liela kaudze ar problēmām.
Da labi :D
Lai celotu nevajag daudz naudu. Un nevajag , protams, būt arī loham un lobiju apsestam neveiksminiekam.

Vecīt, tu šitā celojot sevi pamatīgi apjaaj, tā vairs neviens nedara. bet nu dari kā gribi.
Last edited by fokume on 19.09.2018, 13:58, edited 1 time in total.

User avatar
BremzeLV
Posts: 239
Joined: 08.05.2017, 13:17
VW: MK4 GTI TDI ARL
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by BremzeLV » 19.09.2018, 13:55

Prost visi cepjās pa subjektīviem skatījumiem uz materālistiskām lietām? :D
Lai gan to gan nesapratīšu: neizmantot dažādus rīkus (ne tikai flīžtelefonus) dzīves gaitu pāatrināšanai un uzlabošanai.


Lai gan no otras puses, dara kā pasiem tīk un nospļauties par citiem, galvenais lai nesāk lobēt citus par to kas ir labs un kas slikts.
Vw golf mk4 gti TDI. GTB2056VL turbo with VwGolfClub stickers. 151.2kw 408.1NM. Powered by money, sweats and cursing.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Pie riteņa 129.4kw
Audi A5 3.0tdi 176kw

User avatar
Husis
Posts: 312
Joined: 11.10.2013, 14:49
VW: Golf MK3
Location: Ogre
Has thanked: 31 times
Been thanked: 21 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by Husis » 19.09.2018, 14:20

Plakanais telefons ir foršs kaut vai tam ka esot garāžā vari iegooglēt kaut ko, vai msh gadījumā uzrakstīt Jānim Jaunvīram. Un tev nav jāiet nekur iekšā pie datora skatīties kā kautkas jaucās, iesit vnk youtubē. :)

User avatar
Barbara
Posts: 433
Joined: 29.01.2016, 15:31
VW: Golf MK4
Location: Rīga
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by Barbara » 19.09.2018, 14:47

Īstenībā, mani te vairāk sajūsmina uzskats, ka aizbraukt tālāk par tuvāko veikalu vai kaimiņvalstīm ir "turīgu cilvēku problēmas" nevis normāla atpūta atvaļinājuma laikā biežāk nekā reizi dzīvē. Nekāda vēlme augt, redzēt tālāk par savu degungalu vai lekt augstāk par pakaļu, nopietni?
Sorī, varbūt šis izklausās pēc maksimāla naivuma, bet tādas lietas var atļauties un vajadzētu gribēt atļauties jebkam. Ja nevar tagad, jo finanses, ģimenes situācija un tamlīdzīgi, derētu vismaz gribēt tapt gudrākam, nē? :wallbash:

User avatar
arniks8
Posts: 7080
Joined: 27.08.2013, 11:11
VW: mk2 Jetta 16V, mk2 jetta GT
Location: Tukuma apriņķis
Has thanked: 173 times
Been thanked: 405 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by arniks8 » 19.09.2018, 15:12

fokume wrote:
19.09.2018, 13:34
Korpusa materiāls (nopērc un salīdzini)
Razer Synapse 2.0
6400dpi regulējams caur softu. Vairāk vai mazāk
Sānu pogu nozimes maiņa, arī caur softu
Sensora kalibresana, arī caur razer synapse
Un protams samērā ērta.

Spēles nespēlēju, ja nu vienīgi pubg 2x mēnesī.
Kkad jāuzkapa pubg :smoker:
mdz wrote:
14.06.2021, 16:34
Kabatas biljards ar ādas raķeti.

User avatar
BremzeLV
Posts: 239
Joined: 08.05.2017, 13:17
VW: MK4 GTI TDI ARL
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by BremzeLV » 19.09.2018, 15:14

Barbara wrote:
19.09.2018, 14:47
Īstenībā, mani te vairāk sajūsmina uzskats, ka aizbraukt tālāk par tuvāko veikalu vai kaimiņvalstīm ir "turīgu cilvēku problēmas" nevis normāla atpūta atvaļinājuma laikā biežāk nekā reizi dzīvē. Nekāda vēlme augt, redzēt tālāk par savu degungalu vai lekt augstāk par pakaļu, nopietni?
Sorī, varbūt šis izklausās pēc maksimāla naivuma, bet tādas lietas var atļauties un vajadzētu gribēt atļauties jebkam. Ja nevar tagad, jo finanses, ģimenes situācija un tamlīdzīgi, derētu vismaz gribēt tapt gudrākam, nē? :wallbash:
Pareizi ir. Vismaz kaut kas spiestu kļūt labākam un augt ne tikai profesionāli ,bet arī mentāli.

Vispār kas pēc definīcijas ir turīgs cilvēks? Cilvēks, kas pērk par vidējā latvieša mēnešalgu flīžtelefonu un brauc atvaļinājumā ar budžeta lidmāšīnas biļetēm, kas biežī vien lētākas nekā dažs labs izbrauciens pa LV? Kāds ir tas noteiktais standars turīgumam ? :D

Barbar, kad forumā kārtība būs? varbūt vari iegūt premisijas, lai var vismaz topikus un sadaļas sakārtot kā pienākas? :?
Last edited by BremzeLV on 19.09.2018, 15:17, edited 1 time in total.
Vw golf mk4 gti TDI. GTB2056VL turbo with VwGolfClub stickers. 151.2kw 408.1NM. Powered by money, sweats and cursing.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Pie riteņa 129.4kw
Audi A5 3.0tdi 176kw

User avatar
BremzeLV
Posts: 239
Joined: 08.05.2017, 13:17
VW: MK4 GTI TDI ARL
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by BremzeLV » 19.09.2018, 15:15

arniks8 wrote:
19.09.2018, 15:12
Kkad jāuzkapa pubg :smoker:
lets go? :D
Vw golf mk4 gti TDI. GTB2056VL turbo with VwGolfClub stickers. 151.2kw 408.1NM. Powered by money, sweats and cursing.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Pie riteņa 129.4kw
Audi A5 3.0tdi 176kw

User avatar
Barbara
Posts: 433
Joined: 29.01.2016, 15:31
VW: Golf MK4
Location: Rīga
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by Barbara » 19.09.2018, 15:18

BremzeLV wrote:
19.09.2018, 15:14
Pareizi ir. Vismaz kaut kas spiestu kļūt labākam un augt ne tikai profesionāli ,bet arī mentāli.

Barbar, kad forumā kārtība būs? varbūt vari iegūt premisijas, lai var vismaz topikus un sadaļas sakārtot kā pienākas? :?
Nemācēšu teikt. Šis nav ne uz maniem, ne Jujubokara, ne vēl kāda 'biedra' pleciem. Vispār neesmu kursā, kas notiek :lol:

Bet kur sākas turīgs un beidzas vienkārši spēja taupīt, rīkoties ar saviem līdzekļiem un izvērtēt prioritātes?
Last edited by Barbara on 19.09.2018, 15:20, edited 1 time in total.

User avatar
arniks8
Posts: 7080
Joined: 27.08.2013, 11:11
VW: mk2 Jetta 16V, mk2 jetta GT
Location: Tukuma apriņķis
Has thanked: 173 times
Been thanked: 405 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by arniks8 » 19.09.2018, 15:18

BremzeLV wrote:
19.09.2018, 15:15
lets go? :D
Man gta 5 tagad instalējās, rāda, ka 35 min palikušas :/
mdz wrote:
14.06.2021, 16:34
Kabatas biljards ar ādas raķeti.

Para
Posts: 764
Joined: 19.09.2013, 16:08
VW: statek mk2
Location: Rīga/Ziepniekalns Latvija
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by Para » 19.09.2018, 15:20

Msh par tiem procentiem balsties no savas apkārtējās sabiedrības vai no kāda pētījuma/aptaujas...?
Pieņemsim man zināmo cilveku lokā 70% procenti reizi gadā vai divos var atļauties aizbraukt atpūtā.
Ceļošanas izmaksas ir atkarīgas no katra individuāli. Skatoties uz to ko Tu esi spējīgs izdarīt elektronikas jautajumos, Tu droši varētu arī atļauties pacelt savu dzīves līmeni augstāk, tikkai varbūt attieksme pret apkārtējiem jāpamaina..
Nesēdināt ir grēks.

User avatar
BremzeLV
Posts: 239
Joined: 08.05.2017, 13:17
VW: MK4 GTI TDI ARL
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: SPAMS

Post by BremzeLV » 19.09.2018, 15:22

arniks8 wrote:
19.09.2018, 15:18
Man gta 5 tagad instalējās, rāda, ka 35 min palikušas :/
es tik vakarā būšu,jāpārlasa supports aizmugurējais un var uzrambāt gta5 / pubg :D
Vw golf mk4 gti TDI. GTB2056VL turbo with VwGolfClub stickers. 151.2kw 408.1NM. Powered by money, sweats and cursing.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Pie riteņa 129.4kw
Audi A5 3.0tdi 176kw

Locked

Return to “Vispārēji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests