kādas atsperes labākas?

Suspension | Wheels | Tires
Forum rules
Uzsākot jaunu tēmu:

1. Precīzi nodefinē tēmas nosaukumu. Kurai markai, kas nedarbojas un kas notika. Piemēram, ja tev ir pazudis apgaismojums instrumentu panelī, tad nosaukums sastāvēs no vw markas un sērijas "Golf Mk2", tālāk - kādam priekšmetam/kurā vietā un kāda problēma. Tātad nosaukums būs "Golf Mk2 instrumentu panelim pazuda apgaismojums". Nevis "instrumentu panelis".

2. Lai iegūtu konstruktīvu atbildi - ir jābūt konstruktīvam problēmas raksturojumam/aprakstam. Konstruktīvam, nevis referāta formas atstāstam.
kraasotajs
Posts: 637
Joined: 01.04.2006, 22:37
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Location: ventspils
Contact:

Post by kraasotajs » 23.12.2006, 13:17

man ir komplekts ar jaunām SPARX atspere'm -95ls [-40mm]
kuras ir saliktas kopā ar jauniem ,priekšējiem PLAZA EXTRA amīšiem [saīsināti ]no Golf 2 -,jo Golf 3 ir tievāki un neizturīgāki, -110ls
kopā -190ls
amīšiem ir garantija
ps pagaidām tas viss ir pie MARCH
pss
man mazliet ir nesaprotams tas ,ka sēdināta atspere ir lētāka par standarta ,jo sēdinātai ir jābūt stingrākai un izturīgākai

User avatar
snooze
Posts: 2627
Joined: 12.11.2006, 16:38
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Location: tur
Contact:

Post by snooze » 23.12.2006, 13:31

kraasotajs wrote:man mazliet ir nesaprotams tas ,ka sēdināta atspere ir lētāka par standarta ,jo sēdinātai ir jābūt stingrākai un izturīgākai
latvija nav letak! faterlanda var dabut sedinatas letak neka latvija original ;)
Image

kraasotajs
Posts: 637
Joined: 01.04.2006, 22:37
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Location: ventspils
Contact:

Post by kraasotajs » 23.12.2006, 16:48

krxzi wrote:runaajot par amiishiem... man staav virsuu monroe ielas gaazinieki standarta garums... tad man veel naak taada uzparikte augshaa kas reaali saiisina to shtoku relatiivi pret atsperi un tad viss normaali... piekare cieta.. ieshuupot mashiinu praktiski neiespeejami... paceljot mashiinu taa ka ritenji ir augshaa atsperes neatslaabst bet ir veel saspiestas.. vieniigaa probleema ir standarta atboinjiki... peec 2 meenesu vizinaashanaas vinji ir mazliet jau sadriskaati... jaameklee iisaaki atboinjiki.. vai tie pashi radikaali jaamudrii. .:D
varu saderēt ,ka tu brauc uz atboņikiem

User avatar
Ramyrez
Posts: 32
Joined: 25.11.2006, 17:51
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Location: Jūrmala/Tukums
Contact:

Post by Ramyrez » 24.12.2006, 13:47

H&R-ideaalas:)
there is a golf virus!!!

enjoy.....

Post Reply

Return to “Piekare | Diski | Riepas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests