[SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Par visu un neko
Post Reply

Kā rīkoties tālāk?

Pielaist borai uguni
5
22%
Kakāt darba laikā
4
17%
Iebraukt stabiņā
0
No votes
Gaidīt kad stabiņš iebrauc tevī
2
9%
Iedzert zāles, lai nav jāatvainojās
1
4%
Iedzert indi
1
4%
Opis ačkariks sapuvis 95% pa perimetru
4
17%
Caurplūdes galva
4
17%
Čīzītis
2
9%
 
Total votes: 23

User avatar
povar
Posts: 4962
Joined: 28.07.2013, 21:37
VW: Mk2 Jetta 1.6
Location: Dižpilsēta
Has thanked: 345 times
Been thanked: 218 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by povar » 17.02.2022, 17:10

arniks8 wrote:
17.02.2022, 16:00
Tā ir tik elementāra lieta ka tiem kas IT jomā grib studēt, vajadzētu būt vismaz tādām priekšzināšanām. Varu garantēt ka esi spējīgs win10 ieinstalēt, jo principā tur vairākas reizes tikai next jāspiež :D
Man uz kkada dīvaina ssd tas tā nestrādāja. Vajadzēja ilgi meklēt netā ko darīt un čakarēties caur cmd kur pēctam izveidojās daudz dīvainas partīcijas
Image

User avatar
povar
Posts: 4962
Joined: 28.07.2013, 21:37
VW: Mk2 Jetta 1.6
Location: Dižpilsēta
Has thanked: 345 times
Been thanked: 218 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by povar » 17.02.2022, 17:44

Eu suņucilvēki- ir kādas rekomendācijas grainfree sausajai barībai?
Image

User avatar
msh
Posts: 9604
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by msh » 17.02.2022, 18:50

JackalEar wrote:
16.02.2022, 18:36
Nezinu, mazliet trollis, mazliet kaitina. Zini, cilvēks var normāli pateikt - nevaru atļauties / negribu mācīties kaut ko jaunu / vienkārši nepatīk kaut kas un tāpēc lietoju kaut ko galīgi vecu. Nevis pateikt, ka jaunais ir sūdc un vecais labais ir uber alles :lol:
Ne jau es te apgalvoju to absurdu "ja operētājsistēmai nav svaigākie atjauninajumi, tā ir nedroša!!!"...
JackalEar wrote:
16.02.2022, 13:45
Kr4 es ar demagoģiju nestrīdēšos.
Arhaisks modems nav arguments sūdzēties, ka jaunāks Windows atstāj vaļā portus.
Image
Lūdzu, pat Google neredz mana datora IP.
Jebkurā gadījumā tas pat nav mehānisms, caur kuru tavā datorā nokļūst malware.
Un, runa bija par to, ka uzspiežot Home network, tavs dators kļūstot redzams ārpus iekšējā tīkla... Ja tavs modems tiešām ir tik arhaisks, ka darbojas tīkla kartes režīmā, tad tur nav nekāda iekšējā tīkla.
Tev nav taisnība un es palieku pie sava :lol:
Protams ka tas bija tas mehānisms. Sūdus vaļā nevēru, aizdomīgas lapas arī ne, tikai mazliet pasērfoju netā ar jaunāko hromperu - nu kā vēl tas varēja notikt? :mrgreen:

Par manu modēmu - pie tā ka tu pasniedz sevi kā zinošu IT jautājumos, atliek pabrīnīties ka tu neko nezini par dzelzi kāds 10 gadus atpakaļ Latvijā bija katrā otrajā vai trešajā mājā ar interneta pieslēgumu :lol: Man ir visparastākais lattelecoma Thompson rūtermodēms, kādus telekoms 10-15 gadus atpakaļ deva pilnīgi visiem - kad man Nīcā sestajā gadā ievilka mDSL, man tādu ieveda - kad man Rucavā vienpadsmitā gada rudenī ievilka mDSL, iedeva tādu pašu. Fiziski tads dzelzis ir parasts četru portu rūteris ar iebūvētu modēmu - bet viņam virsū ir specifiska telekoma programmatūra kur ir atslēgta konfigurācija, un atslēgta rūtera funkcionalitāte, padarot to par dubultu modēmu. Tā kā tu par šito dzelzi neko nezini, tad tu arī droši vien nezini ka vismaz agrāk telekoms saviem klientiem deva divas ārējās IP adreses [man ir aizdoma ka vairs nedod, un šī fīča palikusi tikai vecajiem klientiem] - tāpēc arī tas modēms ir tā nokonfigurēts - pirmajā portā ir viena IP adrese, ceturtajā otra - ja tam modēmam uzliktu standarta programmatūru un ielādētu Betona konfigurāciju [bez kuras tas telekoma tīklā nepierakstītos], tad tas kļūtu par parastu rūtermodēmu ar vienu ārējo IP adresi...
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
msh
Posts: 9604
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by msh » 17.02.2022, 19:00

mikimiki wrote:
16.02.2022, 13:48
Nu te tu arī atzini savu problēmu, - tavi dzelži nespēj nodrošināt pat OS darbību.
Tas tā pat kā agrāk ar EDGE pārklājumu varēja sērfot internetā un tagad ar nestabilu 4G ir par īsu.
Lietas mainās. Kāpēc tu esi tik ļoti pret pārmaiņām? Varētu saprast ja tev rūpētu vide un tu nevēlies to piesārņot ar savu veco videokarti? bet te kaut kas cits ir saknē!

Ar telefonu tas pats, tas dzelzis ir par īsu tavām vēlmēm. Jā stulbi, bet nu sūdi gadās! Nopērc ābolu tas vismaz ir maksimāli optimizēts, lai darbotos savā pasaulē :D
Nejauc pirkstu ar krānu - ja mans dators nespēj nodrošināt OS darbību, tad tavs golfs nespēj nodrošināt braukšanu pa ceļu :mrgreen:

Es pārmainos stipri vairāk nekā es vēlētos - man priekš sērfošanas netā, kaut kādu shēmu apskatīšanas utt ir četru kodolu procesors ar 16 GB RAM - nu ko vēl?!

Vienīgais kas manā telefonā ir par īsu manām vēlmēm ir akumulatora ietilpība - nu jā, un ekrānam priekšā ir nepareizais materiāls, vajadzēja plasdtmasu nevis stiklu.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
Jujubokar
Posts: 2962
Joined: 11.12.2015, 18:45
VW: Ar pliku dibenu pa slapju zāli
Has thanked: 193 times
Been thanked: 239 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by Jujubokar » 17.02.2022, 19:10

Manam telefonam ir vairāk kodolu kā Tavam datoram.
"Not daily driving your project car is like not f***ing your girlfriend to save her for the next guy."

User avatar
KKKK
Posts: 575
Joined: 29.04.2017, 14:04
VW: MK4 MK7
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by KKKK » 17.02.2022, 19:18

Mans I7 pavelk w10 bez lagiem

User avatar
KKKK
Posts: 575
Joined: 29.04.2017, 14:04
VW: MK4 MK7
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by KKKK » 17.02.2022, 19:24

Kas ir hrompera? Man te nav vārdnīca

User avatar
fckns
Posts: 4933
Joined: 06.10.2013, 13:01
VW: C209
Has thanked: 125 times
Been thanked: 169 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by fckns » 17.02.2022, 19:29

msh wrote:
17.02.2022, 18:50
Par manu modēmu - pie tā ka tu pasniedz sevi kā zinošu IT jautājumos, atliek pabrīnīties ka tu neko nezini par dzelzi kāds 10 gadus atpakaļ Latvijā bija katrā otrajā vai trešajā mājā ar interneta pieslēgumu :lol: Man ir visparastākais lattelecoma Thompson rūtermodēms, kādus telekoms 10-15 gadus atpakaļ deva pilnīgi visiem
Nahujam cilvēkam būtu jāzin kaut kas par tik ļoti specifisku dzelzi, ja vien tas nav viņa pamatdarbs? Ja nezināji, tad 99% gadījumu LTK iedotais rūteris tiek aizstāts ar sev vēlamo, lai varētu piekonfigurēt kā un kur vēlies. Tas, ka tu esi pilnīgs dunduks un sipies ar krāmiem, vēl nenozīmē ka tas ir jādara katram.
msh wrote: Dīzelis ir feniņdrāšu degviela; cilvēku kam to vajag nevis tāpēc ka nevar atļauties ieliet benzīnu, bet tāpēc ka negrib to atļauties, un kam vibrācijas un spriguļu klaudzēšana rada patīkamu ieseksota centa sajūtu.

User avatar
KKKK
Posts: 575
Joined: 29.04.2017, 14:04
VW: MK4 MK7
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by KKKK » 17.02.2022, 19:51

EU KAS IR HROMPERA

Lauris.R
Posts: 2438
Joined: 02.06.2017, 21:22
VW: vw GOLF3 Match 1,8mono
Has thanked: 98 times
Been thanked: 54 times

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by Lauris.R » 17.02.2022, 20:18

Kamasutras poza, kuru plaši pielieto sātanisti

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by GG. » 17.02.2022, 20:19

Reverse hrompera

User avatar
Jujubokar
Posts: 2962
Joined: 11.12.2015, 18:45
VW: Ar pliku dibenu pa slapju zāli
Has thanked: 193 times
Been thanked: 239 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by Jujubokar » 17.02.2022, 20:23

KKKK wrote:
17.02.2022, 19:51
EU KAS IR HROMPERA
Tas ir kad pēc lūžņu strūklošanas virtuvē salocies septiņos līkumos un iebāz mutē savu 666 gaidot kamēr vecs xp hlams uzbūtojas ar visiem 60 tabiem.
"Not daily driving your project car is like not f***ing your girlfriend to save her for the next guy."

User avatar
Arrchey
Posts: 1377
Joined: 05.12.2019, 10:29
VW: Toledo
Has thanked: 143 times
Been thanked: 87 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by Arrchey » 17.02.2022, 20:36

Бля, manam datoram ir mazāk rams kā msh, laikam jāiet nosvērties.... :mrgreen:
1991 Seat Toledo 2.0 8v - rindā aiz bembja
1997 VW Golf 1.9tdi
1999 BMW 320ciA - process aizsākts

Lauris.R
Posts: 2438
Joined: 02.06.2017, 21:22
VW: vw GOLF3 Match 1,8mono
Has thanked: 98 times
Been thanked: 54 times

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by Lauris.R » 17.02.2022, 21:53

Izdzeršu krūzīti sidru

User avatar
JackalEar
Posts: 258
Joined: 14.02.2021, 21:21
VW: Vw golf mk2 gti 16v
Has thanked: 38 times
Been thanked: 27 times
Contact:

Re: [SPAMS] Kā rīkoties tālāk?

Post by JackalEar » 17.02.2022, 22:16

Šeit ir SPAMS: Apskatīt
msh wrote:
17.02.2022, 18:50


Ne jau es te apgalvoju to absurdu "ja operētājsistēmai nav svaigākie atjauninajumi, tā ir nedroša!!!"...



Protams ka tas bija tas mehānisms. Sūdus vaļā nevēru, aizdomīgas lapas arī ne, tikai mazliet pasērfoju netā ar jaunāko hromperu - nu kā vēl tas varēja notikt? :mrgreen:

Par manu modēmu - pie tā ka tu pasniedz sevi kā zinošu IT jautājumos, atliek pabrīnīties ka tu neko nezini par dzelzi kāds 10 gadus atpakaļ Latvijā bija katrā otrajā vai trešajā mājā ar interneta pieslēgumu :lol: Man ir visparastākais lattelecoma Thompson rūtermodēms, kādus telekoms 10-15 gadus atpakaļ deva pilnīgi visiem - kad man Nīcā sestajā gadā ievilka mDSL, man tādu ieveda - kad man Rucavā vienpadsmitā gada rudenī ievilka mDSL, iedeva tādu pašu. Fiziski tads dzelzis ir parasts četru portu rūteris ar iebūvētu modēmu - bet viņam virsū ir specifiska telekoma programmatūra kur ir atslēgta konfigurācija, un atslēgta rūtera funkcionalitāte, padarot to par dubultu modēmu. Tā kā tu par šito dzelzi neko nezini, tad tu arī droši vien nezini ka vismaz agrāk telekoms saviem klientiem deva divas ārējās IP adreses [man ir aizdoma ka vairs nedod, un šī fīča palikusi tikai vecajiem klientiem] - tāpēc arī tas modēms ir tā nokonfigurēts - pirmajā portā ir viena IP adrese, ceturtajā otra - ja tam modēmam uzliktu standarta programmatūru un ielādētu Betona konfigurāciju [bez kuras tas telekoma tīklā nepierakstītos], tad tas kļūtu par parastu rūtermodēmu ar vienu ārējo IP adresi...
un
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
fckns wrote:
17.02.2022, 19:29


Nahujam cilvēkam būtu jāzin kaut kas par tik ļoti specifisku dzelzi, ja vien tas nav viņa pamatdarbs? Ja nezināji, tad 99% gadījumu LTK iedotais rūteris tiek aizstāts ar sev vēlamo, lai varētu piekonfigurēt kā un kur vēlies. Tas, ka tu esi pilnīgs dunduks un sipies ar krāmiem, vēl nenozīmē ka tas ir jādara katram.
Tik tiešām man nav aktuālas katra lietotāja nianses privātajā mājas tīklā. Tas nav mans darbs. Tās ir tavas personīgās kļūdas, kuru dēļ tava sistēma ir ievainojama.
Par atjauninājumiem varu piekrist un nepiekrist. 90% drošības uzlabojumu attiecas uz kooperatīviem lietotājiem, piekļuves līmeņiem, tīkla konfigurācijas, kas krietni pārspēj "internets - modems - dators". 10% attiecas tieši uz tevi. Arhaiski dzelži, nepilnīgas zināšanas.

Un, vecīt, nē, atvērti lieki porti tev nav, es pārbaudīju (bet ir nianses - vai tev tiešām ir 3 tīkla printeri?). Visticamāk, uzklikšķināji "accept all cookies", nevis izlasīji, vai arī aizspiedi garām īstajai download pogai,vai arī lietoji pirātisku OS, kurā garantēti jau ir iecepts trojānis (jā, lūdzu, tiešām uzmanieties ar šiem). Varianti ir 100 un 1. Tavs modems ar IP tādu pašu, kā datoram, nav tur vainīgs, ar visu to, ka ir vecs. Vaina ir lietotāja kļūdā, kā vienmēr 99.99% gadījumu. Pārējos 0.01% palīdz, uzmini kas - antivīruss un atjauninājumi.

Es nesaku, ka lietot XP ir stulbi. Man pašam ir mašīna, kas griežas uz XP backward compatibility dēļ. Es nesaku, ka Win 10 ir labākais, kas jebkad eksistējis (tas būtu Slackware :joks:). Es saku, ka tu noliedz to, ko nesaproti. Un es neticu, ka tu nebūtu iekšēji laimīgs, ja tev klēpī iekristu ryzen9 laptops ar legālu win10. Un, ja tu to laptopu būtu nopircis pats, tad viss pārējais būtu sūds. Tas ir tas, kas man nepatika tevis teiktajā.

Post Reply

Return to “Vispārēji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest