GG. Mk2 atmo benzin

Post Reply
User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 02.05.2019, 18:44

msh wrote:
01.05.2019, 18:14
Priekš kam divas lambdas - liksi AFR pulksteni salonā?
Nē, parastai atmosfērai nav vajadzības. Tas ir domāts, lai ir kur ieskrūvēt platjosleni tajā momentā, kad tiks pāršūts vadības bloks. Pēctam korķis iekšā un viss.

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 02.05.2019, 18:46

Nordik wrote:
01.05.2019, 19:01
Sanaca atgaisot bremzes?
Jāāāāāāā :eg:
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Izrādās vajag pedāli pievienot pie vakuumņika. Kautkādā delīrijā likās, ka esmu to izdarījis, jo sajūgs bija pievienots. Bremžu pedālis braukāja pa štoku un sāka ķert tikai vienā momentā kad ieķērās štokā, radot iespaidu ka bremzes ir tikai apakšā. :lol:

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 03.08.2020, 23:39

CAW :reeka:

Nu, ko nav pagājis ne gads, kā jāuztaisa apdeits.

Viss sākās ar ilgstošām mocībām, kā lai atrod kādu kas nokrāsos golfu. Visizplatītākie klupšanas akmeņi šajā procesā bija:

a) ai mums projekti neinteresē, taisam apdrošināšanas tačkas
b) ai mums aizņemts
c) ne pārāk labas atsauksmes

Gribēju atrast cilvēku, kas pieietu nenopietnajai lietas nopietnībai tā pat kā es, un jāteic, ka atradu. Burnout.lv lietotājs Olijs, spamā minēja, ka krāso auto, pēc redzētā un lasītā izveidojās labs priekšstats par cilvēka entuziasmu un pedantismu. Sazinājos, apspriedāmies, pastāstīju ko vēlos, un atšķirībā no citiem, viņš teica, davai, bez problēmām. Respektīvi, es gribēju metinātās vietas atjaunot tā lai nevarētu pateikt, ka ir bijis metināts (grubuļa tekstūra, utt), izkrāsot arku iekšpuses, visus visus sīkumus izdarīt pedantiski. Mega respect, ka Olijs pats atbrauca un savāca auto ar evakuatoru un tā pat arī atgādāja atpakaļ. Termiņiem nedaudz patraucēja Covids, bet darbs ir izdarīts, atbilst visām prasībām un pat pārsniedz prasīto. Tika atrasti pāris noslēpušies rūsas aizmetņi par kuriem man nebija nojausmas, viss tika nostrūklots, iztīrīts un nokrāsots. Prieks! Varu rekomendēt Oliju.

Pāris meistara foto no krāsošanas darbiem:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Nokrāsots tika viss auto pa perimetru, izņemot jumtu, kas bija bez kasjakiem, glāze bagāžniekā, arkas, bagāžnieka vāks arī no iekšpuses.

Sāk spiest termiņi, jo rudenī jājauc ārā Mersedess, un divi mūžīgie projekti man neļautu naktīs gulēt. Dodam virsū!

CAW SEN NEREDZETS
Image

Sāku darbus ar pakaļas salasīšanu. Uzlīmēju GTI/GT komplektāciju raksturīgo uzlīmi uz bagāžnieka (var iegādāties https://www.volkswagenstickers.co.uk/), saliku centralku, slotiņas uc sīkumus. Procesā ir visādi zemūdens akmeņi, jo pēc šī ilgā laika ir šis tas piemirsies. Bet viss tiek operatīvi atrisināts.
Image

Ieliku brand new pakaļas stiklu. *Jānokrāso bagāžnieka rokturis sudrabots.
Image

Random snaps ar to cik viss tīrs un seksīgs
Image

Centralkas sūknis
Image

Visas trubiņas uz oem klipsīšiem. Procesā viss tiek notīrīts, sasmērēts utt.
Image

Lielā doma ir salikt visu aprīkojumu, notestēt vai viss strādā, un tad lasīt kopā paneli un salonu. Jo priekš Golfa tur ir ĻOOOOTI daudz vadu. Šajā bildē ir tikai motora un lampu vadi - tas kas visiem.
Image

Brīžiem ļoti gribējās nošauties, jo saliekot visas pravodkas ir skaidri redzams, ka tas nabags nav īsti inženierēts tādam daudzumam opciju, un releju kastes aizmugurē būs pilnīgs mudžeklis, bet tā būtu arī no rūpnīcas. Releju kaste vietā būs jāiegrūž ar kāju.
Image

Salikta visa centralkas sistēma, ielikti elektro logu pacēlāji, elektriskie spoguļi, savilkti visi vadi durvīm, krēslu apsildes un regulācijas pravodkas, lūkas pravodka, digifiz pravodka, kondicioniera pravodka, lukturu apskalotāju pravodka, MFA pravodka, kruīzkontroles vakuuma trubas un pravodka utt utt. Jau sāk pēc kaut kā izskatīties, ieliku vietā paneli un sāku testēt vai viss strādā.
Image

Aaa un vēl izmazgāju TEPIX
Image

Un aplīmēju no pasaules trauslākā materiāla taisīto griestu apšuvumu ar stiklašķiedru.
Image

Pagaidām viss, rīt dodos turpināt cīņu ar vadiem, cerams ka visu paspēšu notestēt, un tad varēs likt iekšā tepiķus utt. :beer:

Paldies par uzmanību!

User avatar
msh
Posts: 9524
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 512 times
Been thanked: 143 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by msh » 03.08.2020, 23:47

Ko tu tur satraucies par tiem vadiem; es vidēji reizi pusgadā rauju laukā paneli un pēc tam besos par to čūsku midzeni; man vadu droši vien tur ir vairāk nekā tev... :D

Ā, un vispār jautājiens - kā kovids var patraucēt mašīnas krāsošanai? :? Meistars tak var pašizolēties krāsojot... :D
Last edited by msh on 03.08.2020, 23:50, edited 1 time in total.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 03.08.2020, 23:50

Pēc saskaršanās ar daudziem citiem auto, šī elektroinstalācija šķiet, maigi sakot ne-perfekta. Posta tekstu rakstīju priekš ne-golfu foruma, cenšos izklāstīt pilnu stāstu cilvēkiem, kas ar Golfiem nesaskarās.

User avatar
arniks8
Posts: 7028
Joined: 27.08.2013, 11:11
VW: mk2 Jetta 16V, mk2 jetta GT
Location: Tukuma apriņķis
Has thanked: 172 times
Been thanked: 398 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by arniks8 » 03.08.2020, 23:54

msh wrote:
03.08.2020, 23:47
Ko tu tur satraucies par tiem vadiem; es vidēji reizi pusgadā rauju laukā paneli un pēc tam besos par to čūsku midzeni; man vadu droši vien tur ir vairāk nekā tev... :D

Ā, un vispār jautājiens - kā kovids var patraucēt mašīnas krāsošanai? :? Meistars tak var pašizolēties krāsojot... :D
Man vadu ir mazāk nekā GG, bet brīžiem knapi varu uzlikt kasti virsū, patīkami uzlikt noteikti nebūs.
mdz wrote:
14.06.2021, 16:34
Kabatas biljards ar ādas raķeti.

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 03.08.2020, 23:59

msh wrote:
03.08.2020, 23:47
Ā, un vispār jautājiens - kā kovids var patraucēt mašīnas krāsošanai? :? Meistars tak var pašizolēties krāsojot... :D
Personīgi apstākļi cilvēkam, nestāstīšu dzīvesstāstu, nav mana teikšana.

User avatar
msh
Posts: 9524
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 512 times
Been thanked: 143 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by msh » 04.08.2020, 00:13

Man kastei pietrūkst tikai pāris štekeri, nav tik traki... :D

Nu, fofāgena inženieri projektējot B3 pastētes elektrosistēmu, pirmajā vietā lika modularitāti - lūk, rezultāts. Audī inženieri, projektējot C3 elektrosistēmu [modelis, kura drošinātāju kasti izmantoja citos modeļos, līdzīgi kā B3 pastētes kasti fofāgenā] nebija ar šādu dizaina mērķi, attiecīgi gala rezultāts sanāca diezgan tuvs mk2 CE1 kastei [kaut kur 2x vairāk štekeru kā tai kastei, bet 2x mazāk kā B3 pastētes kastei] + ražotājs varēja atļauties kasti ielikt motortelpā zem priekšas stikla, attiecīgi vadi saspraužas no salona puses un tiem ir vairāk vietas...
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 04.08.2020, 00:37

Principā, tas ko es jau teicu. Tikai bez nevajadzīgiem faktiem par Audi :D

User avatar
kriss
Posts: 125
Joined: 20.05.2014, 19:17
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by kriss » 04.08.2020, 08:28

Prieks skatīties uz paveikto un iedvesmojošo pedantismu :thumbs:

Lasot tava brūnā projektu arī iedvesmoja pašam kaut ko darīties un lai tev pietiek motivācijas nobeigt arī šo.
1988 scirocco mk2 1.8 8v

User avatar
Bobiks
Posts: 933
Joined: 03.02.2019, 22:08
VW: zaļonka
Location: CaBlox
Has thanked: 158 times
Been thanked: 61 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by Bobiks » 04.08.2020, 13:22

Šim golfam par godu būs jāorganizē saiets :thumbs:
Brūnie saloni ir mana vājība

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 04.08.2020, 19:19

kriss wrote:
04.08.2020, 08:28
Prieks skatīties uz paveikto un iedvesmojošo pedantismu :thumbs:

Lasot tava brūnā projektu arī iedvesmoja pašam kaut ko darīties un lai tev pietiek motivācijas nobeigt arī šo.
Paldies! Nav variantu, ir jāpabeidz, vismaz lielos tehniskos vilcienos, sīkumus var knibināt laika gaitā. :thumbs:

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 10.08.2020, 19:06

CAW! Priekš manis tempi kosmiski, ņemot vērā kopējo projekta laika līniju :reeka: Veselu nedēļu aizņēma visu vadu ievilkšana, civilizēta saslēgšana un sakārtošana. Visu pārbaudīju, viss strādā.

Image

Paneli sākumā biju ielicis simboliski, lai varētu visu salikt pa vietām, un notestēt vai viss strādā un tikai tad skrūvēt kopā, lai nav pēc tam jājauc ārā. Pabeidzu likt kopā, novācu bardaku salonā un ieliku tepiķus. Šī reāli ir visa procesa kaifīgākā daļa, kad esi tik ilgi pieradis redzēt auto izjauktu līdz plikai bundžai, katra sīkuma uzlikšana sniedz lielu gandarījumu. Vairākas reizes nopriecājos par lielo jau iepriekš padarītā sagatavošanās darba apjomu. Visas skrūves, klipši safasēti maisiņos, viss pierakstīts utt.

Image

Ieslēdzot pečku secināju, ka ķerās ventilators, sākumā nodomāju faaaak jāņem nost panelis. Beigās pavilku paneli uz āru un dabūju ārā ventilatoru, izrādās salasot biju par dziļu uzpresējis vantilatoru, easy fix.

Bardačoka eņģēm konstatēju defektu, aplauztas ausis, būs jāsalīmē un jāliek vietā, citu atrast nebūs tik viegli, jo mašīnai ar AC ir savs, specifisks bardačoks.

Image

Image

Image

Saliku visus tepiķus, skrūvēju klāt visādus sīkumus, kronšteinus, jostas utt.

Image

Pietiekoši retā elektrisko logu viduskonsole bija cietusi no tekošiem griestiem un bija pārklāta ar betona nosēdumiem :emo:

Image

Paldies džekiem no Boostshine Detailing par pūlēm un konsoles atdzīvināšanu līdz praktiski ideālam stāvoklim kā arī aizmugurējo lukturu sapulēšanu :cool:

Image

Image

Nenormāls OCD kaifs darboties ar visiem šiem sīkumiem, salīmēju jaunas uzlīmītes.

Image

Salasīju purnu, noregulēju spārniem spraugas, saslēdzu lampas.

Image

Uuuuun uzliku jumta moldingus. Reāli scary process, jo šīs ir labākās līstes ko esmu redzējis dzīvē, un viņas visiem golfiem ir liela problēma.

Image

Atdevu automix.lv no diviem aizmugures krēsliem sakombinēt vienu veselu. Aizmugurē būs dalītais 60/40 beņķis. Iepirku visu vajadzīgo durvju apšuvumu restaurācijai, par to nākamajā postā. Šonedēļ jāatdod krāsot diski, jāsagādā riepas, jāpārlīmē griestu apšuvums, jāaizved nokrāsot bamperi, jāsarūpē bunduļi izpūtējam un jāatdod uzbūvēt izplūdi.

Pagaidām viss :beer:

Propellers
Posts: 66
Joined: 08.11.2015, 20:09
VW: passat b3, golf mk2
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by Propellers » 10.08.2020, 19:15

Salons bomba, nebūtu iedomājies ka golfam tik smuks salons var sanākt :D Visu cieņu par ieguldīto darbu. :thumbs:

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: GG. Mk2 atmo benzin

Post by GG. » 10.08.2020, 19:16

Kad būs iekšā krēsli, es pats man liekas apmīzīšos no laimes :lol:

Post Reply

Return to “vw Golf Latvijas miestos un ielās”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests