SPAMS Part I (2019)

Par visu un neko
Locked
msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 68 times
Been thanked: 36 times

Re: SPAMS Part I (2019)

Post by msh » 06.03.2019, 19:46

Kavacky wrote:
06.03.2019, 14:03
blablabla
Man jau liekas ka tas pirmais teikums kā reiz attiecas uz tevi... :lol:

"Doma, ka nogalināt ir slikti, eksistēja jau krietni pirms kristiešu bībeles un dieva. Ko nu? Un pamats tam nav vis vajadzīgs kaut kāds dievišķs, tā ir elementāra indivīdu vēlme, lai viņus pašus nenogalina - no kā mēs iegūstam sociālu vienošanos, ka viens otru nenogalināsim un kopā tas mums būs izdevīgāk nekā tad, ja katru mīļu brīdi pie tevis var atnākt ar rungu, sašķaidīt galvaskausu un atņemt sievu un mantas (re, te mēs arī līdz zagšanai nonācām, neķeroties pie svētajiem rakstiem)."

Nu jā, doma atsevišķu indivīdu galvās - tieši tāpat, kā tas ir atsevišķiem ateistiem, tajā skaitā tev. Bet noteikti nebūs pārāk daudz ticībām, kuras cieti nosaka saviem sekotājiem "tev nebūs nogalināt". Ateisms noteikti nebūs viena no šādām ticībām - jā, tu negribi nevienu nogalināt - bet PSRS komunistiskā partija sastāvēja tikai no ateistiem, un tās vadība miljonus nogalināja... Procentuāli lielākā daļa musulmaņu noteikti arī uzskata kā tu - bet islāms paredz nogalināt nemusulmaņus, un tā nu ir neliela minoritāte kas spridzina un šķērē galvas ka prieks.

"RenTV esi pārskatījies? Kur Rietumu pasaulē tiek pieņemts uzskats, ka nekas jau nav, ja vien neesi pieķerts? Tajā pūstošajā Rietumu pasaulē cilvēkus pēc gadu desmitiem ieliek čokā, ja atrod pierādījumus, ka viņi kādu ir noslaktējuši. Par aiz rokas pieķeršanu pat nerunājot."

Nu paga, nav jau runa par to ka vesela sabiedrība, visi tās locekļi, tā uzskatītu. Kā reiz viss jaunais ienāk caur jauno paaudzi - uzskatāms piemērs ir jeņķu konstitūcijas pirmais labojums, kas nosaka vārda, preses un ticības brīvību, un ASV sabiedrība kā tāda, tam piekrīt, BET - universitātēs liberastu profesori audzē jauno komunistu paaudzi, kam šādas vērtības neeksistē - es dzirdēju par gadījumu, kur vienā ASV krutajā universitātē čaļi savāca īsā laikā kaut kādus 500 vai cik tur parakstus petīcijai atmest šo konstitūcijas labojumu - iedomājies, 500 cilvēki kas pēc 20 gadiem būs nācijas vadītāji, politiķi, lielu firmu vadītāji, uzskata ka vārda brīvība ir nevēlama lieta... Tevi pārsteigs ja kāda daļa jaunās paaudzes būs ar šādu vaļīgu uzskatu attiecībā par dzīvību?

"Kņigu ņečital, no umeju... evolūcijas teorija (un ar "teorija" zinātnes pasaulē saprot pierādītu apgalvojumu kopumu, nepierādīts pieņēmums tiek saukts "hipotēze") neparedz, ka kratot zobratus uzreiz sanāk pulkstenis. Evolūcija paredz lēnu, pakāpenisku attīstību, nevis to, ka viss uzreiz tiek radīts gatavs. Un varbūtība tam, ka notiek šādas izmaiņas, ir varen liela.

Un visu šo procesu mēs varam novērot - spied uz šī linka, lai palasītu."

Nu labi - tad kā radās dzīvība? :mrgreen:

"Nu un? Ir arī ļoti daudz ateistisku zinātnieku. Pats fakts, ka tu esi zinātnieks vienā jomā, automātiski nenozīmē, ka tev ir sajēga citās jomās."

Nu te atkal rullē tas "par acu galu esmu lasījis bet neesmu sapratis". Tātad - uzlabo savus uzskatus - kārtīgi ateisti uzskata ka nav iespējams ticēt zinātnei un Dievam vienlaicīgi; tie viens otru izslēdzot, jo ja tu tici pārdabiskām lietām, tev nav loģikas un līdz ar to kā lai tic zinātnei... :mrgreen:

"Dažu cilvēku samuldēti pekstiņi ir anekdotes, nevis pierādījumi. Ir precīzi 0 pierādījumu, ka tur bijis iesaistīts dievs vai ka brīnums patiešām ir noticis. Nav tādu brīnumu, ir meli un zināšanu trūkums, lai izskaidrotu notiekošo.

Visādiem alkāniem un citiem psihiski vājiem (parasti arī slikti izglītotiem) elementiem dieva vietā varētu būt parasts laukakmens, ja vien viņi sev ieskaidrotu, ka laukakmens ir tas, kas skatās, tāpēc nevajag darīt sūdu. Viņi vienkārši ir par vāju, lai tiktu galā paši ar sevi, tāpēc pasaka ir tas, kas viņus nomotivē."

Nu jā, protams - loģiskas likumsakarības ir iespējamas tikai tad, ja tur kaut kur nekādīgi nevar būt iesaistīta Dieva pastāvēšana - ja tāda varbūtība pastāv - viss ir tīra nejaušība, pat tad ja atsevišķi notikumi sakārtojas krellē ar vienu mērķi... :mrgreen: Tu tikko uzskatāmi parādīji savu ticību, spēcīgu ticību tam ka Dieva nav... :mrgreen:

Abet par tiem "slikti izglītotajiem elementiem" - aizej kādreiz apskaties kādi cilvēki apmeklē svētdienas dievkalpojumus, lai tev nebūtu jāraksta šitādas anekdotes... :lol: Jā, protams, tur ir ļoti daudz pensionāru, tas pats par sevi - bet jaunieši un cilvēki brieduma gados - tev tur nebūs viegli atrast cilvēkus kam būtu mazāk par 12 klasēm un noteikti viņu vidū būs diezgan liels procents tādu, kam ir augstākā izglītība - ne par velti mans mācītājs ar savu sievu iepazinās, abiem esot LKSB [Latvijas Kristīgo Studentu Brālība] rindās - slikti izglītotie elementi kā reiz tajā svētdienas periodā ir atrodami ārpus baznīcām, lāpot pohas... :mrgreen:

Un kad tu stāsti par to ticību laukakmenim - tu tiešām esi kaut ko pa ausu galam dzirdējis, bet neesi sapratis :mrgreen: Man 12 gadus atpakaļ bija viens kolēģis ar nopietnām dzeršanas problēmām, un tāpēc man pietiekami daudz gadījās dzirdēt sarunas par "nokodēšanos", gan no viņa paša pieredzes, gan viņam pazīstamu cilvēku pieredzes - tas, ko es pēdējo 4 gadu laikā esmu dzirdējis no kristiešiem, kas savā neticīgajā dzīvē ir bijuši smagi alkoholiķi, ir kaut kas pavisam cits. Tā kā tu par to esi dzirdējis tikai pa ausu galam - pēc taviem uzskatiem vajadzētu būt +/- vienādi...
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

fokume
VW: Golf 7, Golf 4,
Has thanked: 33 times
Been thanked: 111 times

Post by fokume » 06.03.2019, 19:59

MSH, dinozauri bija vai nebija ?
12 gadus veci Miķelini un Tā Kunga žēlastība

fckns
VW: B5 kvatrotedeiii
Has thanked: 19 times
Been thanked: 15 times

Post by fckns » 06.03.2019, 20:42

Ar Msh nav jēga diskutēt. Es varu saderēt ka numeroloģija arī ir Dieva dāvana, nevis zinātne kas pēta sakritības ar ciparu un skaitļu kopām. Ja viņš ateismu saista ar PSRS zvērībām, tad man nav vārdu. Labāk lai viņš papēta,cik daudz upuru bija Krusta karos, kad kristietība Latviešu "dievus" uzskatīja par pagānismu un nogalināja visus kas nepakļāvās kristietības savervēšanai. Šeit nu es piekrītu Kavackim - tie, kas neizskaidrojamas anomālijas skaidro ar Dievu ir izkūkojuši prātu.

ibumetiins
VW: Golf 3, 1.8 Mono
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Post by ibumetiins » 06.03.2019, 20:42

msh wrote:
06.03.2019, 19:46

Nu jā, doma atsevišķu indivīdu galvās - tieši tāpat, kā tas ir atsevišķiem ateistiem, tajā skaitā tev. Bet noteikti nebūs pārāk daudz ticībām, kuras cieti nosaka saviem sekotājiem "tev nebūs nogalināt". Ateisms noteikti nebūs viena no šādām ticībām - jā, tu negribi nevienu nogalināt - bet PSRS komunistiskā partija sastāvēja tikai no ateistiem, un tās vadība miljonus nogalināja... Procentuāli lielākā daļa musulmaņu noteikti arī uzskata kā tu - bet islāms paredz nogalināt nemusulmaņus, un tā nu ir neliela minoritāte kas spridzina un šķērē galvas ka prieks.
Ne tik senā pagātnē melnādaino cilvēku verdzība tika attaisnota ar kristietības palīdzību . Un pie tam, tu saki ka ateisti-komunisti galināja, pielīdzinot visus ateistus viņiem, taču kad runa ir par galinošajiem musulmaņiem tad tā ir minoritāte un tai nav sakara ar pārējiem ticīgajiem.
Image

GG.
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 132 times

Post by GG. » 06.03.2019, 21:09

Tak ieverieties atvilktnē ar saviem reliģiskajiem disputiem un labāk paskrūvējiet kādu golfu.
These users thanked the author GG. for the post (total 5):
jj-ozzy (06.03.2019, 22:25) • zipo93 (06.03.2019, 22:35) • msh (07.03.2019, 00:00) • arniks8 (07.03.2019, 00:49) • Barbara (07.03.2019, 09:14)

ibumetiins
VW: Golf 3, 1.8 Mono
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Post by ibumetiins » 06.03.2019, 21:27

GG. wrote:
06.03.2019, 21:09
Tak ieverieties atvilktnē ar saviem reliģiskajiem disputiem un labāk paskrūvējiet kādu golfu.
šis tev kaut kāds auto forums???
These users thanked the author ibumetiins for the post:
Husis (07.03.2019, 02:17)
Image

fckns
VW: B5 kvatrotedeiii
Has thanked: 19 times
Been thanked: 15 times

Post by fckns » 06.03.2019, 21:34

GG. wrote:
Būs smagi un daudz jāstrādā gaterī lai es varētu nopirkt sakarīgu Golfu. Pagaidām pietiek ar tavu tofiku un msh sacerējumiem.

GG.

Post by GG. » 06.03.2019, 21:44

Tā jau ir, vajag šad tad nocirst "mazāk veiksmīgos", lai pabraucītu savu ego. Tak lai cilvēks čakarējās ar sūdiem pēc savām iespējām un ieskatiem, vismaz jautri.
These users thanked the author GG. for the post:
Nordik (06.03.2019, 22:07)

zipo93
VW: Passat VR5 Syncro
Has thanked: 35 times
Been thanked: 16 times

Post by zipo93 » 06.03.2019, 23:15

Image

Mašīna, kuras ražoja līdz 2017. gadam. Kaut kur baigi redzēta piekare, ne? Tehnoloģiju attīstība :mrgreen:
1998.g. VW Passat VR5 Syncro Daily
1985.g. VW Golf Mk2 citySTROMer Iesprūdis garāžā
1969.g. ЗАЗ-966В Tas nav auto, tas ir prikols
Ex:
1991.g. VW Jetta Mk2 2.0 8v

Līgatnes Vīna Darītava
Karošu Darbnīca

GG.

Post by GG. » 06.03.2019, 23:18

Getz?

msh

Post by msh » 06.03.2019, 23:45

fckns wrote:
06.03.2019, 20:42
Ar Msh nav jēga diskutēt. Es varu saderēt ka numeroloģija arī ir Dieva dāvana, nevis zinātne kas pēta sakritības ar ciparu un skaitļu kopām. Ja viņš ateismu saista ar PSRS zvērībām, tad man nav vārdu. Labāk lai viņš papēta,cik daudz upuru bija Krusta karos, kad kristietība Latviešu "dievus" uzskatīja par pagānismu un nogalināja visus kas nepakļāvās kristietības savervēšanai. Šeit nu es piekrītu Kavackim - tie, kas neizskaidrojamas anomālijas skaidro ar Dievu ir izkūkojuši prātu.
Nu, cik tad bija? Komunistu 20. gadsimtā nogalinātos desmitus miljonu [pastudē cik valstīs bija kreisās diktatūras, būsi pārsteigts] pārsitīs? :mrgreen: Man patīk ka tev "nav vārdu" - nu jā, ja neko nezina, tad var arī nepamanīt ka komunisms pie viena sludina agresīvu ateismu [pastudē kā trīsdesmitajos PSRS komunisti baznīcas klapēja ciet]... :D

Par to "nav jēga diskutēt" es varētu piekrist - tas jūsu pretargumentu līmenis ir pārāk zems lai tā vispār būtu diskusija; šāda līmeņa argumenti man lika palauzīt galvu četrus gadus atpakaļ - kopš tā laika pāris paziņas mani ir pietiekami pabarojuši ar ateistiskiem argumentiem lai šādi zīdaiņu līmeņa argumenti man liktos kuriozi... :D
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

msh

Post by msh » 06.03.2019, 23:59

ibumetiins wrote:
06.03.2019, 20:42
Ne tik senā pagātnē melnādaino cilvēku verdzība tika attaisnota ar kristietības palīdzību . Un pie tam, tu saki ka ateisti-komunisti galināja, pielīdzinot visus ateistus viņiem, taču kad runa ir par galinošajiem musulmaņiem tad tā ir minoritāte un tai nav sakara ar pārējiem ticīgajiem.
Pastāsti man, lūdzu, smalkāk, par to "verdzība tika attaisnota ar kristietības palīdzību" - gribu zināt vai tu arī neesi sagrābstījis kaut kur pāris teikumus un atsaucies uz tiem :) :D - jo es aptuveni zinu tās dažas vietas jaunajā derībā, kas par to runā, un arī vēsturisko fonu. Ak jā, kāpēc tu tieši uzsver "melnādaino"? Verdzība kā tāda pastāv kopš cilvēces pirmsākumiem, verdzību balstītu uz tumšu ādas krāsu ieviesa pravietis muhameds, bet eiropieši sāka izmantot tieši melnus vergus, un nevis dajebkādus, kuri lielākoties bija balti tautieši - labi ja kādā sešpadsmitajā - septiņpadsmitajā gadsimtā, tīri dēļ tā ka melnos varēja izdevīgi nopirkt un tie tik ātri nemira cukurniedru un kokvilnas plantācijās kā baltie vergi.

Par to otro - nu tak jāatgādina cilvēkam ka komunisti = ateisti pēc definīcijas un ka ateisma ticībā nav pilnīgi nekā, kas būtu pretrunā ar vēlmi nogalināt otru.

msh

Post by msh » 07.03.2019, 00:11

Kavacky wrote:
06.03.2019, 14:03
Visādiem alkāniem un citiem psihiski vājiem (parasti arī slikti izglītotiem) elementiem dieva vietā varētu būt parasts laukakmens, ja vien viņi sev ieskaidrotu, ka laukakmens ir tas, kas skatās, tāpēc nevajag darīt sūdu. Viņi vienkārši ir par vāju, lai tiktu galā paši ar sevi, tāpēc pasaka ir tas, kas viņus nomotivē.
Ā, es vēl gribēju piebilst par šito, jo šitas arī par to "ar vienu ausi dzirdēju bet nesapratu" tēmu :mrgreen: Vienam no man pazīstamajiem diviem bijušajiem alkāniem kā reiz bija gribasspēks nedzert līdz pat kādam pusgadam no vietas - viņš tajā laikā bija miljonārs; tādās aprindās plostošana no vietas nav īsti pieņemama :mrgreen: - tu noteikti teiksi "piedzerties reizi pusgadā, tad jau nav alkoholiķis". Nu jā, bet, kā viņš stāstīja, tie viņa nedzeršanas periodi vienmēr beidzās ar vienu - sieva pateica "vai nu piedzeries, vai šķiramies", jo nedzerot viņš palika īgns, kašķīgs un grūti izturams, un ja viņš skaidrā bija kādu iedzērušu cilvēku kompānijā, tie viņu šausmīgi besīja. Pēc atgriešanās pie Dieva un dziedināšanas tas viss izmainījās - vēlme iedzert, protams, pazuda - par spīti tam ka darba pienākumus pildot viņš ikdienā grozījās gar skapi kas piekrauts ar pieklājīgu šmigu :mrgreen: , ar raksturu un nerviem viss iegrozījās pareizajās sliedēs. Tad kā tur īsti ir - gribasspēka trūkums un anekdote?

msh

Post by msh » 07.03.2019, 00:12

GG. wrote:
Pasaki paldies kavakinam ka pacēla divas nedēļas vecu tēmu... :lol:

fokume
VW: Golf 7, Golf 4,
Has thanked: 33 times
Been thanked: 111 times

Post by fokume » 07.03.2019, 00:52

msh wrote:
07.03.2019, 00:11
tie viņa nedzeršanas periodi vienmēr beidzās ar vienu - sieva pateica "vai nu piedzeries, vai šķiramies"
Image
Image
Image
12 gadus veci Miķelini un Tā Kunga žēlastība

Locked

Return to “Vispārēji”