Administratīvā soda apstrīdēšana

Law | Technical inspection
buu
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Administratīvā soda apstrīdēšana

Post by buu » 24.03.2009, 08:18

gai4 wrote:Jautajums ja protokola ir uzradita nepareiza dzivesvieta ( es tur nekad muza nesu dzivojis un man ar vinu nau nekada sakara ) Vins vienalga skaitas derigs ?
blin vienk tiko dabuju sodu parto ka aizmirsu gaismas ieslegt , stulbi knapi parsimt metrus nobrauc un sods 30ls un 1 punkts psc :censored: :censored: :censored: :motz: :motz: :motz:
vinjiem datubaazee taada adrese ir pierakstiita. Toch neesi tur deklareejies?

Rolleris

Post by Rolleris » 24.03.2009, 12:13

gai4 wrote:Jautajums ja protokola ir uzradita nepareiza dzivesvieta ( es tur nekad muza nesu dzivojis un man ar vinu nau nekada sakara ) Vins vienalga skaitas derigs ?
blin vienk tiko dabuju sodu parto ka aizmirsu gaismas ieslegt , stulbi knapi parsimt metrus nobrauc un sods 30ls un 1 punkts psc :censored: :censored: :censored: :motz: :motz: :motz:
Ja vēl neesmu galīgi atpalicis no dzīves, tad protokolu izraksta uz CSN pārkāpēja vārdu. Uz norādīto adresi viņi tev piestāda rēķinu par to, kur un ko esi pārkāpis (vismaz man tā ir bijis). Tas ka adrese ir nepareizi norādīta, nav liela bēda- iesi tehnisko apskati, tad arī samaksāsi saņemto sodu.
vw Golf MK II 1.8 (Fire&Ice)
vw Golf MK III 2.8 VR6
Image

gai4

Post by gai4 » 24.03.2009, 14:01

buu wrote: vinjiem datubaazee taada adrese ir pierakstiita. Toch neesi tur deklareejies?
Masina ir uz draudzenes varda un ta ir adrese kur vina dzivo , bet man personigi ar to adresi nau nekada sakara
Image

Deliverer

Post by Deliverer » 24.03.2009, 14:56

Nu palasot man jau nu liekas, ka Jūs te kautkādus brīnumus stāstat!!!

Ja nevari vai nemāki sarunāt uz vietas iesaku neskriet!

Ne reizi savā 13 autovadītāja gadu karjerā neesmu dzirdējis, ka aptur nepareizo auto, pilnīgas muļķības, neviens ments neies ķēpāties ar tiem sūdiem, pārkāpēju vairāk nekā vajag, kāda velna pēc viņam dēļ tiem 10-30 latiem, kuri tāpat nonāks valsts īpašumā skandālu taisīt, domāju tie ir tie gadījumi, kad šoferītis blefo. Un ja nemāk blefot tur pat uz vietas, pārējais ir vienkārši (atvainojos par izteicienu) pediņu būšana!
Neesmu dollārs, lai visiem patiktu!!!

Kavacky
VW: GTI TDI 20 Jahre
Has thanked: 18 times
Been thanked: 32 times

Post by Kavacky » 14.11.2010, 21:45

Yey, atkal ieberzos. :D

Tātad, stāvu vietā atļautā, bet pāris distances meistaru dēļ nebija vajadzīgie 5 m no krustojuma, bet tikai kādi 2. Citur, kur stāvēt, nav, tad nu tur arī paliku.

Atnāku atpakaļ - 30 Ls dzeltenā lapiņa, protams, par tiem pašiem metriem. Kaut arī tur n reizes stāvēts, n reizes ne ar tādu distanci un katru dienu tur pa kādam stāv par tuvu, bet nekad nevienu sodu neesmu novērojis.

Kā ir ar pārsūdzēšanu šādos gadījumos? Ar ko viņi mēra, kā pēc tam var pierādīt, kas un kā?

30 kaut kā atstāt negribas, labāk no berga kādus krāmus par to iepirkt, varētu spiest uz "21.pants. Iespēja atbrīvot no administratīvās atbildības maznozīmīga pārkāpuma gadījumā" un "22.pants. Administratīvā soda mērķis", ka tur tās naudas ir par sālītu, galu galā, pieparkojos, cik vien var, tālu no krusta, un ar tiem 2 m pārredzamība netrūkst, trotuāram priekšā arī nav.
Image

mk4dīzelis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Post by mk4dīzelis » 21.01.2013, 21:23

Vakar pirmo reizi tiku paņemts par ātru braukšanu. braucot pāri K.Ulmaņa gatves gaisa pārvadam uz centra pārvada galā bija krūmos noslēpušies zaļie rūķīši ar kosmoskuģa veidīgo renault.
Tad nu 40 vietā fiksētais ātrums 67km/h, iespējamais maksimālais ātrums 64km/h (atņemot ISKRA kļūdu).
Sodīja mani ar 30Ls, nu ok,ja vainīgs, parakstu protokolu. Šeku reku skatos e-csdd un papildus 30ls piemērots 1 soda punkts. Reāli, vai CP mani nebija jāinformē, ka būs soda punkts?
pārkāpts 149.8.6.0 pants + vainu pastiprinoši apstākļi 34.panta 2 daļa.

Protokolā rakstīts, ka lēmumu var pārstrīdēt ar sūdzību 10 dienu laikā. Ir/nav jēga, ja jau esmu piekritis pārkāpumam?
Iemesli varētu būt - ziemas riepas, izmainās spidometra rādījumi, (spidometrs no MK3), ķipa braucu iekļaujoties pārējā satiksmes plūsmā un arī spidometra rādījums bija atbilstošs. Ņemot vērā, ka no pārvada lejā iet neliels slīpums, nedaudz iespējams palielinājās ātrums, (kopā ar pārējiem satiksmes dalībniekiem).
Ies cauri? vai samierināties?
Zinu, zinu, vajadzēja uz vietas nepiekrist lēmumam.
ātrums arī nav no tiem mazākajiem pārsniegts 21-30 km/h, tā kā laikam ar speedo kļūdu nevarēs izlocīties :/

Kādas idejas? ;)
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
E30 '88 | Tēma šeit
MK2 '88 TDI | Tēma šeit
MK3 TDI '95
B4 USDM '95

Marisio
Moderators
VW: VW Golf1, VW Lupo,
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

Post by Marisio » 21.01.2013, 21:35

Viss ir pavisam vienkārši , vajag mācīties satiksmes noteikumus!
Tur ir zīme par ātruma ierobežojumu 40km/h, bet viņa ir uz dzeltena fona, tāda zīme ceļu satiksmes noteikumos nav , līdz ar ko uzčurāt ..
Ej un apstrīdi.

mk4dīzelis

Post by mk4dīzelis » 21.01.2013, 21:51

Tātad apstrīdēt var arī, ja esmu piekritis lēmumam?
Iepriekš:
E30 '88 | Tēma šeit
MK2 '88 TDI | Tēma šeit
MK3 TDI '95
B4 USDM '95

Marisio
Moderators

Post by Marisio » 21.01.2013, 21:53

mk2dīzelis wrote:Tātad apstrīdēt var arī, ja esmu piekritis lēmumam?
domāju, ka jā

Raa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Post by Raa » 21.01.2013, 22:08

Es nespiestu, ka mk3 spidometrs melo (kurš atrodas iekš mk2). Ka nesadomā tevi uz kādu komisiju aizsūtīt!!!
Un vispār... Pirms 2 vai 3 nedēļām pa teļuku teica, ka tur pastiprināti tvarstīs pārkāpējus.
Tu vēl apstrīdot, kad prasīs kāpēc uz vietas piekriti, pasaki, ka menti tā ieteica :D

Marisio
Moderators

Post by Marisio » 21.01.2013, 22:14

Raa wrote:Es nespiestu, ka mk3 spidometrs melo (kurš atrodas iekš mk2). Ka nesadomā tevi uz kādu komisiju aizsūtīt!!!
Un vispār... Pirms 2 vai 3 nedēļām pa teļuku teica, ka tur pastiprināti tvarstīs pārkāpējus.
Tu vēl apstrīdot, kad prasīs kāpēc uz vietas piekriti, pasaki, ka menti tā ieteica :D
jāspiež uz to , ka ceļu satiksmes noteikumos nav tādas ceļazīmes !

Kavacky
VW: GTI TDI 20 Jahre
Has thanked: 18 times
Been thanked: 32 times

Post by Kavacky » 22.01.2013, 23:26

Kas nav? C sadaļa - AIZLIEGUMA VAI IEROBEŽOJUMA ZĪMES - I. Vispārīgs raksturojums un simboli. Nav taču arī tā, ka, iebraucot, piemēram, Somijā, latvietis pēkšņi vairs neprot braukt.

PS: Vispār, lai pa to "pārvadu" brauktu centra virzienā kaut ātrāk par 30 km/h, kur nu gandrīz 70, vajag būt... nu izcili pohujistiskam pret savu privātīpašumu. :irre:
Image

GG.
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 57 times
Been thanked: 167 times

Post by GG. » 23.01.2013, 00:37

Es arī nopriecājos, kad tur uzlika to zīmi. Vismaz beidzot oficiāli var braukt tur lēnām un neviens netaurē :lol:

mk4dīzelis

Post by mk4dīzelis » 23.01.2013, 05:27

Kavacky wrote:Kas nav? C sadaļa - AIZLIEGUMA VAI IEROBEŽOJUMA ZĪMES - I. Vispārīgs raksturojums un simboli. Nav taču arī tā, ka, iebraucot, piemēram, Somijā, latvietis pēkšņi vairs neprot braukt.

PS: Vispār, lai pa to "pārvadu" brauktu centra virzienā kaut ātrāk par 30 km/h, kur nu gandrīz 70, vajag būt... nu izcili pohujistiskam pret savu privātīpašumu. :irre:
kur tad palicis tavs populārākais teiciens par to, ka TDI ātri paātrinās? Pārkratoties uz 30-40 pāri tilta salaiduma vietām, tālāk uz leju tak ir labs asfalts. atliek tikai pieskarties pedālim un ātrums jau pārsniedz atļauto. :motz:
Iepriekš:
E30 '88 | Tēma šeit
MK2 '88 TDI | Tēma šeit
MK3 TDI '95
B4 USDM '95

Marisio
Moderators

Post by Marisio » 23.01.2013, 09:56

Hmm, ceļu satiksmes noteikumos tas nav minēts!
Bet kvasam ir taisnība! Tas ir rakstīts LR Likumā! :censored:
To tik droši teicu, jo pamazām mācos satiksmes noteikumus , vajag A un C kategorijas.
Vēl man par to zīmi pārliecinoši stāstīja autoskolas instruktors.

Post Reply

Return to “Likumi | Ceļu policija | CSN”