VW Polo 9n (2002) - "pečka" darbojas /nedarbojas pēc sava prāta.

Post Reply
JackalEar
VW: Vw golf mk2 gti 16v
Has thanked: 12 times
Been thanked: 20 times

VW Polo 9n (2002) - "pečka" darbojas /nedarbojas pēc sava prāta.

Post by JackalEar » 10.12.2021, 08:01

Nu, iedosim atpūtu no smagā spama topica jums.
Šādam polo pečka mēdz šad tad pati ieslēgt, izslēgt recirkulāciju, kā arī negrib dot vēsu gaisu. Pečka ir "mehāniskā" ar AC. Temperatūra un recirkulācija regulējas ar elektriskām pogām (t.i. bez trosītēm). Pats kontroles panelis pipec vai līst kur dziļāk? Remontējams vai meklēt citu?

msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 413 times
Been thanked: 122 times

Re: VW Polo 9n (2002) - "pečka" darbojas /nedarbojas pēc sava prāta.

Post by msh » 10.12.2021, 19:39

"Pečka ir "mehāniskā" ar AC. Temperatūra un recirkulācija regulējas ar elektriskām pogām "

Lūk te jau tu nonāci pretrunās, kuru dēļ es jau sāku skatīties nepareizo shēmu :D Tev ir Klimatiks, un tas jau ir bik sarežģītāks par parasto sildītāju.

Tā karstā gaisa padeve ir tikai reizēm, tāpat kā gļuks ar recirkulāciju? Jā, visdrīzāk ka vadības bloks - nu, sporta pēc var arī piemest kompi; tā kā pie CAN kopnes ir pievienots tad gan jau ar kompi runājas :D
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

JackalEar
VW: Vw golf mk2 gti 16v
Has thanked: 12 times
Been thanked: 20 times

Re: VW Polo 9n (2002) - "pečka" darbojas /nedarbojas pēc sava prāta.

Post by JackalEar » 11.12.2021, 10:52

msh wrote:
10.12.2021, 19:39
"Pečka ir "mehāniskā" ar AC. Temperatūra un recirkulācija regulējas ar elektriskām pogām "

Lūk te jau tu nonāci pretrunās, kuru dēļ es jau sāku skatīties nepareizo shēmu :D Tev ir Klimatiks, un tas jau ir bik sarežģītāks par parasto sildītāju.

Tā karstā gaisa padeve ir tikai reizēm, tāpat kā gļuks ar recirkulāciju? Jā, visdrīzāk ka vadības bloks - nu, sporta pēc var arī piemest kompi; tā kā pie CAN kopnes ir pievienots tad gan jau ar kompi runājas :D

Tieši tāpēc "mehāniskā" ieliku pēdiņās.
Karstais gaiss ir vienmēr, nevar aukstu dabūt. Recirc nogļuko dažreiz - ieslēdzas, izslēdzas pats un pēc tam vairs ieslēgt nevar viņu, kamēr mašīna nav noslāpēta un pielaista no jauna.
OK, piemest kompi ir variants, paldies par info.

Post Reply

Return to “Info par citiem VAG grupas modeļiem”