Vajag viedokli no Mk4 1.6 APF dzinēja droseles maiņa uz AKL 1.6 dzinēju.

Typ 1J, 1J5, 1JM, 1997-2003
Post Reply
jankalv
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time

Vajag viedokli no Mk4 1.6 APF dzinēja droseles maiņa uz AKL 1.6 dzinēju.

Post by jankalv » 12.08.2020, 12:35

Sveiki es nāku ar vienu diez gan lielu jautājumu par droseļvārstu kādi nāk golf 4 1.6 dzinējiem.Tātad es mainu dzinēju no APF uz AKL un šiem diviem kodiem atšķirās dažas lietas sakarā ar dzesēšanas trubu daudzumu un droseļvārsta variantiem. Man māc šaubas par APF dzinēja droseli, jo viens izvads no droseles ieiet cilindra galvā un tāda izvada nav AKL galvā un tas liek jautāt vai es varētu vienkarši šo izvadu droselei aizvērt ciet kad likšu klāt AKL dzinējam.Zinu kad AKL nāk ar trosi vadāma drosele un APF nāk elektroniskā, bet visu sarežģī šis izvads uz galvu, nekur nevaru atrast izskaidrojumu par šo izvadu, piemēram cik viņš ir svarīgs un vai var bez viņa iztikt.Bet ja neko nevar darīt tad ir viena lieta kad es varu nocelt AKL dzinēja galvu un uzlikt uz AKL bloka savu APF galvu, jo ir tas pats bloks,bet es negribu lieki skrūvēt ja var izdarīt savādāk nomainot tikai grabuļus apkart.Ielikšu divus link kāda izskatās mana drosele un kāds tas pipsis uz galvu no droseles.Droseles izvads aiziet uz galvu kas izvietots virziena pa labi.
Drosele: https://www.amazon.ca/Throttle-Body-036 ... B07S18RSDN
cilindra galvas izvads uz droseli 24. punkts.: https://workshop-manuals.com/volkswagen ... nder_head/

janis.lei
VW: mk2 1.8 20vt, A3 8L 1.9PD
Been thanked: 3 times

Re: Vajag viedokli no Mk4 1.6 APF dzinēja droseles maiņa uz AKL 1.6 dzinēju.

Post by janis.lei » 12.08.2020, 17:01

ja runa iet par apsildes trubām droselei, tad par to nav ko satraukties. pa lielam - gribi lieto, negribi nelieto. ezinu, kāds labums no viņām. ziemā labāk pielaist(?)

par elektrisko un mehānisko droseli, ja no vienas maini uz otru, tad gan es būtu satraucies par to vairāk tavā vietā - visa motora vadu kobra, vadi uz salonu, vadības bloks, elektriskais pedālis. protams, ja tas viss ir, tad satraukumam nav pamata.

jankalv
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..

Post by jankalv » 12.08.2020, 18:37

Nu mainīt uz mehănisko netaisos, palikšu pie savas elektroniskās,bet man ienāca doma prātā kad es jau tik pat labi varētu pietaisīt varbūt papild savienojumu un ielikt vienu trubiņu tam droseles izvada, varbūt tā arī varētu provēt un atstāt,galvenais kad es nezinu kādu droseles daļu tas izvads dzesē tāpēc ir tāda tizla situācija.

mdz
Has thanked: 29 times
Been thanked: 102 times

Post by mdz » 13.08.2020, 16:51

Nevis dzesē, bet silda, lai ziemā neiesaltu. Var mierīgi glušīt nost, pie mums tādas ziemas nav.

Post Reply

Return to “vw Golf 4”