Vw golf 4 1.6 apf bloka maiņa.

Typ 1J, 1J5, 1JM, 1997-2003
jankalv
Posts: 44
Joined: 30.05.2018, 20:49
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Vw golf 4 1.6 apf bloka maiņa.

Post by jankalv » 03.08.2020, 21:13

Ok tiešām paldies visiem par labajiem ieteikumiem, bet es esmu izlēmis kad likšu 1.6 dzinēju ar AKL kodu dabūju jau visu kluci mājās un tad skatīšos ko nomainīt uz jaunām detaļām,bet man ir tāds jautājums par zondēm.Man ir izplūdes kolektors kurā neskrūvējās zonde iekšā kā pagaidām esošā dzinēja kolektorā, bet šim izplūdes veidam zonde nāk uz reiz pirms katalizatora un vai tas varētu mainīt kaut kādu darbību vai arī zondes kas ir iekšā izplūdes kolektorā vienkārši lasa precīzāk tur to karstuma temp.,bet manam dzinējam bija tā viena no dārgākajām zondēm kam laikam bija viss maz 6 vadi karoč divas reizes bija dārgāka kā pārējās zondes,jāpaskatās kāda tipa zondes nāk AKL dzinējam tad būs skairdība neliels,bet jā vienkārši gribēju pajautāt vai rodās atšķirība zondēs kur viņas ir ievietotas.

User avatar
msh
Posts: 9569
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 516 times
Been thanked: 143 times
Contact:

Re: Vw golf 4 1.6 apf bloka maiņa.

Post by msh » 04.08.2020, 18:34

Jā, APF, kā rāda shēma, ir aprīkots ar platjosleni - un visādām ar atgāzēm saistītām figņām. Vai nu maini tikai motora kluci, pārskrūvējot visas lietas kas apkārt, vai arī domā par AKL vadību, ar visām no tā izrietošajām problēmām.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
janis.lei
Posts: 178
Joined: 03.07.2019, 08:51
VW: mk2 1.8 20vt, A4 B7 TDI
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Contact:

Re: Vw golf 4 1.6 apf bloka maiņa.

Post by janis.lei » 04.08.2020, 20:40

es platjoslas zondi par problēmu nesauktu - kamēr strādā, tikmēr labi.
platjoslas zonde teorētiski spēj precīzāk noteikt degvielas attiecību, attiecīgi, precīzāk pieregulēt dzinēju.
par novietojumu - es ar 1.6 dzinējiem neesmu saskāries, nezināju, ka viņiem tās kolektorā nāk. teorētiski starpībai nevajadzētu būt, bet es, ja varētu, tad censtos likt tur, kur ražotājs paredzējis

jankalv
Posts: 44
Joined: 30.05.2018, 20:49
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Vw golf 4 1.6 apf bloka maiņa.

Post by jankalv » 07.08.2020, 19:03

Ok paldies par informāciju,bet es beigšu šo topiku un taisīšu jaunu,jo vēlos uztaisīt citu vietu kur varētu runāt par dzinēju ko esmu iegādajies un dzirdēt jūsu viedokļus, pirmais ko gribētu ielikt jaunajā topikā būs motora vispārējais stāvoklis pēc sveces apskatīšanas un gribētu dzirdēt jūsu viedokli, ielikšu bildi kādas visas izskatās, bet to uz rītdienu.

Post Reply

Return to “vw Golf 4”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest