Mk4 1,9SDI paneļa apgaismojums

Typ 1J, 1J5, 1JM, 1997-2003
Post Reply
Guncha
VW: Golf MK4 1.9 sdi

Mk4 1,9SDI paneļa apgaismojums

Post by Guncha » 30.12.2021, 23:25

Sveiciens visiem!
Šodien mēģinot pievienot Led lentu salona apgaismojumam, netīšām saliku kopā vadus un ar dzirksteli aizgāja uz īso viss paneļa apgaismojums ( spidometrs, radio, salona apsildes regulatoriem un protams bardačoka apgaismojums). Nodomāju tik, ka izbliezts drošinātājs un viss. Drošinātājs nr. 14 (salona apgaismojums) nebija vainīgs un pārbaudot pārējos sapratu, ka visi drošinātāji veseli. Ir kādam ieteikumi kur skatīties un ko darīt?

janis.lei
VW: mk2 1.8 20vt, A4 B7 TDI
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Mk4 1,9SDI paneļa apgaismojums

Post by janis.lei » 03.01.2022, 11:50

Sveiks,
es gan šitādus led jokus neatbalstu, bet okay, ne man par to spriest. tiešām drošinātājs vesels? variants ir, ka ja 14 drošinātājs bija kas niknāks par paredzētajām 10A, maybe esi nokurinājis gaismu slēdzi, vai apgaismojuma spilgtuma regulatoru. diviem audi a3 esmu to slēdzi remontējis, tāds pats kā golfam, tikai fascia cita - iekšā ir pilns ar kontaktmēlītēm un tām nodeg virsmas. tiesa gan, abiem bija miglu kontakti noklājušies.

tā ka joa drošinātājs toč vesels, vari pamēģināt ielikt citu gaismu slēdzi. ja nemaldos, golfiem nekādā izpildījumā gaismas neregulēja komforta bloks, so tikai izraud gaismu slēdzi un ieslēgt aizdedzi testam nelīdzēs.

Guncha
VW: Golf MK4 1.9 sdi

Re: Mk4 1,9SDI paneļa apgaismojums

Post by Guncha » 11.01.2022, 20:53

Paskatijos, ka mašīnai drošinātāju kastē 14. drošinātājam, kontaktligzdā nepienāk abi vadi un izskatās, ka tur ir kāds labi piestrādājis pie drošinātāja kastes ar vadu salikšanu kopā ar izolācijas lentu. :/ Būs man jāaizved pie kāda eleltriķa, lai sataisa visu kā tam būtu jābūt. Varbūt ir kādi ieteikumi kur aizvest? :?:

Post Reply

Return to “vw Golf 4”