vw golf 4 aizmugurējā tilta bukses maiņs,palīdziet.

Typ 1J, 1J5, 1JM, 1997-2003
Post Reply
jankalv
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time

vw golf 4 aizmugurējā tilta bukses maiņs,palīdziet.

Post by jankalv » 20.09.2021, 20:37

Sveiki, nāku ar ļoti interesantu stāstu par savu situāciju ar aizmugurējo bukšu maiņas rezūltatu.Tādad manam vw golf 4 ir caurums pie tilta bukses ap to plakni iekšpusē un nolēmu kad labāk būtu sameklēt citu tiltu,jo stāvoklis nav diez ko patīkams esošajam tiltam. Tā nu es mekleju no kādām mašīnām es vēl varētu piemēklēt tiltu un atradu labā stāvoklī no Audi A3 markas kas ir identisks kā Golf 4 tilts, nu tad tagad izsitu ārā no tā audī tilta bukses un diametrs viņām ir 69mm. Tagad pateikšu interesantāko daļu, nu tad iztīrīju bukses sēžas vietu ar violetu ripu ko pieliek gaisa turbīnītei,es zinu kad šī ripa neņem nekādu dzelzs metālu un ir perfekts darba rīks šādām lietām, lai nav ar roku jāslīpē.Nu kad tas viss izdarīts sasmērēju,lai vieglāk būtu montēt un izrādās kad es jauno buksi vienkārši ar roku ielieku iekšā un tikai nedaudz kaut kur aizķerās, bet tas neko nemaina, ar roku nedaudz pasitu un ir savā vietā. Jautājums ir tāds vai tas ir normāli kad tā ieliekās bukse, situ ārā diez gan pagrūti,bet nekad neēsmu saskāries ar šādu situāciju,ja gadījumā tas ir normāli, vai tas nevar rast kaut kādu defektu, bukse var sagriesties vai kaut kas tamlīdzīgs ? Otra bukse nedaudz stingrāk iegāja bet ar roku var ielikt tā pat,vienu var uz riņķi pagriest kad iemontēta. Es ceru kad nebūs tilts jāmeklē,jo 72mm buksi domāju pameiģināt ielikt, bet tā neiet iekšā. Tad palietu pie 69 mm bukses.

Bukses tips: 1J0501541D FAG
un violētā ripa par kuru runāju :https://www.aliexpress.com/item/3296584 ... 0089%22%7D

JackalEar
VW: Vw golf mk2 gti 16v
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: vw golf 4 aizmugurējā tilta bukses maiņs,palīdziet.

Post by JackalEar » 20.09.2021, 21:30

Ar roku toč viņai nav jāiet tur. Paskaties audi a3 buksi, varbūt tomēr cits izmērs? Vai arī 72mm bukse paredzēta.

Миша
Been thanked: 11 times

Post by Миша » 21.09.2021, 07:39

Salidzini vizuali ar izsisto veco buksi.
Power is nothing withoutImage
Image

jankalv

Post by jankalv » 21.09.2021, 15:11

Karoč esmu diezgan tizlā situācijā,jo ar bīdmēru izmērīju vecās bukses čaulas un man ir vajadzīgs 69mm bukse,dabūju vēl vecu tiltu kā testa piemērum un tam tiltam kad izsitu buksi mana jaunā bukse iet grūti iekšā,tieši tā kā buksei jāiet tiltā.Nu tad gala slēdziens ir tas kad kaut kādā veidā es ar šo violēto slīpripu esmu noņēmis mazu mm kārtu kas arī ir iemesls manas jaunās bukses pārāk vieglas instalācijas tiltā,tam vispār nevajadzēja notikt,bet izskatās kad ar šo ripu labāk nelīst tur iekšā.Nu tad ir divi varianti,meklēt citu tiltu,vai arī kā es izdarīju uzlīmēju apkārt buksei melno izoleni un bukse presējās ar ievilcēju stingrāk,bet vai es dotu izolenei garantiju nu nez skatīsies,bet jā šitāds prikols nekad nav bijis kad iztīra bukkses caurumu un viegli ielikt ar roku var.Bet interesē viena lieta ja es tgd ar to izoleni piespiedu nedauz buksi,viņa kaut kādā veidā savērpjās un turās ciešāk?

Arrchey
VW: Toledo
Has thanked: 85 times
Been thanked: 47 times

Post by Arrchey » 21.09.2021, 16:11

B3 un citiem auģikiem ir zināms ka ar svarku vēl pieķer, kad pēc kārtējās bukšu maiņas tur viņas vairs neturās iekšā.
1991 Seat Toledo 2.0 8v - dailywagen
1997 VW Golf 1.9tdi - ieilgušā procesā
1990 šrAudi 80 - ar svaigu skati ies uz rajonu
1999 BMW 320ciA - pagalma piemineklis Vācu autobūvei

JackalEar
VW: Vw golf mk2 gti 16v
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Post by JackalEar » 21.09.2021, 16:30

Varbūt bija pietiekami daudz rūsas, lai to iztīrot pazustu tas svarīgais milimetrs. Ja iespējams, pieķer ar metināmo pāris punktos. Vai var meklēt poly bukses, kas uztaisīs tev vajadzīgajā izmērā.

jankalv

Post by jankalv » 21.09.2021, 16:43

Jup ar metināmo bija otrs variants uzaudzēt 4 punktus un tad točna būs stingrs,varbūt vari ieteikt kādas bukses vēlrētu derēt,kāda sporta varianta,stingrākas ķipa.

Post Reply

Return to “vw Golf 4”