msh mk2 golfmašīna jebšu DIVLITRIS

Post Reply
msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 112 times
Been thanked: 55 times

Re: msh mk2 golfmašīna jebšu DIVLITRIS

Post by msh » 15.02.2017, 00:24

Uzliku degvielas reikai jaunas trubiņas, ieraudzīju ka no droseles uz spiediena regulatoru aizejošā trubele ir bojāta un uzliku citu, pievilku stūres pastiprinātāja padeves izvada trubas hamutu, izpūtēja vidējajam bundulim gumijai domāto āķi pārmetināju bik uz atpakaļ lai var izpūtēju dabūt vairāk uz priekšu, novērsu nestrādājošu pakaļas miglu, bik pievilku rocenes troses. Izkodu vienu līkumu, pēc tam palūrēju vai nav kādas šķidrumu noplūdes - attaisot haubi, jūtamo nosmaržoja pēc uretopa :D

Pirms braukšanas vēl jādabū cits kreiso aizmugurējo durvju rokturis, biju pavisam aizmirsis ka tam mehāmismam ir čau iestājies. Tālāk, tad jau manīs, kas pa šo gadu būs noticis ar pakaļas bremzēm - bremzēs vai nē...
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

Kavacky
VW: GTI TDI 20 Jahre
Has thanked: 22 times
Been thanked: 33 times

Post by Kavacky » 15.02.2017, 01:56

Kas tur īsti karterī bija sabiris par mēsliem?
Image

msh

Post by msh » 15.02.2017, 12:45

Neesmu vēl sakopis garāžu, kur arī būs jāiztīra karteris, un tāpēc neesmu nofočējis - karterī bija drumstalas no kaut kādiem pāris maziem sarkanas plastmasas gredzentiņiem, spriežot pēc formas un gabaliņu izmēra.

Šodien atčaknījos par vēl vienu dabas parādību - man ir ļoti melna eļļa - lejot ārā no kartera, otrpus strūklai pieliekot lampu, gaisma cauri nespīdēja - lai arī kopš maiņas ir labi ka kādi 10-11k un pielieti vismaz 3 litri lai kompensētu iztrūkumu, jo pirms galvas norāviena tas motors eļļu kurināja, bet pēc man gadījās dažas eļļas noplūdes, lielākā no tām rezultējās 1,5 litru izlaistīšanā uz ceļa braucot uz rīgu un atpakaļ :D Bet nu iemesls eļļas krāsai noteikti ir vienkāršs - agrāk tajā motorā kāds bija lējis pussintētiku - attiecīgi sintētika skalo laukā visus sūdus, un tos ir savākusies. Varbūt drīzumā jādomā par eļļas maiņu...
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

msh

Post by msh » 15.02.2017, 21:06

Tātad, aizbraucu uz CSDD, samaksāju par izvērtējumu, piebraucu pie bomja, a tur huj, iekšā nelaiž, kasiere iedevusi papīru kas bomi pacelt nespēj :D Paprasīju vienam rūķītim, tas apskatījās lapu, nosecināja šo problēmu un attaisīja bomi ar roku, no telpas, protams. Izstāvējos rindā, sagaidīju priekšnieku, pastāstīju viņam manu situāciju, šis "kurš tev teica ka tas ir jāreģistrē?" - bet nu, protams, izpētīja, safočēja, pateica lai pagaidu, piezvanīs rīgai, varbūt var anulēt šito pasācienu - pēc pusstundu ilgas gaidīšanas dabūju šo

Image

kas tika iemainīts pret šo

Image

Un tā nu mana golfmašīna ir oficiāls divlitris.

Pēc tam tika veikts otrs aplis, jo puspiecos vakarā derēja izbeigt braukāt ar nakļeni logā kura saka 2.15, un piekabi pakaļā, kurai apskate beigusies pirms divām nedēļām :lol: Rezultāts - negaidīts

Kopējais novērtējums: 2 - Ar mēneša laikā labojamiem defektiem
Detalizētais novērtējums:
Pārbaudes veids: Pamatpārbaude
CO (%): 0.5
HC (ppm): 98
Piezīmes:
Konstatētie trūkumi vai bojājumi:

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi
503 2 Nepietiekams riepu protektora dziļums.
601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.
Bremžu pārbaudes rezultāti:

Ass Kreisais Labais Bremžu tips
1 1.4 1.47 D
2 0.8200000000000001 1.07 D
2 1.01 1.07 S
D - Darba bremzes; S - Stāvbremzes

Es biju ļoti uztraucies ka neizdrāž par vājām bremzēm un aprūsējušām trubām, bet uz riepām es pat paskatījies nebiju - un tā nu tika atklāts ka priekšā labajā pusē ir lisārs. Labi, tam ir iemesls, gan manai nevērībai, gan lisāram - mašīna garāžā stāv ar labo pusi pret sienu, kreisās puses riepām vēl ciešams protektors, un regulējot savērsumu, nevarēja noregulēt sagāzumu kreisajā pusē un mašīna velk pa kreisi, tāpēc arī laikam noēda. Būtu pamanījis, būtu priekšā uzmetis vienu pāri ar līkiem ļitakiem un ciešamām riepām... Tagad rīt jāapskatās kā izskatās donora bleķinieku komplekts, cik līki, un ja ciešami, jāuzliek virsū mūžveci ziemas kluciāņi ar diezgan lielu protektoru, ko pa vasaru noplēst.

zipo93
VW: Passat VR5 Syncro
Has thanked: 54 times
Been thanked: 37 times

Post by zipo93 » 15.02.2017, 22:08

Tev vai tad pirms tam tehniskajā pasē bija vispār kaut kas rakstīts par motoru, ka bija jāreģistrē pārbūve?
1998.g. VW Passat VR5 Syncro Daily
1985.g. VW Golf Mk2 citySTROMer Iesprūdis garāžā
1969.g. ЗАЗ-966В Tas nav auto, tas ir prikols
Ex:
1991.g. VW Jetta Mk2 2.0 8v

Līgatnes Vīna Darītava
Karošu Darbnīca

msh

Post by msh » 15.02.2017, 22:11

Nebija - bet es negribēju riskēt aizbraukt uz apskati ar motoru, kurš iekš mk2 nekad nav nācis, jo viņi jau tur nav muļķi.

Audistu aprindās kādus gadus atpakaļ, kad vēl C3 ar 10v turbiķiem bija samērā pieejami donori, šo motoru iemetiens B sērijā parasti bija kopā ar pirmās pakāpes pārbūvi, un tā motora iemetiens iekš kāda B3 ir apmēram tas pats kas 2E iemetiens iekš mk2 - motors ārēji fiziski tāds pats kā oriģinālais, arī jauda nav lielāka par modelī pieejamajiem motoriem, nu tik vien ka vecajos B sērijas modeļos nenāca turbiķi, S2 un urku neskaitot.

zipo93
VW: Passat VR5 Syncro
Has thanked: 54 times
Been thanked: 37 times

Post by zipo93 » 15.02.2017, 22:22

Man bija tā, ka pirmo reizi uzreiz pēc swapa ejot TA man prasīja kas par motoru, pateicu, ka neko nezinu, parasts motors. :eg: Džeks apskatījās, ka ir normālas bremzes virsū nevis mazmotoru trumuļi edišn un nosprieda, ka viss ok. Nākamajā apskatē, kad jau bija putekļu slānis virsū, nevienam vairs neinteresēja.
Jebkurā gadījumā tehniskajā pasē nekas nav atzīmēts par motoru un būtu nu ļooooti jāuzkrīt inspektoram uz nerviem, lai viņš sāktu pierādīt, ka tur oriģināli tāds nebija.
Bet ja darīt nav ko, tad jau var braukt un reģistēties :D
1998.g. VW Passat VR5 Syncro Daily
1985.g. VW Golf Mk2 citySTROMer Iesprūdis garāžā
1969.g. ЗАЗ-966В Tas nav auto, tas ir prikols
Ex:
1991.g. VW Jetta Mk2 2.0 8v

Līgatnes Vīna Darītava
Karošu Darbnīca

msh

Post by msh » 15.02.2017, 22:29

Man kā reiz uz bezbremzēm neviens neskatījās, lai arī baidījos ka pa gadu tās būs palikušas vēl vājākas kā bija - bet ja pirms gada bija 1 un 0,7, tad tagad 1,4 un 0,8 :lol: Gaidu siltāku laiku kad sasmilšot un sakrāsot lielos diskus priekšai un tiltu ar diskotēkas bremzēm pakaļai.

msh

Post by msh » 15.02.2017, 22:37

Bez tam, man cirku spēlēt nepatīk un tēlot man nepadodas. Mans spēka agregāts jebkurā gadījumā uzmanību piesaista un piesaistīs, jo paliks arvien tīrāks un krāsaināks - līdz nākamajai apskatei gan jau būs panākts ka visi šķidrumi paliek savās vietās un visi alumīnija gabali ir sudraba krāsā, bleķa, nu kā kurš.

msh

Post by msh » 17.02.2017, 00:58

Šovakar izvilku no detaļu noliktavas donora aprūsējušos 14" bleķiniekus un savulaik uz A90q bijušās 15 gadus vecās klucijāņa otrās haakaapeliitas ar 5-7 mm protektoru un aizbraucu pie viena paziņas tikt skaidrībā ko var pasākt. Uzliciens uz viņa taisītas uzpariktes, kuru viņš lieto lai bleķiniekus pārgrieztu uz pusēm parādīja ka diski ir taisni, tā nu uz tiem tika mocītas virsū tās mizas - lielākā problēma bija disku aprūsējušās kantes, diviem diskiem - trešais bija vai nu bijis rezerves ripulis, vai piepirkts jauns padsmit gadus atpakaļ, vēl bija nakļenes atliekas virsū un daudz labāks krāsojums kā pārējiem trīs - nu un ceturtajam ripulim tāpat bija jāliek kamera, jo pirms nepilniem 5 gadiem montējot tās mizas uz audī diskiem, bik nolohojos, jo sen nebiju neko montējis, un bik ieplēsu kanti - mazliet, bet pietiekami lai laistu gaisu ārā. Tā nu tās mizas tika uzmontētas priekš noplēšanas, vienīgi nebija ar ko nobalansēt, jo balansieris brīnumus dara, un cits paziņa, kam ir normāls balansieris, nav mājās. Izraustīju priekšējajām mizām naglas, gribēju visām bet sapratu ka man nav tik daudz laika, uzliku, izkodu vienu līkumu - braukt var, vienīgi besī aizmugures riepu naglu skrapstoņa. Tātad nakļene būs logā tad, kad būs vēlme aizbraukt līdz grobiņai.

Lakkijs
VW: BOLF
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Post by Lakkijs » 18.02.2017, 20:35

Pārdod man to dzelteno piekabi ;)
Image

Coilovers, Sēdinātās atsperes, Piederumi! Tieši no Vācijas ražotāja

https://www.youtube.com/user/apSportfahrwerk

PM me :thumbs:

VW BOLF by Lakkijs

msh

Post by msh » 19.02.2017, 21:02

Paldies, pašam reizēm noder :P

Šitentajā nedēļas nogalē sanāca garāks brauciens - uz jūrmalu, un vēl šodien sanāca līkums pa dižās pilsētas centru. Riepas uzvedas normāli, vienīgi kamerotā riepa nesmuki uzvedas attiecībā uz gaisu - montējot tajā ieliktā kamera nejauši tika uzplēsta, bet pēc tam salīmēta un pārbaudīta ka gaisu nelaiž - vēl ir teorija ka mūk riepā starp riepu un kameru esošais gaiss, jo lai arī riepa laiž gaisu, bet ne jau šausmīgi daudz - ja pa šo nedēļu gaisa noplūde nemazināsies, mainīs kameru.

Piektdien brauciena laikā, laikam kaut kur liepājā, nosprāga odometrs. Svētdien braucot no jūrmalas uz rīgu atdzīvojās, bet pēc mazas pieturas rīgā atkal pārstāja darboties. Pa nedēļu dabūs sadalīt reizinātajos lai atrastu kas tur ir izģērbies...

Briedulēns
VW: Golf mk 2
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Post by Briedulēns » 19.02.2017, 21:42

Dzirdeeti nostāsti ka bezkameru disks kauj nost kameras :/
O.Z wrote:nav kvēps nav balle

msh

Post by msh » 19.02.2017, 22:19

Nu nezinu. Savulaik ar to riepu un kameru ar A90q nobraucu vienu ziemu, šoreiz te ir tikai divas iespējas - 1) kamerai ielāps nopūsts 2) tā riepa jau tomēr kaut kādu gaisu satur, vienkārši tas pamazām mūk prom - varbūt vēl kamera nav pilnīgi visu aizņēmusi un vēl ir gaiss starp riepu un kameru.

Uz liepāju tāpat ātrāk par sestdienu braukt netaisos, ja līdz tam laikam gaiss nebūs pārstājis mukšanu, nopirkšu jaunu kameru.

Briedulēns
VW: Golf mk 2
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Post by Briedulēns » 20.02.2017, 00:04

msh wrote:Nu nezinu. Savulaik ar to riepu un kameru ar A90q nobraucu vienu ziemu, šoreiz te ir tikai divas iespējas - 1) kamerai ielāps nopūsts 2) tā riepa jau tomēr kaut kādu gaisu satur, vienkārši tas pamazām mūk prom - varbūt vēl kamera nav pilnīgi visu aizņēmusi un vēl ir gaiss starp riepu un kameru.

Uz liepāju tāpat ātrāk par sestdienu braukt netaisos, ja līdz tam laikam gaiss nebūs pārstājis mukšanu, nopirkšu jaunu kameru.
Kameru lāpīšanu manuprāt var atstāt belarusu laikmetam, jep PSRS. vienīgais varijants ir vulkanizēšana.
O.Z wrote:nav kvēps nav balle

Post Reply

Return to “vw Golf Latvijas miestos un ielās”