msh mk2 golfmašīna jebšu DIVLITRIS

Post Reply
msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 159 times
Been thanked: 71 times

Re: msh mk2 golfmašīna jebšu DIVLITRIS

Post by msh » 09.01.2020, 12:57

Ja taisies dalīt reizinātājos, dod ziņu :D
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

ASRock
VW: Golf
Has thanked: 0
Been thanked: 42 times

Post by ASRock » 10.01.2020, 08:55

Jau sen vajag viņu nodot lužņos,busi riga vari apskruvet vai savakt visu
tel. 22347143

msh

Post by msh » 10.01.2020, 18:42

Tajā virzienā ir doma braukt pēc kāda mēneša... Tev gofra ir? :D
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

DODmanSOJU
VW: Golf/Jetta Mk2, G60
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Post by DODmanSOJU » 14.01.2020, 11:05

msh wrote:
08.01.2020, 13:03
pastaigājoties ieraudzīju divas škodas ar vietā esošiem klimata blokiem - tā kā man īsti nevajag citu bloku, tad nodomāju "ja prasīs 20-30, neņemšu, ja prasīs mazāk, lai iet", paprasīja 15, nācās ņemt :D

Labaak buutu iekjeeris sho climatronic paneli. Lai vismaz iederas dizainaa..
viewtopic.php?f=115&t=34077#p375599

msh

Post by msh » 14.01.2020, 12:39

To varētu ielikt tikai ieliekot pilnu pastētes klimata komplektu, bez tam, tas klimats būtu plats solis uz atpakaļ. Kad domāju par klimatu, apsvēru tādu variantu, bet izdomāju ka nav vērts.

msh

Post by msh » 18.01.2020, 15:51

Image

Bišķi padarbojos ar lodāmuru, rezultātā sanāca lietus sensõra komplektiņš. Divi releji - viens ir C5 relejs vulgaris, lasīt - pilns "parastais" relejs, otrs fofāgena relejs priekš mašīnas ar lietus sensoru. Priekš potenciometra izmantots C5 logu tīrītāju kloķis, līdz izdosies izštukot kā kaut ko tādu iebāzt iekš mk2 - liekas ka vajadzēs kādā paneļa pogā iebāzt potenciometru jo kloķī diez vai pietiks vietas priekš kaut kā tik liela :D

Uztaisīju šādu pāreju, jo pie CE2 risinājuma ielikt atsevišķu releju pa tiešo būtu pietiekami ķēpīgi, bez tam, kā jau mašīnai, kurai paredzēts logu tīrītāju relejs drošinātāju kastē, pēc tā izvākšanas to ligzdu kaut kam citam tāpat nevar izmantot. Īsts PnP tāpat nesanāk, jo vienkāršotās astoņdesmito gadu sistēmas dēļ vecie releji pilda tikai daļu funkcijas, kamēr jaunie - visu. Jaunajiem iekšā priekš logu tīrītājiem ir divi releji, un ir trīs ieejas - intervāls, lēnais ātrums, ātrais ātrums. Vecajiem ātrais ātrums iet pa tiešo caur slēdzi, pie viena lēnais nepārtrauktais ir pa life hack tēmu, jo vecie releji reāli uztur tikai pārtraukto režīmu, bet nepārtraukto dabū to releju appišot - logu tīrītāju relejs darbina motoru ja šis no stāvokļa pozīcijas devēja saņem plusu bet apstājas, ja saņem masu - stāvokļa signāls iet caur slēdzi; nepārtrauktajā režīmā slēdzis ieejā iedod plusu. Tā nu nācās vēl no logu tīrītāju drošinātāju kastes štekera izvilkt laukā trīs kontaktus - barošanu stāvokļa slēdzim vienkārši izolēt [jaunajiem relejiem vajag tikai masu] , ātro ātrumu izlaist cauri relejam un stāvokļa slēdzi pievienot pa tiešo relejam.

Image

Houston, we have a problem! Zilajā iznesumu blociņā, kurš satur ātruma signālu, vairs nav vietas, bet šim relejam aŗī vajag ātruma signālu :D Nu jā - ātruma signālu manā mašīnā bez borta kompja izmanto maģis, klimats, kruīzs un centrālā atslēga - līdz šim pietika tikai tāpēc ka maģis un klimats ir uz viena bunta. Nu neko, ir tak risinājumi...

Image

...kas izskatās šādi. Zils man nebija, nezinu vai tāds maz pastāv, pagaidām iztiksim ar baltu.

Image

Pie viena man radās ziņkārība kā tad īsti tur tajā blociņā ir abas puses kopā savienotas, jo nevar no ārpuses neko ieraudzīt - tā kā man bija viens bojāts tāds blociņš, tad tika nolemts tam piešaut uguni... :D

Image

Vācu inženieri ir gudri vīri, pamanījušies tajā blociņā ieslēpt šādu metāla gabaliņu... :D

Visu saliku, C5 logu tīrītāju kloķi iestūķēju tajā nodalījumā kas zem stūres, lietus sensoru ar bandīteni pielīmēju pie loga :D Tā kā vakar nelija, vakar vakarā palaistījos ar ūdeni, bet nekas nenotika... Paskatījos uz to sensoru ar telefona kameru, jo man bija aizdoma ka tur ir infrasarkanais apgaismojums, bet tur viss bija tumšs... Laimīgā kārtā kaimiņa B5 pastētei ir strādājošs lietus sensors, ir uz ko paskatīties. Izrādās ka jābūt šitā...

Image

Vārdu sakot, būs šovakar vai rītdien jāveic pārbaudes lai atkostu kāpēc nedarbojas; varianti
1) sensors nosprādzis; es viņu diezgan brutāli dabūju urbināt laukā no spoguļa pamatnes
2) nav pareizi pievienots, viens pats vai kopā ar pirmo
3) problēma ar releju

Ja problēma prasīs gādāt kādu gabalu, tad kā pagaidu variantu ieliks parasto, bezsensora releju.

Viena šī releja darbības īpatnība man jau iepatikās - beidzot varēs atkal atsākt pieprasīt relejam vienreiz notīrīt logu, īsi paraujot kloķi uz sevi - šis relejs prasa kārtīgi uzgāzt uz priekšas stikla lai ieslēgtu lukturu apmīzējus, vecais apmīzēju relejs sūkni ieslēdz uzreiz kā parauj kloķi :)

mikimiki
Has thanked: 38 times
Been thanked: 20 times

Post by mikimiki » 18.01.2020, 18:14

Nedaudz pavirzot kloķi uz augšu, nenofiksējot pozīcijā, logu notīra vienreiz!

Post Reply

Return to “vw Golf Latvijas miestos un ielās”