GOLF 4 jaudas zušana

Engine | Gearbox
Forum rules
Uzsākot jaunu tēmu:

1. Precīzi nodefinē tēmas nosaukumu. Kurai markai, kas nedarbojas un kas notika. Piemēram, ja tev ir pazudis apgaismojums instrumentu panelī, tad nosaukums sastāvēs no vw markas un sērijas "Golf Mk2", tālāk - kādam priekšmetam/kurā vietā un kāda problēma. Tātad nosaukums būs "Golf Mk2 instrumentu panelim pazuda apgaismojums". Nevis "instrumentu panelis".

2. Lai iegūtu konstruktīvu atbildi - ir jābūt konstruktīvam problēmas raksturojumam/aprakstam. Konstruktīvam, nevis referāta formas atstāstam.
Post Reply
Wiliams
Posts: 1
Joined: 30.10.2020, 02:11
VW: Golf IV
Contact:

GOLF 4 jaudas zušana

Post by Wiliams » 03.05.2021, 19:09

Golf 4 1.9 TDI 2003. gads

Sveiki, kādu laiku atpakaļ radās problēma, kad automašīnai pēkšņi sāka pazust jauda pie noteiktiem apgriezieniem. Piemēram, ar 4. ātrumu pie 2800, ar 5. ātrumu pie 2600, kaut kas uz to pusi. Izrādās, EGR vārstam bija stiprinājums atplīsis vaļā, līdz ar to sanāca, ka rauj gaisu iekšā laikam, to nomainīju un uzliku jaunu, viss aizgāja skaisti kā pa vecam. (uz vietas to varēja salabot tā, ka izslēdz un ieslēdz auto un brauc, jauda parādās un tad pie tiem noteiktajiem apgriezieniem atkal pazūd). Pirms pāris dienām atkal parādījās tā pati problēma, vārsta redzamajā daļā nekādu problēmu nav.
Var spiest gāzes pedāli nedaudz vai līdz grīdai, nekādas atšķirības nav, auto ļoti lēni uzņem ātrumu.
Varbūt kādam ir bijusi šāda vai līdzīga problēma un var padalīties ar savu pieredzi/zināšanām? Būtu ļoti pateicīgs par palīdzību.

User avatar
Миша
Posts: 1949
Joined: 07.05.2010, 09:57
Location: Universe
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Contact:

Re: GOLF 4 jaudas zušana

Post by Миша » 04.05.2021, 08:19

Jataisa diagnostika ar kompi.
Visticamak problema ar turbinas spiediena regulešanu.
Varu palidzet ar problemas risinašanu=>PM
Power is nothing withoutImage
Image

Post Reply

Return to “Motors | Kārba”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests