Par kulises remkomplektiem mk2

Engine | Gearbox
Forum rules
Uzsākot jaunu tēmu:

1. Precīzi nodefinē tēmas nosaukumu. Kurai markai, kas nedarbojas un kas notika. Piemēram, ja tev ir pazudis apgaismojums instrumentu panelī, tad nosaukums sastāvēs no vw markas un sērijas "Golf Mk2", tālāk - kādam priekšmetam/kurā vietā un kāda problēma. Tātad nosaukums būs "Golf Mk2 instrumentu panelim pazuda apgaismojums". Nevis "instrumentu panelis".

2. Lai iegūtu konstruktīvu atbildi - ir jābūt konstruktīvam problēmas raksturojumam/aprakstam. Konstruktīvam, nevis referāta formas atstāstam.
Post Reply
golfists1993
VW: Golf Mk2 1.6D 1983
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Par kulises remkomplektiem mk2

Post by golfists1993 » 10.03.2020, 21:36

Sveicināti. Ir pienācis laiks pārlasīt kulisi. (motors 1.9d no mk3, ar visu kārbu!) Kur jūs parasti pērkat vai pasūtat tos remkomplektus? Vietējos veikalos paskatoties, uzreiz var secināt, ka tā ko man vajag, tajos komplektos parasti nav. Kas vēl paliek? Ebay? Varbūt pastāv kādi oriģināldetaļu varianti? Noderēs jebkādi padomi, saistībā ar visu šo pasākumu.. Paldies! :hilfe:
VW Golf MK2 1.6D 1983
Ex. Opel Kadet 1.2 1981 (R.I.P.)

Миша
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: Par kulises remkomplektiem mk2

Post by Миша » 10.03.2020, 22:31

Ko vajag?
Power is nothing withoutImage
Image

arniks8
VW: mk2 Jetta 16V, b3 paseratti
Has thanked: 105 times
Been thanked: 192 times

Post by arniks8 » 10.03.2020, 22:37

mk2
http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... 429/lang/e

mk3
http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... g/e#sec_27

Skaties ko no katra vajag un pasūti kādā veikalā(ja sanāk uz Rīgu kādreiz braukt, tad noteikti kkur dabūsi). Ir tāds dipex.lv, cenas labas, tik citām daļām maza izvēle starp ražotājiem(līdz 15. martam ir bezmaksas piegāde uz pakomātu).
Zhoriks wrote: Separators uz kartera ventilaciju? UN KO VINS TUR ATDALA IBIO MATJ? Atdala dizeli no ellas?
Image

golfists1993

Post by golfists1993 » 10.03.2020, 22:44

Миша wrote:
10.03.2020, 22:31
Ko vajag?
Domājams, ka pilnīgi visus loriņus, kas ietilpst mk2 kulisei :?
VW Golf MK2 1.6D 1983

golfists1993

Post by golfists1993 » 10.03.2020, 22:44

arniks8 wrote:
10.03.2020, 22:37
mk2
http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... 429/lang/e

mk3
http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... g/e#sec_27

Skaties ko no katra vajag un pasūti kādā veikalā(ja sanāk uz Rīgu kādreiz braukt, tad noteikti kkur dabūsi). Ir tāds dipex.lv, cenas labas, tik citām daļām maza izvēle starp ražotājiem(līdz 15. martam ir bezmaksas piegāde uz pakomātu).
Paldies! :thumbs:
VW Golf MK2 1.6D 1983

msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 266 times
Been thanked: 102 times

Post by msh » 11.03.2020, 23:08

golfists1993 wrote:
10.03.2020, 22:44
Domājams, ka pilnīgi visus loriņus, kas ietilpst mk2 kulisei :?
Silti neiesaku. Ja ar roku leņķi viss ir kārtībā un ir pieejams fleksis, urbjmašīna un, vēlams, pusautomāts, labāk uzreiz uzlabot ar detaļām no gultņu veikala. Kad es iecēlu golfā 2E motoru kopā ar 020-to kārbu, un man bija jāpiešaujas pāris robos ielikt, vispirms nopirku tur to motortelpas nieku komplektu + sviriņas un smagi vīlos, jo brīvkustības samazinājās niecīgu apjomu.

Image

Image

Vispirms es izdarīju šitā, jo internetā viens kantoris tirgo komplektiņu ar tādām trīs svirām par 100e, bet tie vaļējie savienojumi nekam neder, ziemā dabū sāli un/vai putekļus, smiltis un sāk čīkstēt un ķerties, tāpēc no šitā visa ir palicis tikai risinājums tai svirai kas kārbas balstā - tur es nopirku pēc ārējā diametra atbilstošus gultņus, svirai aizmetināju caurumus un izurbu jaunus [jo 8 mm vietā vajadzēja laikam 5 mm], pašus gultņus laikam nostiprināju vietā ar superlīmi; vairāk kā 3 gadi apkārt, izkrituši nav :D , un atšķirībā no jebkāda risinājuma kas satur bukses, luftes arī nav.

Image

Tās trīs sviras pārtaisīju uz šitādiem, saliku pirms divarpus gadiem, sūdzību nav.

Image

Image

Un šitā izskatās labākais iespējamais pārslēdzēja torņa uzlabojums - tie trīs gultņi padarīja kloķa gājienu pārsteidzoši vieglu, par spīti šortšifterim :)

Atlicis vēl kaut ko izdarīt vēl pašam kloķim, kas luftē, bet slinkums, jo tikai luftē, savādāk pārslēgšanās ir viegla un prognozējama :D Tur būs jādomā kā darīt - mainīt buksi uz citu buksi, vai varbūt iziet uz perversijām ar adatgultni + blīvslēgu - augšējo lodveida savienojumu droši vien varētu izvirpot no kaut kāda metāla, bet ko darīt ar apakšējo, jo tam ir īpatnēja uzbūve... :?
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

nolimits
VW: Golf
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Post by nolimits » 16.03.2020, 22:40

msh wrote:
11.03.2020, 23:08
Silti neiesaku. Ja ar roku leņķi viss ir kārtībā un ir pieejams fleksis, urbjmašīna un, vēlams, pusautomāts, labāk uzreiz uzlabot ar detaļām no gultņu veikala. Kad es iecēlu golfā 2E motoru kopā ar 020-to kārbu, un man bija jāpiešaujas pāris robos ielikt, vispirms nopirku tur to motortelpas nieku komplektu + sviriņas un smagi vīlos, jo brīvkustības samazinājās niecīgu apjomu.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Off topic:
Image

Image

Vispirms es izdarīju šitā, jo internetā viens kantoris tirgo komplektiņu ar tādām trīs svirām par 100e, bet tie vaļējie savienojumi nekam neder, ziemā dabū sāli un/vai putekļus, smiltis un sāk čīkstēt un ķerties, tāpēc no šitā visa ir palicis tikai risinājums tai svirai kas kārbas balstā - tur es nopirku pēc ārējā diametra atbilstošus gultņus, svirai aizmetināju caurumus un izurbu jaunus [jo 8 mm vietā vajadzēja laikam 5 mm], pašus gultņus laikam nostiprināju vietā ar superlīmi; vairāk kā 3 gadi apkārt, izkrituši nav :D , un atšķirībā no jebkāda risinājuma kas satur bukses, luftes arī nav.

Image

Tās trīs sviras pārtaisīju uz šitādiem, saliku pirms divarpus gadiem, sūdzību nav.

Image

Image
Un šitā izskatās labākais iespējamais pārslēdzēja torņa uzlabojums - tie trīs gultņi padarīja kloķa gājienu pārsteidzoši vieglu, par spīti šortšifterim :)

Atlicis vēl kaut ko izdarīt vēl pašam kloķim, kas luftē, bet slinkums, jo tikai luftē, savādāk pārslēgšanās ir viegla un prognozējama :D Tur būs jādomā kā darīt - mainīt buksi uz citu buksi, vai varbūt iziet uz perversijām ar adatgultni + blīvslēgu - augšējo lodveida savienojumu droši vien varētu izvirpot no kaut kāda metāla, bet ko darīt ar apakšējo, jo tam ir īpatnēja uzbūve... :?
Samaini apakšā tās pašas OEM bukses, man pietika ar pāris buksēm, un viss strādā kā jauns. Tajos remkomplektos parasti pietrūkst kaut kas, kas ir sadilis, līdz ar to paliek milzīgas luftes, tajā pašā laikā uzstādot tādu remkomplektu būsi samainījis kaut ko kas nav nemaz izdilis. Jaunam auto taču Tev kulise nekustējās pa 3cm, tad te arī var nekustēties, ja samainīsi pareizās bukses. Vienīgais kārbas pusē diezgan daudz tādu elementu, kuri maksā 5-10€ gabalā. Tāpēc vajag sākt ar to, ka pakustina visu un atzīmē uz lapas kuras daļas ir sadilušas. Ja gribās ieguldīt ap 100€ kulisē, tad var arī visu nomainīt.

msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 266 times
Been thanked: 102 times

Post by msh » 16.03.2020, 23:46

nolimits wrote:
16.03.2020, 22:40
Samaini apakšā tās pašas OEM bukses, man pietika ar pāris buksēm, un viss strādā kā jauns. Tajos remkomplektos parasti pietrūkst kaut kas, kas ir sadilis, līdz ar to paliek milzīgas luftes, tajā pašā laikā uzstādot tādu remkomplektu būsi samainījis kaut ko kas nav nemaz izdilis. Jaunam auto taču Tev kulise nekustējās pa 3cm, tad te arī var nekustēties, ja samainīsi pareizās bukses. Vienīgais kārbas pusē diezgan daudz tādu elementu, kuri maksā 5-10€ gabalā. Tāpēc vajag sākt ar to, ka pakustina visu un atzīmē uz lapas kuras daļas ir sadilušas. Ja gribās ieguldīt ap 100€ kulisē, tad var arī visu nomainīt.
Es biju samainījis motortelpā visu kas dilst, bumbu izņemot - visādas bukses lielākoties luftēja savās sēžās, jaunās sviriņas luftēja uz ābolīšiem. Pat ja OEM ir labāks, par to cenu sanāk šitādi grabuļi, un tie nemaksā simts eiras - izejmateriāls varbūt līdz 50 pavilka, pērkot labus gultņus un neskaitot pirmo, neizdevušos piegājienu - bet rezultāts labāk nekā jauns :)
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

nolimits
VW: Golf
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Post by nolimits » 22.03.2020, 22:50

msh wrote:
16.03.2020, 23:46
Es biju samainījis motortelpā visu kas dilst, bumbu izņemot - visādas bukses lielākoties luftēja savās sēžās, jaunās sviriņas luftēja uz ābolīšiem. Pat ja OEM ir labāks, par to cenu sanāk šitādi grabuļi, un tie nemaksā simts eiras - izejmateriāls varbūt līdz 50 pavilka, pērkot labus gultņus un neskaitot pirmo, neizdevušos piegājienu - bet rezultāts labāk nekā jauns :)
Tad saprotu kāpēc veidoji to visu no rokas, ja kaut ko nomaini un bukses luftē, tad tiešām nav vērts. Tikai trosīšu kulisei esmu bukses mainījis, un rezultāts bija ideāls, tur nemaz arī nav daudz kur izvērsties. Šeit var tikai apskaust rwd, jo viņiem tā nāk tuvu pie kārbas.

Post Reply

Return to “Motors | Kārba”