Tutorial: VW Golf MK3 krēslu caurumu ielāpu likšana

Do It Yourself!
Sadaļa par paveiktajiem darbiem pašu rokām - kā pamācība citiem!
Post Reply
User avatar
MairisB
Posts: 118
Joined: 23.06.2014, 12:58
VW: Golf Mk3 GT
Location: Rīga, Talsi, Ventspils
Contact:

Tutorial: VW Golf MK3 krēslu caurumu ielāpu likšana

Post by MairisB » 10.12.2014, 16:20

Sveicināti manā pirmajā tutorialā vispār. Parādīšu un pastāstīšu kā man gāja ar caurumu aiztaisīšanu saviem Golf MK3 sēdekļiem. Cik esmu dzirdējis, tad šī ir diezgan izplatīta prolēma Recaro tipa krēsliem. Izdomāju, ka vajag, ja ne profesionāli, tad radoši sataisīt. Daudzi var negribēt maksāt tos 30-50eur par labošanu, tad nu dodu jums manu variantu.

Šādi izskatījās mans sēžamrīks manā auto. Nav tik traģiski, bet tomēr kaitinoši.
Image

Rīki, kas būs nepieciešami: audums, vēlams kkas stingrs(es paņēmu un sagriezu savu somu :D), šķēres, diegs, adata un polsteris(paralona gabals).
Image

Sākam ar to, ka apgriežam izrautos diegus kas ir ap caurumu, lai būtu vieglāka piešūšt ielāpu.
Image

Nākošais, kas mums būs jāzdara būs jāpiepilda caurums ar polsteri. es to izdarīgu izgrižot aptuvenu gabalu, kas ieiet iekšā perfekti, bet rekomendēju tagad, kad pbeigts likt iekšā nedaudz vairāk, jo sanāk tā, ka viņš ir tāds nepilnīgs. Polsteris ieguļas un vienalga jūt metāla stieni.

Image

Ievietotaais polsteris.
Image

Bija divi varianti kā likt ielāpu: virsū vai apakšā. Sākumā domāju, ka šūšu virspusē, bet sapratu, ka tas būs pārāk piņķerīgi, lai gan apakšā nebija vieglāk. :D Tātad izgriezu ielāpu čuķ čuķ lielāku par pašu caurumu un paliku apakšā zem oriģinālā krēsla apšuvuma. Piespraudu ar adatām, lai nestaigā baigi prom un sāku taamborēt ar spēcīgāko diegu un ielocītu adatu(paša darinājums).
Image

Tā nu lēnītēm drikalējot uz riņķi ieguvu aizšūtu caurumu. Ja skatās no attāluma - kā jauns. :D
Image

Šis ir mans piedāvātais DIY remonts kresla caurumiem. Ceru, ka palīdzēja. :))
Mairis Baumanis
Golfists, pavārs
Talsi, Ventspils, Rīga
Telefons: 28602330
E-pasts:mairis.baumanis@inbox.lv

Post Reply

Return to “DIY sadaļa”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest