Atbalsts Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmei

Post Reply
User avatar
Marisio
Moderators
Posts: 7723
Joined: 25.12.2007, 21:28
VW: VW Golf1, VW Lupo,
Location: Rīgas raj.
Has thanked: 5 times
Been thanked: 25 times
Contact:

Atbalsts Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmei

Post by Marisio » 27.12.2015, 21:15

Sveicināti kluba biedri, vw entuziasti un foruma apmeklētāji!
Es esmu viens no dzīvnieku patversmes "Ulubele" brīvprātīgajiem darboņiem.
Aicinu jūs atbalstīt dzīvniekus, kuri ir palikuši bez sava saimnieka un mājvietas.
Abalstīt varat ar lietām, kuras jums ir kļuvušas liekas. Patversmei ļoti nepieciešami: avīzes (der arī žurnāli), tīras segas, dvieļi u.c. salokāmi materiāli dzīvnieku guļvietām, dzīvnieku barība, rotaļlietas u.c.
Pieļauju, ka katram ir pa kādai vecai segai, dvielim , vai kam tml. To visu labāk neizmest misenē, bet nodot labiem mērķiem.

Ja jums ir kāda no šīm lietām, ko labprāt atdotu, tad varat man rakstīt:
PM
e`mail puce.maris@gmail.com
Zvanīt un rakstīt , sms, whatsapp 27079787

Man var nodot: avīzes, žurnālus, kartonus, segas, dvieļus utml.
Kā arī dzīvnieku barību.

Iepriekš vienojoties mantas varētu nodot piektdienās, kluba saietos Olimpijā.

Patversmes dzīvnieki ļoti gaida savus pazaudētos vai jaunus saimniekus. Aicinām apdomāt un izlemt pozitīvi un atbildīgi par kāda patversmes dzīvnieciņa adopciju, dāvājot tam dzīvību, mājas sajūtu un draudzību.
Rīgas pilsēta apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē 14 dienas. Šīs divas nedēļas paskrien ātri, bet daudziem no patversmes iemītniekiem ar saimnieku atrašanu nepaveicas. Ja esat izlēmis dot kādam nelaimē nokļuvušajam patvērumu, brauciet uz Līčiem un no lielā suņu un kaķu pulka noteikti atradīsiet sev draugu uz mūžu.
Sākot no 15.dienas dzīvnieka uzturēšanas izdevumus uzņemas biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” (dzīvnieka diennakts uzturēšana 2.00 EUR). Ja variet uzdāvināt kādam no dzīvniekiem papildu laiku ar iespēju atrast tam saimnieku, Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes vajadzībām izveidots speciāls konts:

LV97HABA0551028353893
AS Swedbank, Swift: HABALV22
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993

Ziedojuma mērķī lūdzu norādiet, ko tieši Jūs vēlaties atbalstīt:
- Ziedojums Rīgas pilsētas patversmes labiekārtošanai;
- Ziedojums dzīvnieka uzturēšanai virs 14 dienām;
- Ziedojums suņu āra voljēru labiekārtošanai;
- Ziedojums.

Post Reply

Return to “Latvijas vw Golf kluba entuziastiem”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest