Lūdzu pieteikties,kurus ir apkrāpis/zadzis lietotājs Bstyle

BremzeLV
VW: MK4 GTI TDI ARL
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Lūdzu pieteikties,kurus ir apkrāpis/zadzis lietotājs Bstyle

Post by BremzeLV » 10.08.2018, 13:48

Saspraude_mk2 wrote:
10.08.2018, 13:34
Cik saprotu, ir jau vairāki iesniegumi uzrakstīti. Un ir arī cilvēki, kuri nevar pierādīt, ka app.....

Ne šī sakarā, bet, kad man mašīnu nozaga, tad izskatās, ka policija varbūt tagad šur tur uzmestu aci vai nestāv mans mk2 kaut kur, jo, pieņemsim, kriminālpolicija nebija ziņojusi ceļu policijai par zādzību, tur par to pat pēc 2 nedēļām bija izbrīnīti, pat ar visu to, ka abas iestādes zināja par negadījumu uz ceļa. Par vainīgā atrašanu var pat nesapņot, kaut arī 2 nedēļas pēc tam Imantā arī bija nozagts mk2 un atrast var teikt tajā pašā vietā.
Par sava golfa atrašanu lielu paldies es varu teikt tikai draugiem, tā skaitā arī tiem, kas golfklubā apgrozās, jo viņi brīvprātīgi pieteicās un palīdzēja man mašīnu atrast.

Ja vēl pirms tam bija kaut minimāla, bet bija paļaušanās šīm iestādēm, tad nu tagad, saprotot, ka kriminālpolicija un ceļu policija pat šādos brīžos nesadarbojās, tad tur vairs nav ko diskutēt.

Un vēl pakomentēšu atrašanas brīdi. Man 10min bija jāiestāsta kriminālpocijai, ka ir atrasta no rīta nozagta mašīna, vienu brīdi likās, ka zvanu operators pie šīs informācijas netika klāt. Un arī pēc 3 stundām, kad policija atbrauca, viens policists bija sakarīgs - mierīgi uzklausīja un darīja savu darbu. Turpretī otrs bija nievājošs un bez maz vai lika domāt, ka es pats esmu sūdus sataisījis un tagad tēloju, ka esmu mašīnu pats atradis. Bet izmeklēšanas vienībai gan cepuri nost, savu darbu pierādīja un lika saprast, ka to pieprot, pat ievēroja tādus sīkumus, ko es nepamanīju.
Nevar nepiekritst pie šī, iestādes strādā zem katras kritikas. Ar tiem ieniegumiem ir tā, ka tas ceļ lietu augšā, Ir dažādi veidi kā pacelt procesu un atstāt atbildīgajiem uz galdiņa un tas būtu jādara, citādi viņi čist neko nedarīs.
Vw golf mk4 gti TDI. GTB2056VL turbo with VwGolfClub stickers. 151.2kw 408.1NM. Powered by money, sweats and cursing.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Pie riteņa 129.4kw
Audi A5 3.0tdi 176kw

Karljiks3
VW: MK2 GTI digifant;Lupo; MK2 GT
Has thanked: 10 times
Been thanked: 15 times

Post by Karljiks3 » 10.08.2018, 15:43

Pavisam nesen Bstyle ir manīts Grīziņkalna apkaimē.
Kā parasti zem kaifa un knapi vilka kātus.

karatel
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by karatel » 02.10.2019, 10:14

Labdien. kas mekle Ritikovu var atrast info par vinu facebook ar vardu FEDORS RITIKOVS. Tagad vins dzivo Jaunolaine, Kalmes, Kalmes 4... Papild info rakstiet PM

fckns
VW: B5 antiviiruss
Has thanked: 41 times
Been thanked: 41 times

Post by fckns » 02.10.2019, 16:39

Šito čali meklē jau pus Latvija, viņš ir appisis visus - golfistus ,bembistus, no powera cilvēkus un arī no rotosa(rip). Ka vinš vēl staigā vesels es hz..
wrote:Reinis Nitišs iesaka vienkārši nebūt trūcīgam.

karatel
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by karatel » 04.10.2019, 21:54

Labdien. kas mekle Ritikovu var atrast info par vinu facebook ar vardu FEDORS RITIKOVS. Tagad vins dzivo Jaunolaine, Kalmes, Kalmes 4... Papild info rakstiet PM

Post Reply

Return to “Latvijas vw Golf kluba entuziastiem”