[SPAMS] jauns topix vajaga

Par visu un neko
Locked

Neglītākais auto

Multipla
5
20%
PT Cruiser
5
20%
Ford sedans
0
No votes
Mk2 Golfs
5
20%
B3 Audi
1
4%
Cilvēki vienkārši nesaprot labu dizainu
2
8%
Visi citi auto, izņemot manējo
7
28%
 
Total votes: 25

User avatar
msh
Posts: 9601
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by msh » 19.02.2024, 00:35

bigmac wrote:
19.02.2024, 00:29
Realitate- ūdens akās un avotos atrod glikolu un naftas produktus. Retardets lauķis saka, ka viņa rīcībā nav nekādu problēmu un vispār tas viss ir globalistu huina
Kur tas tā notiek? :D
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
bigmac
Posts: 909
Joined: 20.02.2022, 21:18
VW: WV
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by bigmac » 19.02.2024, 00:37

Image
Смерть ворогам

User avatar
pēctecis
Posts: 800
Joined: 04.08.2022, 17:45
Has thanked: 45 times
Been thanked: 22 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by pēctecis » 19.02.2024, 08:41

bigmac wrote:
19.02.2024, 00:29
Realitate- ūdens akās un avotos atrod glikolu un naftas produktus. Retardets lauķis saka, ka viņa rīcībā nav nekādu problēmu un vispār tas viss ir globalistu huina
no tāda viedokļa, loģiski pļavā uz melnzemes, nedrīkst tecināt DOT4, kad pārkniebj bremžu šļauku, lai kādam notirgotu sarūsējušu suportu. Bet ja ir atbilstošs laukums un visi līgumi par vecās eļļas nodošanu, bet tāpat zaļie prasa, ka jābūt 100k drošības kapitālam, tad tomēr kkas nerullē. ( Neesmu pārbaudijis, bet šrota īpašnieks tā teica )
. Un, ja es gribu braukt dopiņos, un gribu iekrāt pāris donorus, bet kāda nekaunīga dāma, svārkos virs celīša un melnās caurspīdīgās zeķubiksēs atnāks un teiks, ka nedrīkstu pie savas garāžas tos nolikt, tad ko man darīt ? Ko amatieriem restaurātoriem darīt ?
Mainīties lai pastāvētu, kāds teica ? Visiem kļūt par Maximas krāvējiem, bez hobijiem ? Atkal atgriežamies pie tā, ka vienīgais legālais hobijs būs - šņakstināt āņus !
Man patīk ēst !!!

User avatar
fckns
Posts: 4930
Joined: 06.10.2013, 13:01
VW: C209
Has thanked: 125 times
Been thanked: 169 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by fckns » 19.02.2024, 09:28

msh wrote:
18.02.2024, 21:51
Konkrēti KĀDU vides kaitniecību? :lol: Mans kolēģis pļaviņā jauc ārā mašīnas - vidi tas ietekmē mazāk nekā kāds propelleris. Un ja tajā pļaviņā vajadzētu stādīt kartupeļus, vienīgais traucēklis tam būtu zemes pilnums ar lauskām.

Dixsā mēs esam dēļ tādiem botiem kā tu, kas nespēj saprast atšķirību starp realitāti un likumos ierakstīto fikciju. Bet nu, kā kaut kad nesen lasīju - tikai 20% cilvēku ir spējīgi iebilst likumiem, lai cik amorāli tie būtu.
1) Neesmu eksperts vides likumdošanā, un man ir slinkums tērēt laiku un meklēt konkrētus punktus lai uzvarētu interneta faitu pret Kurzemes lauķi. Viss ko es varu teikt, ka jebkas kas nav redzams =/= nav kaitīgs. Lielisks piemērs tam ir kaitīgās daļinas, kas izdalās no visiem DPF OFF EGR OFF MOZG OFF dīzeļu mēsliem, especially no visādiem Lolvo, Vagiem un BMW.

2) Diezgan ironiski sanāk - likumdošana tev skaitās "fikcija", bet pasaku grāmata pēc kuras vadies ir īsta un likumiska? :D
msh wrote: Dīzelis ir feniņdrāšu degviela; cilvēku kam to vajag nevis tāpēc ka nevar atļauties ieliet benzīnu, bet tāpēc ka negrib to atļauties, un kam vibrācijas un spriguļu klaudzēšana rada patīkamu ieseksota centa sajūtu.

User avatar
povar
Posts: 4958
Joined: 28.07.2013, 21:37
VW: Mk2 Jetta 1.6
Location: Dižpilsēta
Has thanked: 344 times
Been thanked: 217 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by povar » 19.02.2024, 09:47

Amorāli perversie rietumi neļauj liet eļļu zemē
Image

User avatar
Nordik
Posts: 7071
Joined: 10.02.2013, 14:49
Has thanked: 142 times
Been thanked: 246 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by Nordik » 19.02.2024, 10:00

pēctecis wrote:
19.02.2024, 08:41
no tāda viedokļa, loģiski pļavā uz melnzemes, nedrīkst tecināt DOT4, kad pārkniebj bremžu šļauku, lai kādam notirgotu sarūsējušu suportu. Bet ja ir atbilstošs laukums un visi līgumi par vecās eļļas nodošanu, bet tāpat zaļie prasa, ka jābūt 100k drošības kapitālam, tad tomēr kkas nerullē. ( Neesmu pārbaudijis, bet šrota īpašnieks tā teica )
. Un, ja es gribu braukt dopiņos, un gribu iekrāt pāris donorus, bet kāda nekaunīga dāma, svārkos virs celīša un melnās caurspīdīgās zeķubiksēs atnāks un teiks, ka nedrīkstu pie savas garāžas tos nolikt, tad ko man darīt ? Ko amatieriem restaurātoriem darīt ?
Mainīties lai pastāvētu, kāds teica ? Visiem kļūt par Maximas krāvējiem, bez hobijiem ? Atkal atgriežamies pie tā, ka vienīgais legālais hobijs būs - šņakstināt āņus !
Pisuāri sieviešu toletēs
Ze end of story

User avatar
bigmac
Posts: 909
Joined: 20.02.2022, 21:18
VW: WV
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by bigmac » 19.02.2024, 11:15

Kur ir satwersmes orginal??
Смерть ворогам

User avatar
bigmac
Posts: 909
Joined: 20.02.2022, 21:18
VW: WV
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by bigmac » 19.02.2024, 11:17

Sia latvija
Смерть ворогам

User avatar
bigmac
Posts: 909
Joined: 20.02.2022, 21:18
VW: WV
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by bigmac » 19.02.2024, 11:18

Globaalistu plāni
Смерть ворогам

User avatar
pēctecis
Posts: 800
Joined: 04.08.2022, 17:45
Has thanked: 45 times
Been thanked: 22 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by pēctecis » 19.02.2024, 11:47

Kāpēc cigaretes, joprojām nav aizliegtas ??? simtiem gadu jau ir pierādijumi, to kaitniecībai ! Par šrotiem, kā parasti, visi vadās pēc Delfu virsraksta, ka kkādos apstākļos, no betonēta laukuma, lietus udenis, teorētiski var aizskalot pili eļļas līdz augsnei, un viss, tēma slēgta un niansēs neviens neiedziļinās !
Bet par smēķēšanu, tur gan uzreiz iedziļinās niansēs, ka sabruks pasaules ekonomika, cilvēki paliks bez darba u.t.t. pat labi zinot, cik tas ir kaitīgi, attaisnojās ar pozitīvo. Par to tēmu neviens neaprobežojas ar vienu virspusēju teikumu ka vajag aizliegt, kā to saka par šrotiem, dīzeļiem u.t.t.
Man patīk ēst !!!

User avatar
pēctecis
Posts: 800
Joined: 04.08.2022, 17:45
Has thanked: 45 times
Been thanked: 22 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by pēctecis » 19.02.2024, 11:51

Dīzeļiem spiež virsū, tos aizvietojot ar elektro auto, kaut pierādīts, ka tie ir arī ļoti kaitīgi ( uzticos zinātnei ) !
Bet cigaretēm, elektriskos aizvietotājus spiež nost.
Un tur jābut aklam, vai muļķim, lai apstrīdētu, ka tas ir tikai pasaules bizness !
Man patīk ēst !!!

User avatar
pēctecis
Posts: 800
Joined: 04.08.2022, 17:45
Has thanked: 45 times
Been thanked: 22 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by pēctecis » 19.02.2024, 12:21

fckns wrote:
19.02.2024, 09:28
1) Neesmu eksperts vides likumdošanā,
Tu nekur neesi eksperts. Tu vienkārši esi ārpus realitātes, jo vadies tikai pēc delfu virsrakstiem.
p.s. ja sadomā neloģisku kaku rakstīt man, tad pirms pāris postiem, es pats nosodu šrotu esamību pļavā .
Man patīk ēst !!!

User avatar
msh
Posts: 9601
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by msh » 19.02.2024, 12:50

fckns wrote:
19.02.2024, 09:28
1) Neesmu eksperts vides likumdošanā, un man ir slinkums tērēt laiku un meklēt konkrētus punktus lai uzvarētu interneta faitu pret Kurzemes lauķi. Viss ko es varu teikt, ka jebkas kas nav redzams =/= nav kaitīgs. Lielisks piemērs tam ir kaitīgās daļinas, kas izdalās no visiem DPF OFF EGR OFF MOZG OFF dīzeļu mēsliem, especially no visādiem Lolvo, Vagiem un BMW.

2) Diezgan ironiski sanāk - likumdošana tev skaitās "fikcija", bet pasaku grāmata pēc kuras vadies ir īsta un likumiska? :D
Likumdošanā... :lol: Tu saproti ka es nerunāju par fikciju bet par reālu kaitējumu? Priekš tavas cietās galviņas viens piemērs tam cik ļoti tāli tie likumi no realitātes mēdz būt - pirmais kovida gads, likums aizliedz izmantot sporta laukumus - musari brauc un rūpējas par to kāds neizmantotu sporta laukumus - vai tāpēc ka tāds likums, cilvēks viens pats sportojot treniņa laukumā var saķert kovidu, vai vienkārši likums neatbilst realitātei?

"Pasaku grāmatai" ir segums ko apstiprina zinātne, lielākoties psiholoģija - likumdošanai, kā augstāk minētais piemērs liecina, seguma var arī nebūt nekāda.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
fckns
Posts: 4930
Joined: 06.10.2013, 13:01
VW: C209
Has thanked: 125 times
Been thanked: 169 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by fckns » 19.02.2024, 13:02

msh wrote:
19.02.2024, 12:50
Likumdošanā... :lol: Tu saproti ka es nerunāju par fikciju bet par reālu kaitējumu? Priekš tavas cietās galviņas viens piemērs tam cik ļoti tāli tie likumi no realitātes mēdz būt - pirmais kovida gads, likums aizliedz izmantot sporta laukumus - musari brauc un rūpējas par to kāds neizmantotu sporta laukumus - vai tāpēc ka tāds likums, cilvēks viens pats sportojot treniņa laukumā var saķert kovidu, vai vienkārši likums neatbilst realitātei?

"Pasaku grāmatai" ir segums ko apstiprina zinātne, lielākoties psiholoģija - likumdošanai, kā augstāk minētais piemērs liecina, seguma var arī nebūt nekāda.
1) Covid ierobežojumu likums ir zaudējis spēku. Lai arī "aizliegums" bija diskutabls, realitātē tas tika izpildīts gadījumos ja šajā pulcēšanās vietā ir vairāk par X cilvēkiem, un policija pandēmijas laikā bija redzama diezgan reti, iemesli tam ir visiem zināmi. "Musarus" neredzēju, un atkritumu problēma man arī nav - tie tiek izvesti katru nedēļu.

2) "Ir segums ko apstiprina zinātne" ....oh really? Tieši kur? Mani tiešām moka ziņkāre. :?
msh wrote: Dīzelis ir feniņdrāšu degviela; cilvēku kam to vajag nevis tāpēc ka nevar atļauties ieliet benzīnu, bet tāpēc ka negrib to atļauties, un kam vibrācijas un spriguļu klaudzēšana rada patīkamu ieseksota centa sajūtu.

User avatar
pēctecis
Posts: 800
Joined: 04.08.2022, 17:45
Has thanked: 45 times
Been thanked: 22 times
Contact:

Re: [SPAMS] jauns topix vajaga

Post by pēctecis » 19.02.2024, 13:15

Kas ar to seštaktu motoru, tic tocā ?
Man patīk ēst !!!

Locked

Return to “Vispārēji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest