Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Typ 1J, 1J5, 1JM, 1997-2003
Post Reply
jankalv
Posts: 44
Joined: 30.05.2018, 20:49
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time
Contact:

Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by jankalv » 31.10.2020, 19:37

Sveiki Tādad esmu ticis pie pēdēja darba ar savu motoru kas paredzēts Mk.4 golf 1.6 benzīnu. Lieta tāda kad nezinu kāpēc tā ir, bet ieliku jaunās šāles un nav iespēja pagriest dzinēju vairs. Protams dzinējs nav iekarināts stendā, bet uz galda,parametri visi atbilst,bet tomēr ir šada situācija. ģriežot aiz kloķenes skrūves vispār nekāda kustība. Cik noprotu kad uzlieku klaņa vāciņu tad arī viss kustības vairs nav, bet tā tak nevajadzētu notikt,jo vecās šāles nebija bēdīgā stāvoklī nebija liels švīku dauzums bet mainīju jo līdu visam cauri un kāpec tad nenomainīt pie reizes. Varbūt kādam ir kas sakāms. Pievilku ar 30 Nm + 90 %.

User avatar
Myers
Posts: 1294
Joined: 17.02.2011, 16:56
VW: AUDIX
Location: Jelgava
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by Myers » 31.10.2020, 20:31

Parbaudi vai klaniem/ klokenei vacini ir pareiza seciba kaa bija ieprieks. Ja sajauc vietam tad taa var notikt.
1.8T - 416HP & 495NM
1.9TDI VP - 450HP & 666NM

jankalv
Posts: 44
Joined: 30.05.2018, 20:49
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by jankalv » 31.10.2020, 21:22

Nu tur viss ir pareizi ka uzliek vāciņu tā viss nekustās vai nu arī nenormāla ptetestība rodās.

User avatar
Jujubokar
Posts: 2932
Joined: 11.12.2015, 18:45
VW: Ar pliku dibenu pa slapju zāli
Has thanked: 191 times
Been thanked: 235 times
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by Jujubokar » 01.11.2020, 20:32

Vāciņiem jābūt pareizā secībā un pareizā virzienā.
"Not daily driving your project car is like not f***ing your girlfriend to save her for the next guy."

jankalv
Posts: 44
Joined: 30.05.2018, 20:49
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by jankalv » 07.11.2020, 17:35

Nu sveiki gribēju uzrakstīt vēl vienu lietu par šo procesu. Tātad Es iegādājos šo brenu https://www.buycarparts.co.uk/glyco/98763 redzams šinī majaslapa diemžēl nav sīkākas info kādos izmēros viņas nāk ,bet zinu to kad viņas ir par lielu, jo ieliku veco šāli ar vienu virzuli un viss griežās, bet lieta tāda kad veicu mērijumus ar mikrometru, nezinu vai tas ir tā paredzēts, bet kaut kādus ciparus redzēju ar lielām atšķirībām no jaunās un vecās šāles ,bet pasūtīju plastik gage cerams drīz atnaks, tātad mēriju ar mikrometru centrālajā daļā kur ir tas punkts un tā visas vecās izmērīju un visas bija vienos izmēros, kā jau teicu iepriekš šāles nav sliktā stāvoklī, bet mainu, jo lienu tur visur iekšā, tādat kādus rezūltātus dabūju no vecās un jaunās šāles mērot ar mikrometru.Vecās šāles izmērs bija 0,622 +/- trešais cipars aiz komata bija ar atšķirību 3 un jaunās mērot ieguvu 0,676 nu nezinu vai tā vispār mēra ar mikrometru šāles, jo saskrāpēt viņas ir viegli,bet man izdevās,kā jau teicu cerams uz nākamo nedēļu dabūšu tos plastic gage un redzēs pareizos izmērus vai nu tur tiešām par lielu tā šāle un par cik. Gribēju ielikt šo visu šeit, sanāca tā pagarš teksts,bet tas ir tas ko ieguvu.

mikimiki
Posts: 2439
Joined: 06.07.2012, 00:02
Has thanked: 268 times
Been thanked: 134 times
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by mikimiki » 09.11.2020, 11:27

Ieleic šāles bez klokenes un pievelc pēc ņūtoniem vāciņus un tad mēri iekšējo diametru! Ideāli ja ir grāmata un zini cik jābūt! Ja ne tad jaunas vs vecās!
Pēc Tava rakstīta par šāles biezumu izskatās ka iekšējam diametra būtu jāmainās par desmito milimetra daļu, kas ir ar bīdmēru mērāms izmērs! Bidmers nav pareizais instruments tam darbam bet varbūt kaut kādu skaidrību spēs parādīt! Klokenes ārējo diametru gan var jau ar to pašu mikrometru samērīt!

jankalv
Posts: 44
Joined: 30.05.2018, 20:49
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by jankalv » 09.11.2020, 21:09

Ok es laikam zinu kas varētu būt par problēmu šajā visā.Vakar iedomājos par šāles iepakojuma izmēriem un vispār kodiem kāda man der un tā, skatījos un iedomājos kas īsti ir tas cipars aiz šāles koda 0.25 un uzreiz radās ideja kad tas ir ar kaut ko saistīts un izrādās ir arī.Tātad tas ir oversize izmērs kas domāts takā slīpētām kloķenēm un pameklēju nedauz vairāk kad esot tādas kā STD.(standarta) un šķiet tur būs mana problēma kad esmu nopircis ne tās šāles.Rīt pieķeršos no rīta un cerams šīs STD varianta šāles būs īstās, bet es vispār gribētu sagaidīt to plastic gage un redzēt kāds dilums vispār tur uzrādīsies izmērot.

User avatar
janis.lei
Posts: 178
Joined: 03.07.2019, 08:51
VW: mk2 1.8 20vt, A4 B7 TDI
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by janis.lei » 10.11.2020, 11:28

nu jā, būvēju augšā 1.8t AWP motoru mk2 golfam, tad motors tika pilnībā pārlasīts,jo tika nopirkts izjaukts un šāles ar tiltiņiem sabērtas kastītē - labi, vismaz, ka tiltiņi bija atzīmēti, šāles pat visas nebija līdz, atteicīgi arī visas maināmās daļas jaunas. normāli ir tas, ka šiem 20 gadus pabraukušiem auto mazliet piedilst kloķene, šāles, attiecīgi, kad (un ja) maina, mēra diametrus, pērk pareizā izmēra remontšāles (ja nemaldos, bija 2 remonta izmēri), ar visām šālēm kloķeni nes virpotājam un lai viņš pieslīpē. es iztiku bez šīs ekstras un saliku visu tāpat. 3 mēnešus nav kas turbotrubas izvelk, tā varētu beidzot ar viņu izbrauk :D

šāds joks nopirkt nepareizās šāles diezgan sāpīgs pa kabatu būtu audi 1.8t AEB motoram - tur komplekts ar šālēm maksāja kosmosu.

bet vispār, šo pakomentējot, vai bija vērts mainīt? vai bija kāda pazīme, kas norādija uz to, ka beigtas, jo vieglāk jau, ja viss ir kārtībā, viņas ir neaiztikt..

User avatar
mdz
Posts: 2054
Joined: 22.02.2019, 02:10
VW: 1.8T
Has thanked: 49 times
Been thanked: 196 times
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by mdz » 10.11.2020, 20:23

janis.lei wrote:
10.11.2020, 11:28

šāds joks nopirkt nepareizās šāles diezgan sāpīgs pa kabatu būtu audi 1.8t AEB motoram - tur komplekts ar šālēm maksāja kosmosu.
Nez, pēdējoreiz kad ņēmu bija padsmit eur :?

jankalv
Posts: 44
Joined: 30.05.2018, 20:49
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by jankalv » 10.11.2020, 23:38

Nu es pa 20 varu dabūt.Taka nav traki.Bet kā saka mūžu mācies no kļūdām.

User avatar
GG.
Posts: 9043
Joined: 25.09.2011, 21:30
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 282 times
Been thanked: 569 times
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by GG. » 20.11.2020, 20:13

jankalv wrote:
09.11.2020, 21:09
Ok es laikam zinu kas varētu būt par problēmu šajā visā.Vakar iedomājos par šāles iepakojuma izmēriem un vispār kodiem kāda man der un tā, skatījos un iedomājos kas īsti ir tas cipars aiz šāles koda 0.25 un uzreiz radās ideja kad tas ir ar kaut ko saistīts un izrādās ir arī.Tātad tas ir oversize izmērs kas domāts takā slīpētām kloķenēm un pameklēju nedauz vairāk kad esot tādas kā STD.(standarta) un šķiet tur būs mana problēma kad esmu nopircis ne tās šāles.Rīt pieķeršos no rīta un cerams šīs STD varianta šāles būs īstās, bet es vispār gribētu sagaidīt to plastic gage un redzēt kāds dilums vispār tur uzrādīsies izmērot.
Nu lol :D Sākumā lasot topiku domāju to pārjautāt, bet nedomāju, ka tas ir iespējams :D

jankalv
Posts: 44
Joined: 30.05.2018, 20:49
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Jaunās šāles uzstādīšanas problēmas,palīdziet.

Post by jankalv » 22.11.2020, 14:52

Koroče viss man sagāja un esmu beidzot pabeidzis šo murgu,varam slēgt šo sarunu,paldies visiem par ieteikumiem.

Post Reply

Return to “vw Golf 4”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests