Spams part IX(2K19)

Par visu un neko
Locked

unītis vs hečš un sedans

Jaunības beigu iestāšanās jeb dīzeļunīša iegāde
10
18%
Sedans über alles
3
5%
Aizliedziet metināt reduktorus! Žurkas arī ir pelnījušas DZĪVOT!
7
12%
Hečbeks>Sedans>Universālis
1
2%
Universālis>citi virsbūves tipi, kas neliek novecot par vismaz 10 gadiem hehehe
5
9%
lol tak psrs vispār nebija ziemas riepu
13
23%
Nākošo aptauju jātaisa kādam citam, jo pēdējās aptaujas ir govno
18
32%
 
Total votes: 57

User avatar
msh
Posts: 9607
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by msh » 14.12.2019, 21:45

Ja tu nezini kāpēc trolejbusi kā tādi eksistē, vai lielākoties - neeksistē, tad tā ir tava problēma... :mrgreen:
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
fckns
Posts: 4933
Joined: 06.10.2013, 13:01
VW: C209
Has thanked: 125 times
Been thanked: 169 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by fckns » 14.12.2019, 21:47

Nevajag visu pielīdzināt savām šrotam, dzīvē kļūs gaišāka.
msh wrote: Dīzelis ir feniņdrāšu degviela; cilvēku kam to vajag nevis tāpēc ka nevar atļauties ieliet benzīnu, bet tāpēc ka negrib to atļauties, un kam vibrācijas un spriguļu klaudzēšana rada patīkamu ieseksota centa sajūtu.

fokume
Posts: 11808
Joined: 28.05.2018, 01:13
Has thanked: 234 times
Been thanked: 563 times

Re: Spams part IX(2K19)

Post by fokume » 14.12.2019, 22:09

2050.gads. Baltijas jūra.

mayday mayday, MS Isabelle.
Mums beidzās baterija, atpeldied izručīt

Silja Europa
Greta prays for you


xD

User avatar
ibumetiins
Posts: 2376
Joined: 27.09.2016, 21:21
VW: Golf 3, 1.8 Mono
Location: Liepāja/Rīga
Has thanked: 217 times
Been thanked: 89 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by ibumetiins » 14.12.2019, 22:15

msh wrote:
14.12.2019, 21:34
Kā tas draudzīgums izpaužas, ja drīkst zināt? :troll:

Tā kā tu, acīmredzot, neesi vēl sapratis - elektromobīļi ir metami vienā katlā ar trolejbusiem - nišas transports, domāts lai iznestu piesārņojumu ārpus pilsētām - un tieši tāpēc tos stumj ķīna - jo tur ir MILZĪGAS un piesārņotas pilsētas. Tur arī tas draudzīgums beidzas. Ja tu, teiksim, nopirktu kādu leafu, ē-upu vai i3, tu brauktu ar kaut ko līdzīgu kā mans golfs - starpība tāda ka mans golfs darbojas ar LPG, spēj nobraukt 300 km jebkuros apstākļos, uzpildās 5 minūtēs un motoram kapitalka izmaksā zem pakas - kamēr tāds elektromobīlis darbotos ar dabasgāzi [protams, pa vidu koģenerācijas stacija vai TECs un elektrotīkls] , nobrauc jūtami mazāku gabalu, uzpildās jūtami ilgāk un aķis iet mazāk un maksā stipri dārgāk.

Ja tu tici tiem pekstiņiem par "oglekļa neitrālu transportu", tad iegaumē - oglekļa neitrāls transports, un arī tikai tādā ziņā, ka to var atsvērt koki - ir zirga pajūgs ar no koka izgatavotiem ratiem. Arī velosipēds tāds nav, jo lai velosipēdu uzražotu un uzturētu, vajadzīga smagā industrija, un, ja saliktu uzturēšanas izdevumus pret kilometriem, nebrīnītos ja galvenā atšķirība būtu stipri mazākā eļļas patēriņā un benzīna patēriņa trūkumā - ļoti iespējams ka riepas un tamlīdzīgas lietas pat izmaksātu vairāk nekā mašīnai.
Protams, ka nekad auto nebūs 100% oglekļa neitrāls ražošanas procesā, bet mērķis ir maksimāli samazināt tā dzīves cikla radīto izmešu daudzumu, kas ar elektro auto jau tiek panākts. Es jau pats grēkoju un braucu ar smirdošu benzīna kapsētu, ēdu lopbarību, pērku plastmasas sūdus no Ķīnas utt., bet es novelku cepuri priekšā tiem cilvēkiem kas ir gatavi veikt dzīves stila pārmaiņas mūsu ekosistēmas labā, neēdot lopbarību, braucot ar elektroauto/sabiedrisko transportu un nepērkot plastmasas ķīnas sūdus. Zinu ka ar elektromobīli vēl nav ērti pārvietoties, it īpaši dēļ mūsu uzpilžu staciju neesamības.

User avatar
Nordik
Posts: 7072
Joined: 10.02.2013, 14:49
Has thanked: 142 times
Been thanked: 246 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by Nordik » 14.12.2019, 22:34

Palagu
Ze end of story

fokume
Posts: 11808
Joined: 28.05.2018, 01:13
Has thanked: 234 times
Been thanked: 563 times

Re: Spams part IX(2K19)

Post by fokume » 14.12.2019, 22:35

a kas notiks ar baterijam? atkritumi jau tagad ir lielaakaa probleema. visa tā globālā sasilšana ir gayshit. eletrība der tikai pilsētām, cilvēkam, lai nav jaaelpo smirdigs dizelis, auto ražotaajiem jasak lietas saukt iistajos vārdos.
lidmašīnas nekur nepazudiis, tpt kaa kuģi un ledaaji turoinaas kust tpt kaa pirms miljons gadiem, izminiisies straumes un klimats , polos izkusiis ledaaji, ekvators kljuus par patstaaviigu ziemu un melnie kljuus balti. vasaraa pie -20 varēs uzcept šašļiku un iet nopeldēties

User avatar
msh
Posts: 9607
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by msh » 14.12.2019, 22:45

ibumetiins wrote:
14.12.2019, 22:15
Protams, ka nekad auto nebūs 100% oglekļa neitrāls ražošanas procesā, bet mērķis ir maksimāli samazināt tā dzīves cikla radīto izmešu daudzumu, kas ar elektro auto jau tiek panākts. Es jau pats grēkoju un braucu ar smirdošu benzīna kapsētu, ēdu lopbarību, pērku plastmasas sūdus no Ķīnas utt., bet es novelku cepuri priekšā tiem cilvēkiem kas ir gatavi veikt dzīves stila pārmaiņas mūsu ekosistēmas labā, neēdot lopbarību, braucot ar elektroauto/sabiedrisko transportu un nepērkot plastmasas ķīnas sūdus. Zinu ka ar elektromobīli vēl nav ērti pārvietoties, it īpaši dēļ mūsu uzpilžu staciju neesamības.
Tu esi propagandas upuris... Kas ar elektroauto tiek panākts? Elektroauto ir nišas mašīna, kuru pirms gadsimta izkonkurēja benzīnnieki, un kuru atkal ir atdzīvinājis tikai politisks lobijs, jo šī nišas mašīna bez tā konkurētspējīga nav arī šodien. Iemesls kāpēc tagad vispār elektromobīļus izdodas bīdīt ir tas, ka autoražotājiem tas ir izdevīgi - jauna niša, un piedevām īsmūžīgas mašīnas - iepriekšējo reizi, kad kalifornijas komunisti gribēja šī gadsimta sākumā uzspiest ko līdzīgu, tik vēl agresīvāk nekā tagad, lielā trijnieka lobijs šos nolika pie vietas, līdz ar to GM varēja savu eksperimentālo, interesanto elektromobīli GM EV1, kurus uzražoja dažus simtus un ilgtermiņā iznomāja, bet nepārdeva, mierīgu sirdi pamest zem preses. Elektromobīlis ir īsmūžīgs, ražošana energo-un-resursietilpīga - no kā izriet cena - bet tajā pašā laikā, ja vien tu to nelādē no savā īpašumā esošās vēja turbīnas - tas nav sevišķi ekoloģisks, nu tik vien ka skurstenis kūp kaut kur citur. Atceries - dīzelis ir ar līdzīgu vai pat lielāku lietderības koeficientu nekā tvaika turbīna, galvenais elektroenerģijas ražotājs - bet galvenais elektroenerģijas avots globāli ir ogles, ar diezgan lielu dabasgāzes piedevu - tur nekā zaļa nav. Un pat ja tās kastes rastos esam nedaudz zaļākas - pēc 10 gadiem tās būs jāmet zem preses, jo diez vai kāds desmitgadīgai mašīnai par 10-20-30 pakām pirks jaunu akumulatoru - atgriežamies pie resursu un energoietilpības...

Kas tev skaitās "lopbarība" - gaļa? Veģetārisms atkal ir plika biznesa propaganda, nekas vairāk... Dabai daudz draudzīgāka ir lopkopība, nevis zemkopība - kā tev šķiet, kas ir dabai draudzīgāks - pļavas, kurās bez lopiem var sadzīvot arī kaut kādas augu, dzīvnieku un putnu sugas, vai ar mākslīgajiem mēsliem samēsloti un pesticīdiem nomigloti lauki kuros aug soja, kuros nekas vairāk nevar augt? Nerunāsim nemaz par to ka uz pasaules ir daudz teritoriju, kurās ar zemkopību nevar nodarboties, bet lopus ganīt var . Ja visi tagad ņemtos un pārietu uz veģetārismu, tur pizģec iestātotos... Ak jā, veģetārisms ir arī diezgan tieši atbildīgs par ekofašistu apraudātajām amazones mūžamežu svilināšanām; nodedzinātajās platībās audzē soju un cukurniedres - pirmo veģetāriešiem, otru "biodegvielai".

"Ķīnas plastmasas sūdi" - kāda ir alternatīva?
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
msh
Posts: 9607
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by msh » 14.12.2019, 22:46

fokume wrote:
14.12.2019, 22:35
a kas notiks ar baterijam? atkritumi jau tagad ir lielaakaa probleema. visa tā globālā sasilšana ir gayshit. eletrība der tikai pilsētām, cilvēkam, lai nav jaaelpo smirdigs dizelis, auto ražotaajiem jasak lietas saukt iistajos vārdos.
lidmašīnas nekur nepazudiis, tpt kaa kuģi un ledaaji turoinaas kust tpt kaa pirms miljons gadiem, izminiisies straumes un klimats , polos izkusiis ledaaji, ekvators kljuus par patstaaviigu ziemu un melnie kljuus balti. vasaraa pie -20 varēs uzcept šašļiku un iet nopeldēties
Aizmirsi pieminēt saules paneļus; kādu laiku atpakaļ LSM bija raksts ka austrālijā jau sāk uztraukties ko ar tiem darīt, jo tiem ir 15-20-25 gadu darbamūžs un pēc 20 gadiem šiem būšot jau cik tur kilotonnu šādu bīstamo atkritumu - mendziņš nepārsteidzošā kārtā šo ziņu savā lapā nebija pārpublicējis... :lol:
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

User avatar
Nordik
Posts: 7072
Joined: 10.02.2013, 14:49
Has thanked: 142 times
Been thanked: 246 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by Nordik » 14.12.2019, 22:54

Rucava?
Ze end of story

User avatar
Arrchey
Posts: 1377
Joined: 05.12.2019, 10:29
VW: Toledo
Has thanked: 143 times
Been thanked: 87 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by Arrchey » 14.12.2019, 22:58

Tā, vajag nedaudz izlādēties.... :xplode: 2 mēnešus atpakaļ tautās paklīda runas ka golfs tiks nodots naglās. Pieteicās pircējs, draudzenes brāļa čoms, gatavs ņemt un metināt priekš savas draudzenes (kura sapņoja par mk1 scirocco bet beigās nolaidās uz zemes :D ). Būdams cilvēks ar veselo saprātu mēģināju atrunāt, nē.... vajag un viss.... Bazara nav, golfs stāv un gaida kamēr puika students/bezdarbnieks sagrabinās kapeikas lai par simbolisku samaksu mani no tā kuzava (sarunāts ka es viņu aplasu, jo viņam būšot donors) atbrīvos. Laiks iet, uz jautājumiem vai viņam vēl to miskasti vajag, atbild ka vajag. Priekšniekam sāk besīt mans sarkanais piemineklis kas stāv darbā pie sētas, tāpēc puika tiek aktīvāk bombīts, lai aizvāc to golfu, pārējo visu varam nokārtot vēlāk. Vakar pusdesmitos vakarā no puikas ziņa, ka viņam nav ko vakarā darīt, mašīna ar ko aiztransportēt ir, gribot savākt. Lecu mašīnā, knapi izbraucu kā zvans: davai rīt divpadsmitos. Labi, ok, nav problēmu, galvenais ka savāc. Šodien aizbraucu uz darbu, apskrūvēju vēl visu ko man vajag, izvācu no pārējām detaļām un gaidu....12 pienāk....1.... Divos zvanu draudzenes brālim, šis saka ka laikam nevajag, naudas neesot....... :|

Jautājums tagad tāds, cik stipri man to puiku noglaudīt nākamreiz kad viņu satikšu?? :D :D :D
1991 Seat Toledo 2.0 8v - rindā aiz bembja
1997 VW Golf 1.9tdi
1999 BMW 320ciA - process aizsākts

User avatar
msh
Posts: 9607
Joined: 05.12.2016, 12:41
VW: Golf 2 ghetto GTI
Location: Dziļie, dziļie lauki - liepājas pusē
Has thanked: 517 times
Been thanked: 145 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by msh » 14.12.2019, 22:59

Ā, un vēl, ibumetīn - tu droši vien esi pamanījis ka šobrīd bīda "atjaunojamos resursus", un piedevām, savādā kārtā cītīgi jauc "atjaunojamie" ar "bezizmešu", tb vienu brīdi vajag bezizmešus, otru brīdi pietiek ar atjaunojamajiem. Paskatīsimies, piemēram, uz degvielu, jo mūs abus tas skar - tevi vairāk [tu tak piekto golfā lej un tas nu būs E10], mani mazāk [astotajam mazāk, un cik es to benzīnu vispār sadedzinu...] - "atjaunojamā degviela" ir kas? Biodīzelis - tie ir traktori kas darbojoties ar fosilo dīzeli, apstrādā laukus, un pašus tos traktorus un iekārtas arī ir jāsaražo... :mrgreen: Ar "bioetanolu" stāsts ir diezgan līdzīgs. Pilnai laimei ir vēl, teiksim, tāds lohotrons kā "biogāze", nu es par koģenerācijas stacijām; manai iepriekšejajai darbavietai nīcā blakus tāda atrodas - iedomājies tikai, cik tas ir zaļi un kas tā par atjaunojamu enerģiju - ar fosilo dīzeli darbināti traktori apstrādā zemi, izaudzē tur kukurūzu, kas to zemi noplicina, tad sapūdē un ar gāzi darbina ģenerators - atliek tikai jautāt - a nah uzreiz nevar likt ar dīzeli darbināmus ģeneratorus? :mrgreen: Nu jā, jo tas nebūs "zaļi", kamēr ja dīzeli sakurina ražošanas procesā, tad būs, un par to samaksāsim mēs abi, caur OIKu.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf PG+AKL+APK+AAZ+AEL powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un turbīna...

fokume
Posts: 11808
Joined: 28.05.2018, 01:13
Has thanked: 234 times
Been thanked: 563 times

Re: Spams part IX(2K19)

Post by fokume » 14.12.2019, 23:06

Arrchey wrote:
14.12.2019, 22:58


Jautājums tagad tāds, cik stipri man to puiku noglaudīt nākamreiz kad viņu satikšu?? :D :D :D
Armatūra
ceļgali

fokume
Posts: 11808
Joined: 28.05.2018, 01:13
Has thanked: 234 times
Been thanked: 563 times

Re: Spams part IX(2K19)

Post by fokume » 14.12.2019, 23:07

veseris

User avatar
Arrchey
Posts: 1377
Joined: 05.12.2019, 10:29
VW: Toledo
Has thanked: 143 times
Been thanked: 87 times
Contact:

Re: Spams part IX(2K19)

Post by Arrchey » 14.12.2019, 23:11

Drusciņ par brutālu... :D
1991 Seat Toledo 2.0 8v - rindā aiz bembja
1997 VW Golf 1.9tdi
1999 BMW 320ciA - process aizsākts

fokume
Posts: 11808
Joined: 28.05.2018, 01:13
Has thanked: 234 times
Been thanked: 563 times

Re: Spams part IX(2K19)

Post by fokume » 15.12.2019, 01:31

mainu mk4 pret e36 un matu zeleju, ara snieg, jau sapņos slipeju kaimiņienes iebraucamo ceļu

Locked

Return to “Vispārēji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest