Jautājumi par Lupo

Post Reply
User avatar
Kalnz
Posts: 63
Joined: 22.01.2008, 10:42
VW: Lupo
Location: Rīga/Sigulda
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Jautājumi par Lupo

Post by Kalnz » 23.01.2019, 10:17

Daži jautājumi par Lupo, `99, 1.4 16V

1) cik saprotu sis ir eļļas spiediena devējs! Kur meklēt viņam "štekeri" jo man tur kautkāds vadiņš, kas vislaik krīt ārā...
Image2) Kulise (saprotu ka Lupo "slimība") strādā smagnēji un neprecīzi! Kā, kur labot? Varbūt ir kāds meistars kas to var salabot?

3) Kur meklēt normālu "pannu", rlm.lv nepiedāvā, bet oem kas intercārā ir tik plāna kā papīrs :sauer:
Pērku oriģinālos R14 Lupo 3L diskus

User avatar
Marisio
Moderators
Posts: 7585
Joined: 25.12.2007, 21:28
VW: VW Golf1, VW Lupo,
Location: Rīgas raj.
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times
Contact:

Re: Jautājumi par Lupo

Post by Marisio » 23.01.2019, 11:58

Štekeri noknieb no jebkura auto, kam ir tāds eļļas spiediena devējs
Kulisei parasti izdilst viena svira, bet tās pēc oem nr var dabūt intercar
Pannu diemžēl šim uzlikt nevar, jo izpūtējs iet zem motora

nolimits
Posts: 8
Joined: 04.03.2015, 23:33
VW: Golf
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Jautājumi par Lupo

Post by nolimits » 08.02.2019, 10:18

Man arī tieši ir lupo tikai 8v AUD, nevis 16V, bet VW trosīšu kulise droši vien nemainās, un vispār kulise ir problēma visiem lietotiem auto, jo tai ir bukses, kuras tieši tam ir domātas - nodilšanai.
Vēl neesmu pasūtijis un sataisijis visu, jo tikai vakar atklāju kā sev atrisināt šo problēmu, bet lieta tāda - skatoties workshop manuālus nevarēju atrast sev nepieciešamās kulises bukses intercars un citos katalogos, jo workshop manual parāda tikai kā visam ir jādarbojas, nekur nav uzrakstīti detaļu numuri. Kaut arī daļas it kā intercars katalogā ir, tomēr nav pieejamas, tajā pašā laikā pat nevar saprast kas tās par daļām un kur viņas būs jāliek, jo vienīgais pēc kā spēju viņas identificēt ir tās bildītes, dažas atpazīstu, dažas nav ne jausmas, tad uzdūros 7zap.com, kurā varēju atrast pat tiešām slimo lupo vietu - 085 kārbas gultņu kodus, kurus pirms tam varēju atrast tikai vienā forumā, ko viens lietotājs bija ierakstijis un beigās uzrakstijis "With those part numbers I am sure you can amuse yourself for hours on Google.", bet šajā katalogā nebūs pat jābrīnās.

Tātad veram vaļā 7zap.com, izvēlamies savu auto, gadu, ejam uz, lai cik dīvaini tas nebūtu, "pedals" sadaļu, atrodam savu kulisi, un tur visi detaļu kodi ir pēc cipariņiem sazīmēti un ar detaļu nosaukumiem, part code būs OEM daļas numurs, tur pat var atrast arī aftermarket daļu numurus utt, bet tas nemaz nav vajadzīgs, tālāk man džeki no trodo.lv mazliet atsūtija priekšā norādi uz eparts.lv, kur meklētājā pēc OE numura vari atrast visas bukses, sākumā tēmēju uz topran aftermarket detaļām, bet, par brīnumu, man viss remkomplekts ar OEM buksēm, izņemot divas topran daļas, jo OEM bija būtiski dārgākas, izmaksā 24€. Apakšā salieku linkus, un beigās eparts kataloga grozs ar iespējams visām buksēm no manas trosīšu kulises, ir iespējams restaurēt savu kulisi arī pa pilnīgām kapeikām, ja norauj kulises apšuvumu, un izpēti kas tieši ir izdilis, kur luftes, un ko tieši vajag pasūtīt. Tas pats starp citu attiecas uz jebkuru 7zap katalogā esošo vw un citiem auto. Svarīgi atcerēties ka kulisei ir arī tā puse pie kārbas, ne tikai salonā, tāpēc būs arī tur šis tas jānomaina.

https://workshop-manuals.com/volkswagen ... ear_stick/

https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/

https://www.eparts.lv/sharecart/?id=NzY ... zMzMDF8MXw,

Post Reply

Return to “Info par citiem VAG grupas modeļiem”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests