Vārstu brīvkustība

Engine | Gearbox
Forum rules
Uzsākot jaunu tēmu:

1. Precīzi nodefinē tēmas nosaukumu. Kurai markai, kas nedarbojas un kas notika. Piemēram, ja tev ir pazudis apgaismojums instrumentu panelī, tad nosaukums sastāvēs no vw markas un sērijas "Golf Mk2", tālāk - kādam priekšmetam/kurā vietā un kāda problēma. Tātad nosaukums būs "Golf Mk2 instrumentu panelim pazuda apgaismojums". Nevis "instrumentu panelis".

2. Lai iegūtu konstruktīvu atbildi - ir jābūt konstruktīvam problēmas raksturojumam/aprakstam. Konstruktīvam, nevis referāta formas atstāstam.
Post Reply
msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 25 times
Been thanked: 15 times

Vārstu brīvkustība

Post by msh » 29.10.2018, 23:30

Vajag skrūvētāju viedokli. Situācija sekojoša - pārlasot motoru, paskatījos galvai vārstu brīvkustības, un man tās nepatika - skatījos mk2 bentlijā [te gan motors bik jaunāks], tas saka ka vārstu brīvkustības jāpārbauda, ieliekot vārstu vadīklā tā ka vārsta gals līdz ar vadīklas galu, un mērīt brīvkustību, pieļaujamais 1 mm ieplūdes un 1,3 izplūdes vārstiem. Indikatorpulksteņa man nav, liku uz galvas virsmas lielāku muciņu un uz aci pret to - kaut kur ap to pieļaujamo robežu brīvkustības arī likās, ieplūdniekiem mazāk, izplūdniekiem vairāk - aizsūtīju galvu uz remontu, galvu aizveda viens čoms, savāca cits - pirmajam teica ka esošie vārsti vēl ir lietojami - šodien otrs man atveda galvu - galva smuki notīrīta, vārsti arī smuki notīrīti, galvā sapresētas jaunas vadīklas, izfrēzētas vārstu sēžas, pašiem vārstiem arī attiecīgās vietas pieslīpētas, viss ļoti skaisti, BET - es nejūtu īpašu uzlabojumu brīvkustības ziņā :? Līdz ir iedota kastīte ar vecajām vadīklām, virsū rakstīts Freccia G3593, kas atbilst tam, kas tajā galvā nāk, tā ka variants ka vadīklas būtu tikai kārtīgi notīrītas bet nebūtu nomainītas atkrīt. Vārstiem bīdmērs [laikam mazo mikrometru nekur nesazīmēšu] rāda tos 7 milimetrus. Kur ir problēma, vadīklās, vecajos vārstos vai manī? :? :D

Image
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

Миша
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Vārstu brīvkustība

Post by Миша » 30.10.2018, 15:07

Kada kantori tika remonteta galva?
Vajag samerit ar normaliem instrumentiem,tad jautajumiem vairs nevajadzetu rasties.
Power is nothing withoutImage
Image

msh

Post by msh » 30.10.2018, 17:05

Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

msh

Post by msh » 31.10.2018, 12:48

Atbrauca alvis, apskatījās un nonāca pie slēdziena ka kāds tajā iestādījumā laikam ir nolohojies pieslīpējot jaunās vadīklas, vai arī tās nemaz nav mainītas. Tātad - jāmaina vadīklas vēlreiz :motz: Paldies visiem par uzmanību.

Post Reply

Return to “Motors | Kārba”