SPAMS

Par visu un neko
Locked

Vajag spamu?

Vajag spamu
31
42%
Nevajag spamu
4
5%
Atlajst sajmu
14
19%
Balsot par kajminu
15
20%
Bojkotet circle k
10
14%

Total votes: 74

msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 21 times
Been thanked: 9 times

Re: SPAMS

Post by msh » 07.10.2018, 00:58

Saspraude_mk2 wrote:
06.10.2018, 19:59
Atkārtošos, laulība un kopdzīves reģistrācija nav viens un tas pats.
Ir pazīstama viena lezbiete, nu pilnīgi nekā neatšķirās no parasta cilvēka un nestaigā apkārt to kladzinot. Tieši reliģisma dēļ un cilvēku stereotipu dēļ rodās problēmas, kur tās nemaz nav. Neesmu saskāries ar nevienu homoseksuālu cilvēku kurš pārmestu citiem par viņu seksuālo tieksmi un viņiem būtu citas vēlmes. Un ar Tavu kūkas piemēru, ja es pasūtu kūku, nafig es nevarētu izvēlēties, ko es uz viņas gribu redzēt? Ja viņai nepatiks suņi, tad arī atteiks man tādu kūku taisīt?
Brīžiem sāk besīt tā reliģiozā un padomijas domāšana. Homoseksuāļi ir tie paši parastie heteroseksuālie cilvēki. Vai varbūt sākam kritizēt arī aseksuālus cilvēkus?
Tas ir ļoti labi ka PIE MUMS vēl ir tā. Un nevis kā rietumos, kur visas minoritātes - seksuālās, rasiskās, reliģiskās - ir upuri, kuru ciešanas [visdrīzāk izdomātas] ir jākompensē, dodot viņiem priekšroku uz darbavietām un citiem labumiem. Būtu ļoti labi šo stāvokli pie mums saglabāt - pietiek jau ka arī mūsu seksuālās minoritātes par savu simbolu lieto varavīksni, bērnības simbolu, ko bērniem nospēra rietumu homoseksuālisti... :D Jā, un tā tik vēl trūktu ja tu būtu saskāries ar kādu homoseksuālistu, kas pārmestu cilvēkiem bez novirzēm to, ka viņiem šīs novirzes nav :lol: Tādu laikam nebūtu grūti apklusināt, vajadzētu tik paprasīt, kas šo piedzemdēja, vai tiešām vīrietis.

Par stereotipiem tev ir pilnīga taisnība, tik bik savādāk kā tu domā :D Šogad vienu nedēļu no rītiem LR1 propagandēja novirzes, piecus darba dienu rītus atskaņojot piecu cilvēku "iznākšanas no skapja" stāstus. Vienu rītu tur bija stāsts no viena čaļa, kurš jaunībā bija apgrozījies kristīgā vidē, bet tad sapratis ka ir zilais, izdomājis "viņi mani nepieņems" un neko neteicis, pazuda no tās vides. Ko atliek izsecināt - čalis Bībeli īpaši nebija studējis, tajā vidē apgrozījās vienkārši tāpēc ka tur ir forši jaunieši [jā, zinu, man te daži iebildīs ka tusēties ar dzērājiem ir foršāk - nē, man kam ir nācies uz aizlietiem mūļiem atskatīties līdz nelabumam, tā bija pirmā lieta kas tur pievilka - jaungada svinības, 80 jaunieši, tā ap 20 gadiem, visi skaidri kā stikliņi; ļoti patīkama pārmaiņa] , varbūt vēl salasījies amerikāņu pseidokristīgu bļaustavnieku organizāciju saukļus "god hates fags", un izdomājis "viņi mani nepieņems". Bet diemžē, vai par laimi, tie saukļi nav patiesi - Dievs ienīst grēku, nevis grēciniekus, bet grēciniekiem ir jāatzīst ka ir grēkojuši, jānožēlo savi grēki un jācenšas negrēkot.

P.N. Ja vajag lielīties ar to, ka pazīst kādu ar seksuālām novirzēm - man ir aizdoma ka es arī vienu pazīstu - jo liekas tomēr bik aizdomīgi, ja cilvēkam ir tuvu 40 gadiem, bet cik var manīt, tad privātā dzīve sastāv vienīgi no personīgo mašīnu laizīšanas... :D
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf 2E/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 21 times

Post by msh » 07.10.2018, 00:59

fokume wrote:
06.10.2018, 20:10
Tie kristiešu sektanti ir daudz kaitinošāki par homoseksuāļiem un pat vegāniem.
Te jūs ar fukinu esat iebraukuši betona teritorijā... :D
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf 2E/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

fokume
VW: Golf 7, Golf 4,
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Post by fokume » 07.10.2018, 02:17

Man nekad neviens homoseksuālis nav nācis klāt teikt, ka viņš ir homo un to ka man arī ir jābūt homo. Savukārt draudžu sektanti regulāri mētajas ar saviem bukletiem- pastkastē, uz vējstikla veikalu stavlaukumos. Vienreiz kaut kāds cainiks uz ielas sāka dirsties par to, ka neņemu viņa bukletu un negribu klausīties viņa sūdā, nosauca mani par pagānu un aizgāja citus čakarēt.

patiesībā būtu interesanti aprunāties ar kādu lezbieti :lol:
These users thanked the author fokume for the post (total 2):
Saspraude_mk2 (07.10.2018, 07:13) • fckns (07.10.2018, 09:33)

fokume

Post by fokume » 07.10.2018, 03:00

msh wrote:
07.10.2018, 00:59
Te jūs ar fukinu esat iebraukuši betona teritorijā... :D
Sekta tev ierobežo redzēt reālo pasauli. Tā pat kā tai kūku cepējai, kura nespēj pildīt savus darba pienākumus neiejaucot savu reliģisko uzskatu.

Saspraude_mk2
VW: golf mk2
Has thanked: 29 times

Post by Saspraude_mk2 » 07.10.2018, 07:28

MSH, vai tad vēl neesi sapratis, jo vairāk un ilgāk liegs kopdzīves reģistra uzsākšanu, jo lielāka iespēja uz cilvēku neapmierinātību. Agrāk arī sievietēm bija jāsēž mājās un pamēģini tik vīrietim parunāt pretī, tagad tās pašas tiesības ir jāizcīna arī homoseksuāļiem. Es personīgi to uzskatu par tāda paša veida diskrimināciju, kāda agrāk bija pret sievietēm.

Es kristīto vidū skaitos pagāns, ne ticu tai mistiskajai personai Dievam, ne senči ir kristījuši, nemeklēju to Dieva laimi/svētību vai vēl sazin ko ne pudelē, ne kur citur. Un manis pēc lai ir reliģiozi cilvēki, bet kā jau te minēja, bieži vien tieši šie cilvēki uzplijās ar to.

Un kas tieši homoseksuālismā ir grēks? Un, lūdzu, saprotamu izskaidrojumu. Tas, ka grāmatā, ko dēvē par bībeli, kas tāds minēts (godīgi saku, neesmu pat vienu lapu no bībeles izlasījis) man neinteresē.

GG.
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 14 times
Been thanked: 41 times

Post by GG. » 07.10.2018, 11:10

fckns wrote:
06.10.2018, 12:09
no cilvēka kas apmeklē baznīcu jau neko citu nevar gaidīt
Lol, katoļu baznīca iet roku, rokā ar štepselēšanu šokolādnīcā :roll:
These users thanked the author GG. for the post:
Saspraude_mk2 (07.10.2018, 11:52)

GG.
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 14 times
Been thanked: 41 times

Post by GG. » 07.10.2018, 11:25

fokume wrote:
07.10.2018, 02:17
Man nekad neviens homoseksuālis nav nācis klāt teikt, ka viņš ir homo un to ka man arī ir jābūt homo. Savukārt draudžu sektanti regulāri mētajas ar saviem bukletiem- pastkastē, uz vējstikla veikalu stavlaukumos. Vienreiz kaut kāds cainiks uz ielas sāka dirsties par to, ka neņemu viņa bukletu un negribu klausīties viņa sūdā, nosauca mani par pagānu un aizgāja citus čakarēt.

patiesībā būtu interesanti aprunāties ar kādu lezbieti :lol:
Redzi, problēma tajā visā ir tas, ka momentā, kad tas tiek pieņemts par sabiedrības normu, tā to ir jāakceptē pilnīgi visos līmeņos. Un arī taviem bērniem būs skolā, mācību grāmatā un bioloģijas stundā jāmācās par to, ka tas ir pilnīgi normāli. Es esmu par tradicionālām vērtībām. Ja viņi grib kopdzīves reģistru, tad lai tā arī ir, nav nekas pret. Bet atļaut laulāties gan nevajadzētu, jo pēc vēsturiskās laulības definīcijas laulība ir sociāli un juridiski atzīta seksuāla un ekonomiska savienība, starp vīrieti un sievieti. Ja mēs sāksim kropļot tādas pamatvērtības, tad ilgi nebūs jāgaida, kamēr mēs sāksim runāt par to, ka poligāmija un citas, šobrīd nepieņemamas idejas, vajadzētu akceptēt un pieņemt par normu.

Rezultāts būs spēcīgu ģimeņu iznīkšana, jo bērniem tiks borēts, ka ir ieteicams p!sties apkārt kur un ar ko gribās (kas arī lielākajai daļai homo sapiens ir vilinoši). Bet jāatcerās, ka cilvēks bez paškontroles un morāles ir tikai vertikāli staigājošs dzīvnieks. Viss šitais mūsdienu ESI BRIVS UN UNIKALS DARI KO VELIES PIENEM BEGLUS bulšits ir apzināta cilvēku apziņas mainīšana un sagrozīšana kādam vēlamā virzienā.

Es esmu vecāku kristīts, uz baznīcu neeju. Bet uzskatu, ka nekas slikts nenotiktu, ja cilvēce dzīvotu pēc kopīgiem morāles principiem un mācētu atpazīt ļauno no labā. Mūsdienu sabiedrībā skaudība, naids, mantkārība un lepnums ir vispārpieņemta norma. Rezultāts būs tevi necienoši bērni ar notetovētu seju, trīs draudzenēm, 14 bērniem, 15 abortiem, gucci drēbēs.

Oh wait..tas jau notiek.
These users thanked the author GG. for the post (total 2):
arniks8 (07.10.2018, 11:31) • tdi power (07.10.2018, 14:13)

arniks8
VW: mk2 Jetta, b3 paseratti
Has thanked: 12 times
Been thanked: 22 times

Post by arniks8 » 07.10.2018, 11:29

GG. wrote:
07.10.2018, 11:10
:lachtot:

Tur jau klāt vel nāk pedofīlija :D
Zhoriks wrote: Separators uz kartera ventilaciju? UN KO VINS TUR ATDALA IBIO MATJ? Atdala dizeli no ellas?

fckns
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Post by fckns » 07.10.2018, 14:41

GG. wrote:
07.10.2018, 11:10
Tas jau ir tas ko dara baznīcas vīri. Tādi kā msh vai nu to ignorē vai atbalsta, bet turpina bļaut ka viss kas nav pēc Bībeles stāstītā ir slikti.

ibumetiins
VW: Golf 3, 1.8 Mono
Been thanked: 2 times

Post by ibumetiins » 07.10.2018, 14:55

Esmu nedaudz vīlies cik šeit ir aprobežota domāšana, ja domā ka homoseksuālo cilvēku laulības novedīs pie morāles principu zaudēšanas, pārvērtīsimies par dzīvniekiem un ko vēl nē. Un zem tā visa slēpjas iluminati kas groza mūsu smadzenes. Pa vidam rekur vēl iesprauda to ka bēgļu ņemšana ir kaut kāds bullšits.

Labi ka šis ir auto forums un šādas tēmas te ļoti reti paveras.
Image

ibumetiins
VW: Golf 3, 1.8 Mono
Been thanked: 2 times

Post by ibumetiins » 07.10.2018, 14:55

Image
Image

arniks8

Post by arniks8 » 07.10.2018, 17:42

ibumetiins wrote:
07.10.2018, 14:55
Esmu nedaudz vīlies cik šeit ir aprobežota domāšana, ja domā ka homoseksuālo cilvēku laulības novedīs pie morāles principu zaudēšanas, pārvērtīsimies par dzīvniekiem un ko vēl nē. Un zem tā visa slēpjas iluminati kas groza mūsu smadzenes. Pa vidam rekur vēl iesprauda to ka bēgļu ņemšana ir kaut kāds bullšits.

Labi ka šis ir auto forums un šādas tēmas te ļoti reti paveras.
Ja sāksies "check your privilege cis scum" un citi "prikoli", tad diez vai būsi priecīgs.
Zhoriks wrote: Separators uz kartera ventilaciju? UN KO VINS TUR ATDALA IBIO MATJ? Atdala dizeli no ellas?

fokume

Post by fokume » 07.10.2018, 18:45

iemetu vnk google. Arnix Tu domāji šitādas figņas? Tas ir pizdjec cik cilvēki ir retardēti.
https://www.youtube.com/watch?v=5U3WMPG-wSM

arniks8

Post by arniks8 » 07.10.2018, 20:09

Ye kkas uz to pusi un vēl citas huiņas, es agrāk biju labākās domās par rietumiem, bet tas bija sen.

zipo93
VW: Passat VR5 Syncro
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Post by zipo93 » 07.10.2018, 22:21

Image
1998.g. VW Passat VR5 Syncro Daily
1985.g. VW Golf Mk2 citySTROMer Iesprūdis garāžā
1969.g. ЗАЗ-966В Tas nav auto, tas ir prikols
Ex:
1991.g. VW Jetta Mk2 2.0 8v