SPAMS

Par visu un neko
Locked

Vajag spamu?

Vajag spamu
31
42%
Nevajag spamu
4
5%
Atlajst sajmu
14
19%
Balsot par kajminu
15
20%
Bojkotet circle k
10
14%

Total votes: 74

arniks8
VW: mk2 Jetta, b3 paseratti
Has thanked: 17 times
Been thanked: 26 times

Re: SPAMS

Post by arniks8 » 04.10.2018, 00:38

Parādījās jā :D
Zhoriks wrote: Separators uz kartera ventilaciju? UN KO VINS TUR ATDALA IBIO MATJ? Atdala dizeli no ellas?

msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 25 times
Been thanked: 15 times

Post by msh » 04.10.2018, 08:37

fokume wrote:
03.10.2018, 17:29
Galvenais ir neaiziet pārāk tālu un nekrāsot virtuvē mašīnas detaļas.
Ir ļoti interesanti palasīt autobūves vēsturi, iesaku tev arī - atklāsi ka vairāk kā simts gadus atpakaļ virtuvēs mēdza arī no nulles būvēt motorus, un visādas mūsdienās slavenas auto un motobūves firmas ir izcēlušās tieši tā, virtuvē... :lol: Tas ka tev ir fobija darīt virtuvē jebko kas nav saistīts ar ēdiena gatavošanu, jo savādāk sieva sadotu tādas pīzdas ka maz neliktos - tā jau ir tava personīgā problēma :lol:
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

fokume
VW: Golf 7, Golf 4,
Has thanked: 4 times
Been thanked: 28 times

Post by fokume » 04.10.2018, 08:54

msh

Post by msh » 04.10.2018, 08:56

Jujubokar wrote:
03.10.2018, 23:51
Par to bazara nav, protams. Un ja tā padomā, tad mēs jau nezinam, cik kopa laika Msh pavada garažā/virtuvē/cukuriņā.
Bet nu, izjaukt hlamu, kuram remonta daļas ir dārgākas par pašu, salikt atpakaļ un iegūt absolūti neko, pavadot garažā hvz cik ilgi, nē nu... Tas ir kā slaucīt lapas no viena dārza stūra uz otru - darbs ir darīts, a rezultāta nav. :?
Man vismaz pēc vakara garažā golfs ir vai nu augstāks, zemāks, smukāks vai nesmukāks, mož kautko jaudīgāks, vai arī ir salabots kas tāds, kas actually bija jālabo. Dažreiz jau ir forši arī garažā iekapāt alu or smth un neko vērtīgu nedarīt, bet man in general nav problēmu to darīt arī mājās vai krogā.
Tev laikam ir kādas uztveres un domāšanas problēmas vai kā? :lol: Motors kas negrab, nekūp un labāk iet = nav rezultāta :lachtot: Ja tiek nomainītas izdilušas detaļas = nav rezultāta :lol: Tas ka tev vēl nav gadījies uzrauties uz šrota motoru, lai arī pats tādu lieto, nenozīmē ka ir klaji jāliek mīkstais manai, un citu pieredzei. Attiecībā par izmaksām - lietas maksā tik, cik tās maksā - tavs hlams nav diži vērtīgāks, bet detaļas maksā tāpat - bet nu vismaz paliek skaidrs, kāpēc tas tika iemests tāpat iekšā, bez attaisīšanas :mrgreen: Bet toties tajā pašā laikā mēs lasām - "Tas KN komiskais setups jauns maksā vairāk kā msh superauto. :lol:" - es vismaz naudu tērēju lai kaut kas uzlabotos, nevis lai kaut kas pasliktinātos... :mrgreen:

Ja gribi redzēt nodarbes, kur rezultāta nav - ja nevari atcerēties, pameklē savā tofikā - piemēram - kāpēc gan pavadīt laiku kopā ar sievieti, ja var aiziet nodročīt golfam ar divtūkstošo smilšpapīru kādu detaļu - beigās varēs pēc mazgāšanas sataisīt bildes, tas nekas ka dabā starpība būs redzama labi ja pāris metru attālumā. Nē nu var jau ar tādām lietām nodarboties, kāpēc ne, bet pēc tam stāstīt ka es nodarbojoties ar kaut ko, kam neesot rezultāta... :lachtot:
These users thanked the author msh for the post:
Tomtoms (04.10.2018, 14:14)
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

UldisV6K
VW: b5+ 2.0tdi, V70 TeeDeešškI
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times

Post by UldisV6K » 04.10.2018, 10:47

msh wrote:
04.10.2018, 08:56
Tev laikam ir kādas uztveres un domāšanas problēmas vai kā? :lol: Motors kas negrab, nekūp un labāk iet = nav rezultāta :lachtot: Ja tiek nomainītas izdilušas detaļas = nav rezultāta :lol: Tas ka tev vēl nav gadījies uzrauties uz šrota motoru, lai arī pats tādu lieto, nenozīmē ka ir klaji jāliek mīkstais manai, un citu pieredzei. Attiecībā par izmaksām - lietas maksā tik, cik tās maksā - tavs hlams nav diži vērtīgāks, bet detaļas maksā tāpat - bet nu vismaz paliek skaidrs, kāpēc tas tika iemests tāpat iekšā, bez attaisīšanas :mrgreen: Bet toties tajā pašā laikā mēs lasām - "Tas KN komiskais setups jauns maksā vairāk kā msh superauto. :lol:" - es vismaz naudu tērēju lai kaut kas uzlabotos, nevis lai kaut kas pasliktinātos... :mrgreen:

Ja gribi redzēt nodarbes, kur rezultāta nav - ja nevari atcerēties, pameklē savā tofikā - piemēram - kāpēc gan pavadīt laiku kopā ar sievieti, ja var aiziet nodročīt golfam ar divtūkstošo smilšpapīru kādu detaļu - beigās varēs pēc mazgāšanas sataisīt bildes, tas nekas ka dabā starpība būs redzama labi ja pāris metru attālumā. Nē nu var jau ar tādām lietām nodarboties, kāpēc ne, bet pēc tam stāstīt ka es nodarbojoties ar kaut ko, kam neesot rezultāta... :lachtot:
Ja gribi tikt vaļā no saviem faniem- Taisi blogu saviem pierakstiem, tev viņi visu laiku par tevi fanos. šādi rakstot viņiem tiktiešām nebūs rezultāta.

Karljiks3
VW: MK2 GTI digifant;Lupo; MK2 GT
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Post by Karljiks3 » 04.10.2018, 14:11

msh wrote:
04.10.2018, 08:56

MSH :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :lachtot: :lachtot: :lachtot: :lachtot:
Es ir bez iekšām, bet Tavi vārdi ir diezgan patiesi... :D :D :D

fckns
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Post by fckns » 04.10.2018, 14:22

Msh - shots fired.

Jujubokar
VW: Golf MK4 1.8T
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times

Post by Jujubokar » 04.10.2018, 16:04

Es laikam vienīgais nespēju saprast, ka šāles un gredzeni ir risinājums nobrauktiem hlamiem. vienalga par to, cik neko nemaksā nākamais tāds pats mators. vienalga par to, ka tas sūds tikpat labi var kūpēt dēļ apkares un kūpēs arī pēc "kapitālā remonta". :? vienalga par ganjau neesošu honējumu blokā un nodilušiem virzuļiem, iepis jaunas šāles un sportenieks. :? vienalga, ka bremžu diski bija good enough no cukuriņa, motoram jātaisa remonts. :?

P.S. Eju ar divtūkstošo slīpēt garāžas durvis, tiekās nākamajā bezpriģelī.
Jujubokar's MK4

"Not daily driving your project car is like not F***ing your girlfriend to save her for the next guy."

fokume
VW: Golf 7, Golf 4,
Has thanked: 4 times
Been thanked: 28 times

Post by fokume » 04.10.2018, 17:12

Mikserim arī bija KAPITALKA

GG.
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Been thanked: 55 times

Post by GG. » 04.10.2018, 17:17

Tas moments, kad kāds sāk retardēt smagāk.

msh

Post by msh » 04.10.2018, 18:11

Jujubokar wrote:
04.10.2018, 16:04
Es laikam vienīgais nespēju saprast, ka šāles un gredzeni ir risinājums nobrauktiem hlamiem. vienalga par to, cik neko nemaksā nākamais tāds pats mators. vienalga par to, ka tas sūds tikpat labi var kūpēt dēļ apkares un kūpēs arī pēc "kapitālā remonta". :? vienalga par ganjau neesošu honējumu blokā un nodilušiem virzuļiem, iepis jaunas šāles un sportenieks. :? vienalga, ka bremžu diski bija good enough no cukuriņa, motoram jātaisa remonts. :?

P.S. Eju ar divtūkstošo slīpēt garāžas durvis, tiekās nākamajā bezpriģelī.
Nē, tu esi vienīgais kam nedalec ka neeksistē jauni, nelietoti 25 gadus veci motori - surprise, surprise - visi viņi ir lietoti un diluši - bet nē - ja vienam dilstošās detaļas ir nodilušas, vajagot liktu citu šrotinieku, tam neko nedarot - tas nebūs dilis... :lol: Tu vispār zini kas ir honējums un kā tas izskatās? :mrgreen: Parasti 20 gadus veciem motoriem tas pa lielam ir vietā, arī šitentajai ADY pakšai, vienīgi tur ir bik švīkas, sabirstot gružiem caur sveču caurumiem, bet nu pagaidām iztiks - man nav grūti iztēloties kādā offtrollā tu aizietu ja es vēl borētu katlus un krāmētu jaunus virzuļus, noteikti būtu "ej tu dixt, mans 1.8 turbo šrotiniex zem norūsējušā kapata bija daudz lētāks nekā tavs 2.0" vai kaut kas tamlīdzīgs :lol: Gan jau pienāks laiks arī tādām nodarbēm, iespējams, 1.9 apakšā - tad jau būšu morāli nobriedis tam ka saskries bariņš aprējēju, rejot ka man ir bezjēdzīgi tērēt savu naudu labam motoram, jāliek cits izdilis motors :mrgreen: Apkare - tas ir ģenerators, stūres pastiprinātāja sūknis utt - kā to dēļ var kaut kas kūpēt? Jeb tu pie apkares pieskaiti gliemezi, aizmirstot ka man tāda nav? :mrgreen:

Un visbeidzot, izceltais teksts - wtf? :?

Husis
VW: Golf MK3
Has thanked: 10 times

Post by Husis » 04.10.2018, 19:10

Kādas nafig šāles ADY motoram. Tie 8v dzinēji nav nokaujami, pazīstamais brauc ar atribotku gadus 3 moš. Ja arī nograb - nav žēl, cukuriņā pa 50eur paņem citu vietā.

GG.
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Been thanked: 55 times

Post by GG. » 04.10.2018, 19:16

Here we go again.

Kā jums šķiet, mašīnas nonāk šortā (izņemot banānā nolocītās), jo tās ir nenormāli labā stāvoklī esoši, rūpīgi apkopti spēkrati?

tdi power
VW: Golf/Jetta/Bora Mk..? GTI..
Has thanked: 9 times
Been thanked: 16 times

Post by tdi power » 04.10.2018, 21:09

ir angļu auto un ir ari pamuļķi kas atved uz nojaukšanu stīgas.kas neprot ssa ielikt sludekli
audi c6 3.0 tdi quattro
audi c6 2.7 tdi quattro

fckns
Has thanked: 6 times

Post by fckns » 04.10.2018, 21:34

Es tā arī līdz galam nesapratu par ko msh gribēja uzdirst jujukobar? Par to ja jujukobar nopirkta ejošu dzinēju šrotā, bet msh nē un msh vajadzēja jaukt ārā lai viss būtu tip top? :D

Locked

Return to “Vispārēji”