msh mk2 golfmašīna jebšu DIVLITRIS

Post Reply
msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 21 times
Been thanked: 9 times

Re: msh mk2 golfmašīna jebšu DIVLITRIS

Post by msh » 20.07.2018, 15:32

Pirms pāris dienām beidzot nolēmu beidzot ķerties klāt ūdens noplūdēm salonā caur priekšējo stiklu. Nu ko, plēsu laukā priekšas stiklu; tā kā nekad nebiju ņēmis ārā nelīmētu laminēto stiklu, nolohojos - atklājās ka šis ir trauslāks nekā rūdītais [pakaļējo esmu mainījis], un sasprāga. Nu neko - iemesls sabombītā vietā ielikt jaunu...

Image

Bēdīgākā vieta pēc stikla izcelšanas.

Image

Aizbraucu uzpūst smiltiņas, pēc tam tur palika šitik daudz...

Image

Otras puses bēdīgākā vieta. Pa vidu vēl viena šitāda pati, tik tur es ar smilšotāju netiku klāt.

Image

Tālāk tika laists dziesmā fleksis, dremelis un pusautomāts. Trīs ielāpus - iekšējā kante, ārējā kante un tur tas mazais caurumiņš - vēlāk viss izskatījās šitā.

Pie viena guvu mācību - nebiju piefiksējis ka skaļruņi kam pīkstulis pa vidu ir tik jūtīgi pret putekļiem un smiltīm - smilšojot gan visu sasedzu, bet tomēr bik skaļruņiem virsū tika, un pizģec, membrānas nosprūda. Abus ar mokām izkustināju, bet nu nezinu, droši vien būs mācība 30 eiro apmērā. Tā kā ir līdz šim bijušas problēmas ar skaļruņu ilgmūžību arī bez smilšošanas, laikam būs jānopērk un zem skaļruņu sietiem jāpalīmē audio audums.

Šodien aizdzinu golfu čomam lai šis nokrāso stikla vietu - šobrīd mērķis ir lai nerūsē; tā kā viņš strādā krāsotavā un kaut kādas krāsas viņam tur ir, teicu lai krāso jebkādā krāsā kas gadās pa rokai; kad uz rudens pusi būs salāpītas arkas un aizmugure, tad pie viena nokrāsos pareizajā krāsā arī priekšu - tad arī būs jāpadomā, varbūt pie viena nokrāsot visu jumtu. Pasūtīju arī jaunu stiklu, diezgan dārgs, 86 eiras, nordglass, būs otrdien. Tā kā līdz tam vēl jābrauc, ja čaļi šrotā neprasīs naudu par mk2 stiklu ar vienu plaisu, būs jāprovē tāds izcelt un iemest, ja ne, kādas dienas uz pasauli būs jāskatās šitā... :D

Image

Pie viena vēl braucot bik ar kompi pabakstījos ar vemsi. Nosecināju ka tas apgalvojums ka ar gāzi ir x procentu mazāka jauda nekā ar benzīnu tomēr ir arī ar kādu pamatotu iemeslu - ceturtās paaudzes iekārtas tvaika formātā padotā gāze nedzesē ieplūdi, atšķirībā no benzīna. Pilsētas režīmā tas noteikti ir vairāk izjūtams nekā šosejas režīmā.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf 2E/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

Nordik
Has thanked: 14 times
Been thanked: 23 times

Post by Nordik » 20.07.2018, 16:11

Šrotā ar papīra nazi apgriez gumiju, un logs būs vesals.
These users thanked the author Nordik for the post:
Saspraude_mk2 (20.07.2018, 16:20)

John Newman

msh

Post by msh » 21.07.2018, 00:16

Zinu to variantu; manu acu priekšā mana golfa pakaļas stikls tā tika izņemts. Bet varbūt jāizmanto to par iespēju trenēties izcelt stiklu, lai nākotnē jaunais netiktu saplēsts kad savajadzēsies to izcelt... :D
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

Saspraude_mk2
VW: golf mk2
Has thanked: 29 times

Post by Saspraude_mk2 » 21.07.2018, 03:17

Vairākus gadus lietotam stiklam visdrīzāk ir parādījušās mikroplaisas, pastāv ļoti liela iespēja, ka bez saplēšanas nebūs iespējams viņu izspiest.

msh

Post by msh » 23.07.2018, 12:05

Image

Sestdien dabūju atpakaļ savu golfu - nokrāsots pēc čoma vārdiem, ļoti draņķīgi, bet tāpēc, ka atbilstoši mērķim - pagaidu krāsojums - tā nu tur ir kaut kādi gruži un pāris vietās redzamas nenokrāsotas bet uzmatētas vietas, bet nu tas viss ir normāli, jo prasības bija - bezmaksas pagaidu krāsojums kas aizpildītu robus un pasargātu no rūsas.

Pie viena šrotā izcēlām stiklu - pagriežot gumiju, jo tā bija ieplīsusi - stiklam bija apakšā kreisajā stūrī plaisiņa kas ņemot ārā aizgāja, palika 3x garāka un izbeidzās sānā, trīs švīkas ārpusē no beigtas pasažiera loga slotas, viena švīka iekšpusē, viens uzsitums ar akmentiņu, un nakļene ar beigušos apskati... :lol:

Image

Image

Pie viena vēl bik aplasīju to golfu, no kura nāca tas stikls - pasažiera durvju moldings [man bija kaut kāds, kam oriģināli divas stiprinājuma vietas nebija un šis tur atkarājās :? ], plaukts kas vadītājam pie kājām, palodzes plastmasa ar maziem bojājumiem, pāris sliekšņu plastmasi, bākas vāciņš ar centrālo atslēgu, stūres slēdžu apakšējais plastmass, mk2 oriģinālie durvju skaļruņi, labās aizmugurējās durvis, vietām parūsējušas, bet priekš audī rokturiem būs kā reiz :D , vēl šādi tādi sīkumi - un pēc tam citā šrotā no viena B3 passāta tika paņemta vēl dzīva 2E kartera ventilācijas truba.

Pēc tam vakarā pamēģināju mašīnā ielikt B4 passāta stūres kolonnu ar regulējamu augstumu - tam par ieganstu kļuva fakts ka bik smiltis bija trāpījušas stūres slēdžos un tie bija sākuši slēgties stīvāk nekā agrāk. Pamēģināju, secinājumi:

1) Lai ieliktu B4 stūres kolonnu iekš mk2, vai nu jāliek B4 pedāļu grupa, vai jāpārtaisa tas stiprinājums, kurā iekabinās stūres kolonnas gals, jo B4 tas ir tālāk uz aizmuguri nekā mk2, toledo un B3
2) Lai ieliktu stūres kolonnu ar regulējamu augstumu, jāgriež panelis, un nevis tāpēc ka tādi plastmasi [kurus neesmu redzējis] aizņem daudz vietas, bet tāpēc ka stūres kolonnas galvenais gājiens sanāk uz augšu no parastās kolonnas pozīcijas.

Tātad, pagaidām tādas kolonnas man nebūs; nākotnē būs jāreanimē uz plaukta stāvošā toledo kolonna un jāpaprovē ielikt kopā ar kādu cieto paneli, kuru nebūtu žēl pagraizīt, lai saprastu vai man kas tāds ir vajadzīgs.

Vēl pie viena tika pārjaukti un sasmērēti stūres slēdži, visas kontaktu grupas izņemot avareiku slēdzi un kruīza slēdzi, pie vienām sāpēm samainīju logu tīrītāja slēdža kloķi [ko iepriekšējo reizi jaucot biju bik satraumējis], kā arī pārtaisīju kruīza kontroles cilindrīša stiprinājumu un uzliku jaunu trosīti - nu trosīte nav zem lauziena un, lai arī joprojām pagaidu risinājums, bet tāds, kurš varētu turēt gadiem... :D Tā kā biju šrotā salasījies pakaļas arku moldingu stiprinājumu plastmasiņus, beidzot saliku golfam trīsstūrīšus kas nāk salona pusē otrpus spoguļiem; tur agrāk bija ielikti kaut kādu trubu gabaliņi kuros tie neturējās - es pat neatceros kad man pēdējoreiz bija šofera puses trīsstūrītis... :lol: Norāvu pannu lai paskatītos no kurienes nāk kārbas eļļa - mnja, sajūga sviras blīvslēgs, vienīgais kuru toreiz nenomainīju, nu un vēl bik kaut kāda noplūdīte no motora, filtra flanča. Kārbai laikam būs jānopērk blīvslēgs un jauns šķīvītis, par motora noplūdi nezinu vai ir vērts iespringt, par cik šim motoram tāpat dienas skaitītas. Šodien vēl jāpaceļ uz domkrata un jāparausta priekšas riteņi; kaut kas sācis asāk klabēt priekšā un mašīna viegli velk uz vienu pusi - varbūt kaut kas ir atskrūvējies... :D

Sestdien un svētdien arī paregulēju vemsim gāzes regulējuma degvielas karti - gāzei tā sanāk ļoti īpatnēja, stipri savādāka nekā benzīnam, bet nu pamazām vien notiek tuvošanās patiesībai... :D

Saspraude_mk2

Post by Saspraude_mk2 » 23.07.2018, 12:14

To TA uzlīmi gan plēs ārā, ja nevēlies sev jautrāku dzīvi, ja gadienā policija apstādina.

msh

Post by msh » 23.07.2018, 12:37

Es taisni gribu jautrāku dzīvi - varēs pārbaudīt, vai attiecīgais cepists skatās tikai uz datumu, vai arī uz numuru... :lol:

fokume
VW: Golf 7, Golf 4,
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Post by fokume » 23.07.2018, 18:59

Bet ja redzes kaut mazāko defektu uz šasijas numura tad, vaditajs lucu kapiet ārā no mašīnas, mašīnai tiks nozimeta ekspertīze. Šajā gadījumā 99.9% tas tiks pārbaudīts.

Saspraude_mk2

Post by Saspraude_mk2 » 23.07.2018, 19:29

Principā nevajag pat to darīt, vienreiz paziņa nomainīja stiklu, domāja pārlīmēt uzlīmi, izdarīja to sūdīgi un numuru salīdzināšanā teica, ka tā nedrīkst darīt, ja maina stiklu, tad labāk braukt vispār bez uzlīmes, jo tajā gadījumā policija, ja patrāpās likuma kalps, tad to varot traktēt kā viltojumu, pēc kā attiecīgi seko krimināllikums.

msh

Post by msh » 25.07.2018, 08:06

Image

Vakardien aizbraucu uz tukumu pēc smukuma :D #miskastnieks

Lukturi - vajadzēja šim grābeklim uzkāpt, un šim nolūkam tērēt 50 eiras nevēlējos. Ir tie lukturi padzīvojuši, bet šim mērķim derēs + derēs lai paeksperimentētu ar Dihloretānu un vissliktākajā gadījumā bēdīgākais no tiem varētu derēt lai no tā izgatavotu līmi citu audī un fofāgena tonēto lukturu līmēšanai... :D Man gan te ir viena problēma - pirmo reizi sievai nepatīk kāda manis nopirktā detaļa; parastie lukturi viņai patīk labāk :D

Spidometrs - izskatās pieņemams priekš sava 32 gadu vecuma, un, urā, nebūs vairs puļķis :applaus: Nu jā, esošajam vēl nesen pamanījos vienu stiprinājumu nolauzt... :D

msh

Post by msh » 27.07.2018, 09:28

Kādu laiciņu atpakaļ tika pamanīts ka braucot pa bedrēm, kaut kas asāk klabēt pasācis. Nu ko, tā kā es patlaban uzturos pie rūdīta meha ar stāžu, kam ir arī ar pacēlāju aprīkota garāža, paprasīju lai šis paskatās. Tā nu vakar pacēlām golfu, slēdziens bija - kreisā plaukta mazā bukse vaļā, un vaļīgi stāvāboli - un tas tika novērsts.

Varbūt man sākt domāt par dinamometriskās atslēgas iegādi un sākt visu vilkt ar to pēc ražotāja norādītiem cipariem? :? :lol:

BremzeLV
VW: MK4 GTI TDI ARL
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post by BremzeLV » 27.07.2018, 13:13

msh wrote:
27.07.2018, 09:28
Kādu laiciņu atpakaļ tika pamanīts ka braucot pa bedrēm, kaut kas asāk klabēt pasācis. Nu ko, tā kā es patlaban uzturos pie rūdīta meha ar stāžu, kam ir arī ar pacēlāju aprīkota garāža, paprasīju lai šis paskatās. Tā nu vakar pacēlām golfu, slēdziens bija - kreisā plaukta mazā bukse vaļā, un vaļīgi stāvāboli - un tas tika novērsts.

Varbūt man sākt domāt par dinamometriskās atslēgas iegādi un sākt visu vilkt ar to pēc ražotāja norādītiem cipariem? :? :lol:
Nav jau viņas tik dārgas :D Es kaut kādu kreiso ķīnieti paņēmu, tikā galvu, sadaleni un sprauslas pievika pēc tourq spec. cikt tur patiesībā no taisnības ir hz.
Vw golf mk4 gti TDI. GTB2056VL turbo with VwGolfClub stickers. 151.2kw 408.1NM. Powered by money, sweats and cursing.
Šeit ir SPAMS: Apskatīt
Pie riteņa 129.4kw
Audi A5 3.0tdi 176kw

Saspraude_mk2

Post by Saspraude_mk2 » 27.07.2018, 14:17

Man tā bukses skrūve arī atnāca vaļā vienreiz, tika pievilkta pēc attiecīgā spēka, no tā laika viņas velku bez specatslēgas. :D

GG.
VW: Gāze/PURVCIEMS/Maiņa
Has thanked: 14 times
Been thanked: 41 times

Post by GG. » 27.07.2018, 17:21

Dinamometriskā atslēga ir baigi laba priekš skrūvētājiem amatieriem. Tiem, kas to dara ikdienā roka ir piešauta un viņi jūt cik stipri katru skrūvi vajag aptuveni vilkt. Es parasti velku, velku, kamēr paliek mīksts un tad pus apgriezienu atpakaļ :lol:

ASRock
VW: Golf
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times

Post by ASRock » 28.07.2018, 19:47

Cilveki pat galvas skruve bez dinamometriskas,bet mes darba skruvejam visu ar dinamometrisko,jo ja nu kadam atskruvesies ritenis,pec kameram bus redzmas vai bija viss parbaudits
tel. 22347143

Post Reply

Return to “vw Golf Latvijas miestos un ielās”