mk2 pakaļējais sānu stikls (3 durvju)

Interior | Exterior
Forum rules
Uzsākot jaunu tēmu:

1. Precīzi nodefinē tēmas nosaukumu. Kurai markai, kas nedarbojas un kas notika. Piemēram, ja tev ir pazudis apgaismojums instrumentu panelī, tad nosaukums sastāvēs no vw markas un sērijas "Golf Mk2", tālāk - kādam priekšmetam/kurā vietā un kāda problēma. Tātad nosaukums būs "Golf Mk2 instrumentu panelim pazuda apgaismojums". Nevis "instrumentu panelis".

2. Lai iegūtu konstruktīvu atbildi - ir jābūt konstruktīvam problēmas raksturojumam/aprakstam. Konstruktīvam, nevis referāta formas atstāstam.
Post Reply
Dekoderis
VW: Golf mk2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

mk2 pakaļējais sānu stikls (3 durvju)

Post by Dekoderis » 16.11.2018, 12:30

Sveiki , lieta tāda ka man Rīgā varonis/varoņi izdauzija pakaļējo sāna logu un nu ir laiks to mainīt , visi saka ka tas ir elementāri , bet neviens īsti nepaskaidroja kā to izdarīt , tā tad vai kāds nevarētu paskaidrot kā to izdarīt un kas man ir nepieciešams. :)
Last edited by Dekoderis on 16.11.2018, 12:44, edited 1 time in total.

msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 25 times
Been thanked: 15 times

Re: mk2 pakaļējais sānu stikls

Post by msh » 16.11.2018, 12:40

Jā, ir elementāri.

Par ko te vispār ir runa, golfu ar trīs durvīm?
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

Dekoderis

Post by Dekoderis » 16.11.2018, 12:43

msh wrote:
16.11.2018, 12:40
Jā, ir elementāri.

Par ko te vispār ir runa, golfu ar trīs durvīm?
Tieši tā. Atvainojos ka nepieminēju to.

msh
VW: Golf 2 ghetto GTI
Has thanked: 25 times
Been thanked: 15 times

Post by msh » 16.11.2018, 12:46

Nu, kā jau tev teica, tas ir elementāri. Vajag stiklu un veselu gumiju - ielikšana - stiklam uzliek gumiju, gumijai tajā rievā, kurā būs virsbūve, ieliek kaut kādu striķi vai vadu visā gumijas garumā, viens no ārpuses pietur stiklu pret vietu, kur tas būs, otrs no iekšpuses velkot striķi panāk ka gumijai mala tiktu pārvilkta pāri virsbūves kantēm; kad gumija visapkārt ir pāri kantēm, no ārpuses stikls ir tikai jāiespiež līdz galam vietā. Pie noteikuma ka viss vajadzīgais ir pie rokas un sagatavots, darbs dažām minūtēm.

Ja stikla vietā rodas rūsas perēkļi, ar tiem no sākuma jātiek galā.
1987 B3 Audi 90 quattro - ilgajā miegā
1989 mk2 Golf ABA-veidīgs hibrīds/CHD powered by VEMS & LPGTech TECH 104
Es cenšos ievērot CSN, bet pārējajiem gadījumiem man ir Tā Kunga žēlastība un divlitrīgs motors...

Dekoderis

Post by Dekoderis » 16.11.2018, 12:51

msh wrote:
16.11.2018, 12:46
Nu, kā jau tev teica, tas ir elementāri. Vajag stiklu un veselu gumiju - ielikšana - stiklam uzliek gumiju, gumijai tajā rievā, kurā būs virsbūve, ieliek kaut kādu striķi vai vadu visā gumijas garumā, viens no ārpuses pietur stiklu pret vietu, kur tas būs, otrs no iekšpuses velkot striķi panāk ka gumijai mala tiktu pārvilkta pāri virsbūves kantēm; kad gumija visapkārt ir pāri kantēm, no ārpuses stikls ir tikai jāiespiež līdz galam vietā. Pie noteikuma ka viss vajadzīgais ir pie rokas un sagatavots, darbs dažām minūtēm.

Ja stikla vietā rodas rūsas perēkļi, ar tiem no sākuma jātiek galā.
Liels Tev paldies !!!

Post Reply

Return to “Virsbūve | Salons”