MEHU DIENAS 2017

Post Reply
rendish
Posts: 2
Joined: 01.02.2016, 14:30
VW: Jetta MK2
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

MEHU DIENAS 2017

Post by rendish » 23.02.2017, 13:16

No 20.līdz 22. aprīlim Jelgavā norisināsies tradicionālās “Mehu dienas 2017.” Kā ierasts, tās pulcēs dalībniekus un apmeklētājus no visiem Latvijas novadiem. Jau šobrīd notiek aktīvi sagatavošanas darbi, lai pasākums būtu aizraujošs un neaizmirstams.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes Studentu pašpārvaldes izveidotā darba grupa jau sastādījusi pasākuma programmu, un organizatoriskie darbi šobrīd jau ir finiša taisnē. Līdz pasākumam atlicis mazāk nekā divi mēneši. “Šis pasākums izceļas ar savu krāsainību un reizē vienkāršību, kas piesaista ļoti daudz dalībnieku un atbalstītāju. Mūsu mērķis šajās dienās ir pārvērst Jelgavu par mehu pilsētu, atdzīvinot ikvienā klātesošajā īstena meha garu,” uzsver pasākuma organizatori.
Mehu dienu ieskaņa būs ceturtdienas, 20. aprīļa, vakarā, kad dos startu nakts orientēšanās sacensībām. Savukārt vērienīgākais pasākums – svētku kulminācija būs piektdien, 21. aprīlī, no pulksten 9.00, kad pa Jelgavas ielām uz Tehnisko fakultāti dosies mehu tehnikas parādes gājiens, kas noslēgsies ar svinīgajām uzrunām un svētku atklāšanu fakultātes pagalmā. Kā ierasts, šajā gājienā varēs vērot gan šodienas studentus, gan absolventus, kuri saglabājuši sevi meha garu, kā arī atbalstītājus un mehu potenciālos darba devējus. Parāde ielās dosies ar šā gada Mehu dienu devīzi “Mehu spēks tiks nepārspēts!”.
Mehu dienas turpināsies sporta kompleksā Rullītis, kur dažādas aizraujošas un sportiskas aktivitātes turpināsies arī sestdien, 22. aprīlī un noslēgsies ar sacensību uzvarētāju apbalvošanas pulksten 19.30. Mehu dienu izskaņas pasākums būs klubā “Jelgavas Krekli” no pulksten 22.00.
Aktuālo informāciju par pasākumu var uzzināt http://mehudienas.lv/


Image
Video no MEHU DIENĀM 2016
[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=e8_rKB4ulSs&t=0s [/youtube]

Post Reply

Return to “Citi auto pasākumi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests