MK4 Imobilaizer Problēma

Wiring | Electronics
Forum rules
Uzsākot jaunu tēmu:

1. Precīzi nodefinē tēmas nosaukumu. Kurai markai, kas nedarbojas un kas notika. Piemēram, ja tev ir pazudis apgaismojums instrumentu panelī, tad nosaukums sastāvēs no vw markas un sērijas "Golf Mk2", tālāk - kādam priekšmetam/kurā vietā un kāda problēma. Tātad nosaukums būs "Golf Mk2 instrumentu panelim pazuda apgaismojums". Nevis "instrumentu panelis".

2. Lai iegūtu konstruktīvu atbildi - ir jābūt konstruktīvam problēmas raksturojumam/aprakstam. Konstruktīvam, nevis referāta formas atstāstam.
Post Reply
dirtydiesel
VW: Golf mk4
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MK4 Imobilaizer Problēma

Post by dirtydiesel » 08.11.2018, 09:36

Sveiki,

Vienu rītu griežot atslēgu sāka mirgot Imobilaizer lampiņa un vairs neiet, uz kompja kļūda: ''17978 - Engine Start Blocked by immobilizer, P1570 - 35 -10 - intermittent''
Pasākumi ko esmu veicis: noņemu uz nakti aklamātoru, pielādēju pilnu, noņemu kompi,instrument paneli, paskatijos konektorus pieliku atpakaļ, Imobilaizer antenu pārbaudiju - spole, konektors labs.
Vissdrīzāk ir pazudis immobilizer pin info kods, vai kas ar immo chipu. Varbūt kādam ir aparāts kad nolasa pin info kodus, lai pieprogramētu pectam jaunu atslēgu, vai kaut noņem immo nost?
GolfMk4 TDI (2000), PD 85kw+chip, 6-manual.

runcisedgars32
VW: Golf 4
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: MK4 Imobilaizer Problēma

Post by runcisedgars32 » 08.11.2018, 14:43

Ja tev ir tdi, tad pats caur vag. Com to izdarīt var, jo viegli kodējas dīzeļiem tas.

dirtydiesel
VW: Golf mk4
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MK4 Imobilaizer Problēma

Post by dirtydiesel » 08.11.2018, 15:28

Man ir tdi un parastais diagnostikas VAG-COM kabelis ar VCDS programu, bet cik saprotu lai kautko mainītu ar VCDS tam Imobilaizer, man ir nepieciešams zināt to Imobilaizer pin kodu, bet to laikam var uzināt tikai ar specāliem aparātiem.
GolfMk4 TDI (2000), PD 85kw+chip, 6-manual.

Post Reply

Return to “Elektrība | Elektronika”