Mk2 Golf detaļas

Pārdod detaļas
Forum rules
Ja netiks ievēroti sludinājuma ievietošanas noteikumi, topiki tiks dzēsti bez brīdinājuma!

Lai ievietotu sludinājumu:
  • Nosaukumā ir jāiekļauj preces nosaukums;
  • Sludinājuma tekstā - preces nosaukums;
  • Preces apraksts;
  • Preces cena;
  • Kontaktinformācija - tel. nr. vai epasts, vai norāde sazināties caur PM;
  • Ja sludinājumam tiek pievienots foto, tam ir jābūt konkrētās preces foto, nevis "līdzīgam".
  • Uzņēmumi, interneta veikali un citi vairumtirdzniecības pārstāvji savu produkciiju forumā var tirgot, to iepriekš saskaņojot ar kluba vadītāju. Pieprasījumu sūtīt uz "marchs@vwgolfklubs.lv".
Post Reply
woohoooo
VW: VW Golf mk2 fire&ice
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Mk2 Golf detaļas

Post by woohoooo » 17.09.2018, 09:44

Heheey!

Tirgojas visādas detaļas no mana otrā golfiņa.
Vari nopirkt visu, izņemot - Virsbūves detaļas, kuzavu un salona detaļas, kā arī aizmugurējos amortizatorus.
Visu pārējo Tu, laimīgais cilvēks, vari iegūt savā īpašumā.

Neliels apraksts - Ir visi bačoki, pribambasi un tādas lietas. Dzinējs ir 1.8 monošprice (Bet... kaut kas aizgāja nebūtībā. Galva vai galvas blīve), bet tagad lasi labāko! Ir vēl viena galva! Galva ir no 1.8 karburatora (patiesībā ir viss dzinējs, bet nu tur viss slikti ar apakšējo daļu). Ir visi sūkņi, izņemot AC kompresors.
Kārba man ir manuāli pārslēdzama. Ja Tev tas ko maina - Monošprices dzinēja kods man ir RP.
Vairāk info iegūsi uzrakstot man privāti. Pat ja gribi papļāpāt, vari droši rakstīt. Vairāk draugu, lielāka ballīte!

Lai tev izdevusies diena! Gaidu kādu ziņu.

woohoooo
VW: VW Golf mk2 fire&ice
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Mk2 Golf detaļas

Post by woohoooo » 25.09.2018, 19:21

Ups

Post Reply

Return to “Pārdod detaļas”